Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nerozhodnost

13. 09. 2017 v 10:57Off-line Anonym
Ahoj.
Jak bych začal?
Vlastně ani nevím jak na tom jsem :/
Jsem v pohodě kluk co chodí s holkou...teď se každý z vás asi zamyslí proč jsem zde a o čem bych asi tak mohl psát :O
Jednoho dne jsem chtěl prostě hroooozně moc zkusit jaké to je líbat se s klukem :D
No a tak jsem to zkusil s kamarádem, který je gay.
Nepřipadalo mi to nějak špatný...trošku zvrácené ano :P
Dalo by se říct, že jsem furt na rozpacích z toho všeho...
Chodím s holkou a přitom se mi líbí i kluci :D občas si říkám, že bych potřeboval nějak vysvětlit proč to tak je...nějak si to nedokážu přiznat i když občas mám dosti zvrácené myšlenky :P
A z tohohle všeho vychází jednoduché otázky.
Je tu někdo kdo to měl nebo zrovna v této době má podobně nebo stejně?
Je nějaký způsob jak se fakt ujistit, že jsem bisexuál nebo jen poblázněný tím, že spousta lidí z mého okolí jsou gayové a bi? ( Tímto textem nechci nikoho urazit a na nic nenarážím jen se s tím nějak furt nedokážu poprat nikdy jsem si totiž nemyslel, že zrovna já sám budu v téhle situaci.)
13. 09. 2017 v 11:27Off-line Bluefox  (37/198/93)
Hoď si to googlu kinsey scale.
13. 09. 2017 v 11:40Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Stručně a jednoduše ... pokud jsi šťastný s holkou, ale zároveň tě potěší i hezký kluk, můžeš být bisexuál. Rozhodně nejsi 100% hetero, to ale asi nikdo. Vlastně každý chlap co má svého nejlepšího kamaráda kterého upřednostňuje před většinou lidí má jisté silné homosexuální sklony, ale to nutně neznamená že je na chlapy. Přátelství je samo o sobě jistá forma citové náklonnosti k osobě, většinou bez sexuální touhy. Hetero a homo spíš znamená že máš silnou preferenci k danému pohlaví a v některých případech se i hetero může dát dohromady s klukem, protože má uvnitř silnější homosexuální stránku Pointa : Buď s tím koho miluješ a na nějaké škatulkování se vykašli. Láska je jen jedna.
13. 09. 2017 v 22:25Off-line Ing  (26/188/70)
Měl jsem to úplně stejně jako ty... docela složitá situace, když vlastně nevíš jak na tom jsi... :P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload