Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay/Bi/Hetero?

19. 07. 2017 v 09:47Off-line Jack.Bing  (25/170/65)
Ahoj. Dlhšie už uvažujem nad sebou. Nikdy som nemal žiadny problém v živote ohľadom toho, ani ma to nejako netrápilo, ani som to sám so sebou nerozoberal. Páčia sa mi aj dievčatá, aj chalani. Resp. Sex dokážem mať aj s jedným, aj s druhým pohlavím. Ale vzťah, a... nejaké to citové naviazanie, som schopný mať len s dievčatami, teda zaľúbil som sa zatial stále iba do baby. Sex s chalanom dokážem mať, a samozrejme si ho dokážem aj užiť, ale nie som schopný sa citovo naviazať - nie že by som sa o to nejako aktívne (a vo veľmi ojedinelých a opitých prípadoch aj pasíve :D ) snažil, nikdy som si chalana na vťah nehladal. Ale zaujímalo by ma, či to je takto v pohode?... Môžem ostať v takomto stave natrvalo? je to v poriadku? nerád by som totiž nejakému chalošovi nevedokmy ublížil tým že ho namotám alebo tak? je to fér z mojej strany vedieť že so sexom nie je problém na obe strany, ale s láskou nie, a nechať to tak? A som teda BI, gay? Je to vôbec potrebné nejako zaradovat? Ďakujem.
19. 07. 2017 v 10:07Off-line igy  (38/173/81)
Kdyby to bylo něco divného, neexistoval by výraz MSM - Muži mající Sex s Muži. Mluvilo by se jen o homosexualitě nebo bisexualitě, ale už dávno se ví, že to tak jednoznačné není. :)
Prostě to neřeš, uživej sex s ženami i muži, užívej lásku s ženami, když ti to tak vyhovuje. Pokud budeš k chalanům upřímný a rovnou jim řekneš, že nic než sex nebude, tak pak není tvůj problém, když to nezvládnou.
Akorát by sis měl rozhodnout, jestli dokážeš mít dlouhodobý vztah s holkou, aniž bys potřeboval úlety s kluky. A pak o tom kdyžtak informovat tu holku ;)
19. 07. 2017 v 10:18Off-line Jack.Bing  (25/170/65)
Mal som 3 dlhodobe vztahy s dievčatami, všetky niečo cez 2 roky. Jedna o tom nevedela, nikdy na to neprišla reč a ja nikdy neriešim chalanské bokovky. Ďalšie dve o tom vedeli, jednej som to povedal, pár krát sme sa o tom rozprávali, čo ona skúsila s babami a. čo ja s chalanmi. A s poslednou priateľkou sme mali občas BI trojku, čo bola celkom dobrá skúsenosť. Chalanov riešim len keď som single a kedže som dokopy strávil v hetero vztahoch skoro 7 rokov, mám tých skúsenosti biedne málo aj tak :D. čiže by som mal byť ok , čo sa toho týka :D
19. 07. 2017 v 10:42Off-line Jack.Bing  (25/170/65)
...áno, práve preto sa v tom snažím byť čo najviac opatrný.
19. 07. 2017 v 10:46Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Musle: "Čistý" gay sice dle mého neexistuje, stejně jako neexistuje "čistý" heterosexuál, ale pakliže je někdo z 90% gay a z 10%hetero, tak to z dotyčného nedělá bisexuála, ale je to stále gay. :-P
19. 07. 2017 v 10:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ano, to je lepší slovo, nicméně já nevěřím tomu, že i vyhraněný gay by za URČITÝCH okolností nebyl schopný mít sex s ženskou, stejně tak heterosexuál sex s mužem. Za tím si celkem stojím. :-P
19. 07. 2017 v 10:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tomu rozumím a je to celkem krásná definice gaye, nicméně já nemluvil o tom, že by ses jako gay byl schopný zamilovat do ženy, nýbrž o tom, že bys jako gay byl schopný mít sex s ženou, aniž by ses z toho poblil. Kdyby ti například ženská dělala orální sex, nebo masturbaci, tak mi neříkej, že by se ti pták nepostavil a že bys ji před vyvrcholením odstrčil a nenechal jí to dokončit. :-)
19. 07. 2017 v 10:59Off-line igy  (38/173/81)
Mě by bisexuál nevadil, vlastně by mi nevadil ani zvědavý heterosexuál. A to jsem taky vyhraněný gay, co s holkou nic neměl a nechce mít. Ale to že já nechci mít nic s vagínou neznamená, že s ní nesmí mít nic ani nikdo, s kým bych spal.
19. 07. 2017 v 11:11Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Každý heterosexuál ti o jiném chlapovi řekne přesně to samý, ale pak se jednou dostane například do vězení, kde na ženskou nenarazí co je rok dlouhej, a rozhodně není vyjímkou, že se tam pak takový HETEROSEXUÁL oddávám homosexuálním hrátkám. Proto nevěřím, že by gay nebyl schopný mít sex s ženou. Sorry. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 07. 2017 v 11:15Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ano, ne každý heterosexuál má ve vězení sex s mužem, ale to neznamená, že by ho s ním nedokázal mít za jiných okolností nebo že ho s ním neměl už někdy v minulosti. Zkrátka asi takhle. Rád bych ti věřil, že bys NIKDY A ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEMĚL SEX S ŽENOU, ale zkušenosti (nikoli mé osobní, já se totiž taky považuji za vyhraněného gaye:-)) a logika věci mě varují, abych nevěřil. :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 07. 2017 v 11:15Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
Sexuální chování které je v rozporu s orientací toho člověka je normální ale neznamená to že by heterák kvůli tomu byl gay nebo bi a naopak. Jde jen o uspokojení bez citu...
19. 07. 2017 v 11:16Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Přesně Kudlykočko (ten výraz mám od Koberce :-))
19. 07. 2017 v 11:24Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
Lukino_Luk: To je mi naprosto jasný :D
19. 07. 2017 v 11:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Každý vyhraněný gay, který si myslí a věří, že by ho ženská nedovedla k orgasmu, by si měl představit situaci (nebo to klidně zkusit naživo), že vám přítel zaváže oči šátkem a začne vám dělat orální sex. Během orálu se ale přítel vymění za nějakou babu, která byla schovaná ve skříni, a která bude posléze pokračovat v kouření vašeho ptáka. Myslíte si, že váš pták tu ženskou rozpozná, že dá signál vašemu mozku "pozor, ženská na obzoru" a že se násdledně poblejete? A nebo je větší pravděpodobnost, že se jí vystříkáte do huby? :-D :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 07. 2017 v 15:40Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
Tvému tělu je jedno do čeho ho strkáš. Jde jen o ty trapné mechanické pohyby. To že tě ženy nepřitahují/nevzrušují neznamená že se při styku se ženou nemůžeš udělat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload