Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Na zamyslenie- instagram

29. 09. 2017 v 01:58Off-line Anonym
Preco tu tak dlho svieti tema kto z nas ma instagram fakt nikoho nemapadlo ze zakladatel si moze stavovat vase foto a proste ziskat vase informacie ved od instagramu je uz len kusok ku fb a odtial len skok do sukromia. Ak mate rozum mazte svoje instagramy je to zbieranie informacii o uzivateloch tejto stranky
30. 09. 2017 v 03:04Off-line Honza1024  (23/168/57)
1. stejně jako na fb platí nějaká pravidla k dodržování soukromí, jako na příklad. fotku z dovolené postnu až týden poté co se vrátím.
2. proč bych mazal svůj insta, protože jsem gay ? .. uplně ti drblo?
3. čemu vadí, že se někdo podívá na mojí fotku z dovolené? - ublíží mi to nějak?

- Ak mate rozum mazte svoje instagramy je to zbieranie informacii o uzivateloch tejto stranky ..

když se někdo dostane k mému fb, který mám jen tak mimochodem soukromý, ublíží mi to? ..
01. 10. 2017 v 13:32Off-line i8051  (53/184/97)
V tom pripade smaz a znic uplne vsechno, co mas, rozslap pocitac, mobil dej do skartovacky, vrat vsechny kreditky, nikde se nezamestnavej a odstehuj se na severni pol .. a stejne o tobe vsichni vsechno vedi :-)
04. 10. 2017 v 01:50Off-line Anonym
Myslel som nuck na inst.. nezverejnovat tu ale zjavne ste to nepochopili
04. 10. 2017 v 10:09On-line igy  (38/173/81)
Spíš jsme to pochopili dávno i bez tvého varování. Proto tam někdo svůj instagram nenapsal. A kdo ty rizika přijal, tak ho tam dal. ;)
04. 10. 2017 v 11:53Off-line i8051  (53/184/97)
Ty instagramy sem davaj jen exhibousi. Podle jejich obsahu je videt, ze nikdo z nich nepochopil, o cem instagram je, pro koho je a proc vzniknul. Buzinky tam maji jen samy afektovany ksichtiky (pripadne s ouskama), obedy ve skolni jidelne, hambac v mekaci, ridky kafe ve starbucks a fotku, jak vybalujou novej ajfon nebo hadriky z kenvela. K popukani :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload