Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Život

06. 09. 2017 v 14:57Off-line Anonym
Ahoj, jsem bi... ani vlastě nevím co jsem... strašně mě to štve! jo Měl jsem několik holek a najednou jsem potkal kluka 31... ja jsem se poprvé zamiloval... nakou dobu jsme byli spolu... ale už ne,,, ja někoho chci, ale mám zmatek jestli kluk nebo holka... když jsem s holkou tak tam potřebuju kluka a zas na opak... co mám dělat, abych se už srovnal?
06. 09. 2017 v 15:03Off-line Anonym
Ale já bych chtěl se zamilovat do holky , ale nejde mi to ,, co je špatně ?
06. 09. 2017 v 15:14Off-line Anonym
Gay nechci byt , když vidím jaký jsou gay ... příjdou mi nechutný a k****nský .. čekal jsem že gay svět bude jinej ...radši se budu asi dusit tím že budu na holky a dokopu se k tomu
06. 09. 2017 v 21:40Off-line i8051  (53/184/97)
Nejde o to, co ty chces, ale co chce tvoje sexualni podvedomi :-)
06. 09. 2017 v 21:57Off-line Alda29  (36/192/90)
Všichni gayové přece nejsou jako Koberec xD
06. 09. 2017 v 21:57Off-line colombo  (103/192/90)
Téma milionkrát opakované...
06. 09. 2017 v 23:19Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Dane13): V prvním komentáři píšeš, že by ses chtěl zamilovat do holky. Potíž je v tom, že srdce podmiňovací způsob nezná a hlavou se nezamiluješ. Až se to stane, stane se, bez ohledu na pohlaví. Zmiňuješ, že do kluka ses poprvé zamiloval, holky jsi "měl". Odpověděl sis sám a víš to, proto přicházíš s verzí, že se k holce dokopeš. Předem víš a nazýváš to přesně: že tě řešení jen a jen racionální bude dusit.
Přidávám se k těm, kteří ti navrhují nespěchat, pozorovat, co se v tobě děje - a nehodnotit to teď hned na škále dobře – špatně. Těžko radit, každý ti můžeme nanejvýš říct svůj příběh.
Byl jsem ženatý. Nemusel jsem se k tomu dokopat, s manželkou jsme si od prvního okamžiku lidsky sedli. Nebyl jsem do ní po uši zamilovaný, měl jsem ji rád. Svým odchodem mi dala možnost, abych dal průchod i druhé půli sebe sama. Dusil jsem v sobě zamilování, které přišlo dlouho po svatbě. Není podstatné, že jeho příčinou byl kluk, ani to, že byl hetero. Nebo to je podstatné, protože ani minulost nezná podmiňovací způsob. Kluk mi svou deklarovanou orientací (nebo sebezapřením) situaci ulehčoval. Co bych dělal, kdyby mi cestu zkřížil někdo jiný? Když řeknu, že bych v sobě dusil cokoli, co by křížilo vztah, který jsem si zvolil, je to jen zpětný odhad.
Svému dotazu jsi dal trefný název Život. Můžeš mu dát prostor, v jakém je hostem meandrující řeka. Tvar určuje kvalita podloží a síla proudu. V obojím jsi přítomen ty. Už podle toho, že a jak si otázku kladeš, nemyslím, že jsi ztracený případ.
07. 09. 2017 v 09:30Off-line Haru  (26/-/-)
Astore... To bylo hnusný...












Dělám si srandu, válím se smíchy :D :D

Pro autora dotazu - nevím, kolik ti je, což je docela podstatný detail... Ale možná stačí jen počkat, dát tomu čas, tyhle věci se často srovnají s dobou :)
07. 09. 2017 v 20:07Off-line Bahutom  (35/173/60)
Neřeš nepodstatné věci ... jen buď ... a přijde to samo
07. 09. 2017 v 20:46Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Být gay není špatné a jestli to jací jsou bereš podle téhle stránky, tak to potěš koště. Většina je právě normální a kdyby neprojevovali lásku ke svému partnerovi, vlastně by sis jich ani na veřejnosti nevšiml. Třeba jááá :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload