Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pohled heterosexuálů na dnešní gaye

16. 08. 2017 v 18:10Off-line Anonym
Ahoj, jaký podle Vás mají heterosexuálové pohled na nás gaye?
Myslím, že ne moc dobrý a to díky tomu, že nás na veřejnosti často "prezentují" vykroucení jedinci s kabelkama... Zajímalo by mě, co k tomu člověka vede, aby se takhle choval.

Díky tomu se budu vždy bát a skrývat svoji orientaci, protože nechci být terčem posměšků a srovnáván s kabelkářmi.
16. 08. 2017 v 18:32Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, hlavne, ze sis nasel argument, proc se skryvat a bejt anonym :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 08. 2017 v 18:41Off-line slavec  (103/-/-)
Že by to bylo jen narozením a "přirozením" :D no nemyslím si.
Nebýt té zku*vené neustálé propagace buzen nikoli gayu tak to určitě nebude a není tak rozšířený pohled. Za mnohé může i stereotyp viz i seriál MASH a Klinger přesto kabelkáři jsou řekněme propagovanou skupinou že to je obraz současného homosexuála, přičemž opak je pravdou. Vzpomeňme třeba i Primu kdo tam v Prostřeno vystupoval. Jaký jiný obraz pak maji homosexuálové mít.
16. 08. 2017 v 18:48Off-line slavec  (103/-/-)
Seš buzna nebo guj do LGBT patříš a seš zařazen automaticky ať se ti to líbí nebo ne, to je teprve schíza mít pocit že není a nepatřím tam :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2017 v 19:05Off-line i8051  (53/184/97)
Dneska mluvi dusanek rozumne .. wow :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 08. 2017 v 19:08Off-line slavec  (103/-/-)
Ičko myslíš ? nejde přece jak se bere dotyčný ale že je tak brán druhými, at jde o buzny guje bílé modrooké dvounohé obratlovce.
A to je ten pokrok :D
16. 08. 2017 v 19:13Off-line i8051  (53/184/97)
Slavenko - ja se taky neprofiluju do zadny "komunity", proste jen jsem i na kluky a hotovo. Nic vic z ty "komunity" neprebiram a ani se tam nechci nijak zaclenovat. A okoli nas (me a mladyho) ani jako buzny z ty 7% komunity ani nebere a nijak s ni nespojuje. Ba naopak, koupej mi pivo za to, ze nejsem jeden z ty maskarady na prajdu .. takze neco, jako treti odboj :o)
16. 08. 2017 v 19:15Off-line slavec  (103/-/-)
Budiž: Kdo do tebe kamenem ty do něj balvanem však neřeší předsudky "zakořeněné" prohlubované v společnosti i jednostranným mediálním obrazem.
ičko spíš se tu bavíme obecně než jednotlivě
Sám taky nemám problém, nezačleňuji se ale sem spíš dotázán proč sem a jakto že tak chlapskej že přece buzna vypadá jinak a určo kecám :D
16. 08. 2017 v 19:39Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Pokud jde o to, co si o mě ostatní myslí, tak jediný na čem mi záleží je, aby si finančák nemyslel, že okrádám stát na daních a více je mi to putna.
16. 08. 2017 v 20:17Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Proč takovéhle složité diskuse. CVVM se tomu pravidelně věnuje, tohle je z letošního května (manželství a adopce měly poprvé více než 50% podporu) https://cvvm.soc.cas.cz/…ov170608.pdf
16. 08. 2017 v 20:22Off-line Titan24  (30/168/56)
Protože společnost sama vytváří a podporuje předsudky. Dyt si vemte jen ten trapnej seriál o buznách (už mi vypadl název pomozte). Nebo ve filmech...lidi to prostě viděj, viděj skoro jenom (nebo hlavně) ty afektovaný, zženštilce, kter nám prostě dělaj ostudu :(
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2017 v 20:27Off-line Anonym
To jsem přesně čekal, že se zde objeví ti "praví" - viz dsiv apod.

Mě prostě sere, že nás házej všechny do jednoho pytle s těma zženštilejma teploušama.
16. 08. 2017 v 20:30Off-line i8051  (53/184/97)
Tak nevypadej a nechovej se jak zzenstilej teplous a budou te hazet do toho lepsiho pytle :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 08. 2017 v 20:37Off-line Anonym
Myslíš, že kdybych se tak choval, že bych zakládal tohle téma?
Pozoruji, tvá schopnost dedukce a logického uvažování, odpovídá tvé nízké inteligenci.
16. 08. 2017 v 21:07Off-line i8051  (53/184/97)
Zato ty inteligenci pretekas, kdyz resis 10000x vyresene veci :-)
17. 08. 2017 v 08:57Off-line Vlado2  (61/180/80)
Simsalabim: Zajímavá teorie. Zjevně vycházíš z prastarého „souboje protikladů“. K tomu bys ale ještě musel definovat dvě škatulky: typická žena x typický muž. A při zařazování jednotlivých lidí bys rychle zjistil, že fyzické vlastnosti sice lze odlišit poměrně spolehlivě (většinou), ale ty duševní už ani náhodou. Tady jednoduchý dualismus prostě nefunguje.
Totéž se týká původního dotazu v hlavičce vlákna; autor předpokládá masovou existenci jakýchsi „prototypů“ typického heterosexuála a na druhé straně opět masovou existenci vzorových homosexuálů, v duchu filmu „Zvíře“ s J. P. Belmondem v titulní dvojroli.
Jak už zde zmínil Dsiv, žádné takové „komunity“ v reálu neexistují a tudíž nelze ani generalizovat pohled „jedněch“ na ty „druhé“. Můžeme pouze zjišťovat, jak vnímá konkrétní Pep**ek konkrétního Bohouška, ale nic víc. Nezkoumat tedy ono tzv. veřejné mínění, které ve skutečnosti nevypovídá téměř o ničem.
A rozhodně nepřeceňovat verbální projevy některých „myslitelů“ obou stran, kteří se rozhodli mluvit jménem „všech“. V souvislosti s tím pak přestat trpět mindrákem, že zrovna mne reprezentuje ta vykřičená zmalovaná okresní buzna s kabelkou, protože s tímto přístupem by se pak chudinky ženské musely bát vyjít na ulici, aby je "někdo" neporovnával s místními štětkami.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 10. 2017 v 20:57Off-line Alda29  (36/192/90)
Simsalabim: moc hezky napsané.

Ty vykroucený slečny (sice moc nevím, co si představit pod pojmem vykroucené), takový typický buzny, jak jsme u heteráků zakořeněné, jsou asi Šimon Pánev a Robin Rameno z Tele Tele, že? Nicméně byli docela dobrý, dost jsem se tomu nasmál.
05. 10. 2017 v 10:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdysi? kdy kdysi? kdysi ve starým římě byla homosexualita líp přijímaná než dneska v evropě.... a naopak dneska v evropě je líp přijímaná než dneska v saudské arábii třeba :D v podstatě se dá říct, že nezáleží na umístění na časové ose ale spíše na časoprostorové :D nejvíc netolerannce a nenávisti je spojeno s monoteistickou vírou, nejvíc zla přineslo lidstvu 2 největší monoteistický náboženství - křesťanství a islám... to že dodnes jsou vůči bazerantům předsudky i v evropě jde na vrub křesťanům, a vzhledem k tomu že jsme si sem pustili pár desítek milionů netolerantních muslimů který se tady namnoží do stomilionových cifer, tak příští generace bazerantů nám budou ještě závidět ...
30. 01. 2018 v 11:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim, ze vetsina heteraku ma v pi*i. Buzny taky neresej heteraky.
30. 01. 2018 v 11:10Off-line BussterX  (103/130/150)
To není pravda... heteráci řeší buzny furt...:D a víš proč? protože KAŽDEJ řeší sex takže furt řeší kdo komu kam co strká... :D navíc jsou bazeranti a anální pochod hrdosti pride hezkej argument pro pámbíčkáře a extremisty proč se jim rozpadají rodiny a proč jim klesá počet spermií a porodnost ...:D
30. 01. 2018 v 11:18Off-line Betonica  (39/191/93)
Twl :) dej si me uz pryc z toho ignoru, zas ti nemuzu kliknout na cudlik -
souhlasim.
30. 01. 2018 v 12:51Off-line esthetique  (41/-/-)
Soukrome si to vysvetluju tak, ze jsou neschopni kohokoliv ulovit na sebe samotnyho, tak si vypomahaj tema kabelkama. podle logiky: chci chlapa, cim vice zzenstile se budu chovat, tim vetsi sance, ze nekoho ulovim. jejich problem je, ze nutne nechtej normalne = muzne chovajiciho se gaye, chtej JAKYKOLIV PERO V ZADKU, a mysli si, ze mozna ulovi heteraka, ktery ma slabou chvilku a potrebuje zasunout
ale vazne: netusim, co vede zzenstile jedince k tomuto chovani, ale byl bych pro to zkusit to lecit, kdyby to slo
30. 01. 2018 v 13:23Off-line Igraczekk  (44/189/77)
Lecit zzenstilost?? :D ty ses borec :D vsichni se narodi s ruznou genetickou vybavou....a ze nekdo mluvi fistuli nebo gestikuluje jako divka/zena, je prosta genetika.....uz v rannem detstvi jde poznat, zda ON ci ONA (u nekterych jedincu) budou jinak orientovani (viz priklad: setkani rodicu LGBTQ komunity, kde rodice mluvi o tom, jak uz v detstvi vedeli, ze jejich dite ma jinou orientaci nez heterosexualni).
30. 01. 2018 v 13:27Off-line Betonica  (39/191/93)
@Igraczekk: Podle tehle tvoji teorie muzou geny za ganz vsechno. I za to, ze si buzni princezna kupuje za love rodicu fake YSL kabelky v Sape... A tataz princezna si pak s tou kabelkou na predlokti jde hacnout do Starf**ks na kapuco, aby zdrbla s kamoskama, co maj jiny kabelky, taky fejk.
30. 01. 2018 v 14:54Off-line Igraczekk  (44/189/77)
Ne to ne, jen pisu o zzenstilosti kluku :) pokud je gay zzenstily, provazi to vse v jeho zivote (moda,kultura atd.).
30. 01. 2018 v 15:18Off-line Plysshak  (26/171/60)
Ono... To nebude jen problém gayů. Krize 'mužnosti' (ať si to zní sebedivněji) se projevuje po celém západním světě. Jen si vemte některý mladý gaye (ale heterosexuály nevyjímaje) - u spousty byste ani neřekli, že jde o muže.

Přitom, ve starověké Spartě to byli jak gayové - tak i muži v pravém slova smyslu. Pochybují, že by je kdokoliv nařkl ze zženštilosti. A lví podíl na tom má to dnešní šolichání s 'tradičními' rolemi pohlaví ve společnosti (viz dnešní nalíčení pánští modelové, v Japonsku se nosí pánské podprsenky atd.). :)
30. 01. 2018 v 15:42Off-line Igraczekk  (44/189/77)
Presne tak....dnes uz je to spise druh mody :) jeste tak pred deseti roky jsem gaye poznal,ale ted......ted podle drivejsich me***ek by byl gay kazdy druhy kluk :)
30. 01. 2018 v 16:11Off-line igy  (38/173/81)
A tím jste překvapivě po půl roce konečně odpověděli na původní dotaz :D
Anonym může klidně udělat coming out. A až mu bude někdo vyčítat homo zženštilost, stačí říct, že ti zženštilí jsou většinou heteráci, kteří to dělají kvůli módě, protože gay chce pořádnýho chlapa. ;-)
30. 01. 2018 v 16:21Off-line Flynt  (37/-/-)
Každý si hledí svýho, každý má své starosti, kdo z heteraku by se ješte zabyval image gay zajicu , když jim z toho nic nekápne?
30. 01. 2018 v 18:44Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Termín "gay komunita" je nesmyslný.
10. 11. 2018 v 17:39Off-line yperit  (91/186/68)
Nikolas:děláš spoustu chyb-a ta největší z nich je ta, že kladeš důraz na to, co si lidi myslí. A to je nebezpečný omyl. Lidi co si něco myslí, jsou líní pro to něco udělat a proto si něco "myslí". Důležité je to, co lidi dělají, ne to, co říkají. A co si myslí heteráci je mi šumafuk ukradené, když se chovají slušně. On se totiž málokdo sám o sobě chová jako hovado a vrtá do lidí, alespoň jsem se s tím tak často nesetkal. Starej se o to, co je, pro Tebe v životě důležité, nezasírej si mozek zbytečnosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 19:19Off-line Tomiiiik  (24/182/62)
Ty číčo :O Přesně naprosto můj názor, kvůli nim nás lidé soudí jinak než by měli, já jsem vyoutovanej jsem ve třídě u 25 uchylama, kterým je 15-16 a všichni vědí, že jsem Gay, a nikdo s tím nemá sebemenší problém :) Všechni to o mě vědí, mám mrtě přátel a nemám nikde ani minimální problém, ba naopak spolužáci mi vyrobili dildo v dílnách :D A plácají mě přes p***l :D Myslím si, že je to naprosto v pohodě :D Nechápu spíš proč se někdo skrývá... :D Je to stupidní a hloupý... :) a v dnešní době si myslím, že je to naprosto v pohodě... :) a už nejsou takový čůráci jako před 5 lety :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload