Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má vůbec být gayem nějaké výhody, nebo jen samé nevýhody?

29. 09. 2017 v 19:52Off-line Anonym
Má vůbec být gayem nějaké výhody, nebo jen samé nevýhody? Vždycky mi nevadilo být jiný, ale tohle mě nebaví, nemoct si udělat dítě, být s holkou. Proč vůbec něco takového existuje? Často přemýšlím na tím, že bych bydlel s nějakou lesbou, která to vidí podobně a jen být spolu, žádný sex, žádná láska. Snad to s věkem to pomine, nějak, jakkoliv. Kluci se mi většinou ani nelíbí, ale k nim něco cítím, k holkám vůbec nic, co to je sakra. Kdyby jste měl někdo nějakou radu, cokoliv, rád pokecám, ale tady budu anonymně.
29. 09. 2017 v 21:58Off-line Anonym
Zatím krom vlasů a skříně žádné mínusko, sex mě nezajímá, šance byla, ale jsem rád, že neproběhla. Já si orientaci přiznal, nemyslím si, že budu na holky, takže tak, no.
29. 09. 2017 v 22:09Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Je jen jedna nevýhoda na tom být gay, a to dítě. Všechno ostatní už je v dnešní době v pohodě a převažují spíš výhody. Dva chlapi si vždy budou rozumět lépe než chlap a ženská, finančně na tom budou lépe, dozvíš se od ženských věci, které by nikomu jen tak neřekly ... Já jsem teda převážně v inteligentní a vysokoškolské společnosti, takže v tomhle ohledu to mám asi lepší. I když se někde setkáš s nepochopením, stejně se tě většina lidí zastane a do pár let to bude ještě lepší. Ze začátku kdy to okolí neví je to psychické utrpení, ale jakmile tuhle fázi překonáš, bude to úplně v pohodě. Nemyslím si, že bych vedl nějak výrazně jiný život než ostatní.
29. 09. 2017 v 23:53Off-line misanek007  (24/-/-)
Je to za trest hm
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2017 v 00:01Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja by som povedal že byť gayom je vyhoda,pretože baby vždy provokuju chalanov všelijakými sklonmi.U gayov je to inak vidi babu zohne sa pred nim a on nič a ide ďalej.Takže pre mňa byť gayom je najlepšie čo môže byť.A nie,nie som ten typ,ktorý dáva najavo to,že som gay.

misanek007 to že ty fňukáš jak malé decko kvôli tomu že si gay,ukazuje len a len d***litu.Pretože,byť gayom není zlé,len treba vedieť čo vôbec tá osoba chce
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 09. 2017 v 00:56Off-line Alda29  (36/192/90)
Já si myslím, že je to spíš výhoda. Do nedávna jsem si taky říkal, proč zrovna já nemůžu být normální, ale pak jsem si uvědomil, že mám vlastně možnost být něco víc než normální, když "normálních" (po stránce orientace), je 90 % z nás, že? Nebo přijít do společnosti, nikdo nic netuší a můžu jen nenápadně prohlížet ty, co se mi líbí (v tomhle mají teda heteráci výhodu, protože ty můžou prohlížet i nápadně xD).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 09. 2017 v 20:15Off-line smaragd15  (22/180/85)
Radox,ja pravopis ovládam,ale čo sa s tým budem drbať tu,keď všetko to tu je vymleté?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2017 v 20:19Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja nemám depresie
02. 10. 2017 v 22:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"To se neumíš zout před dveřma? Podívej se na ten bordel na podlaze!"
"Nezouvej se před dveřma, nebo si zašpiníš ponožky a pak v nich budeš dělat bordel v bytě!"
"To neumíš dát dolů prkýnko, když jdeš z toho záchodu?"
"To si neumíš po sobě umýt to umyvadlo od pasty, když sis dočistil zuby?"
"Od čeho je ta linka ulepená?"
"Ten talíř, než ho uklidíš, tak si ho laskavě taky pořádně umej. Podívej, jak je špinavej!"
"Dej ty nohy dolu ze stolu, tam se dává jídlo!"
"Dej ty nohy dolů z gauče, otlačíš ho!"
"Dej ty nohy pryč z toho bílého koberce! Podívej se na ty tmavý fleky, jaký jsi tu udělal těma černýma ponožkama! Sundej si je!
"Ty ses zul, to je smrad, že by člověk padl. Jdi se umejt!"
"Ty sis prdnul!"
"Ty sis krknul!"
"Nechrápej, budíš mě!"
"Nevrť se, budíš mě!
"Ty tak potichu spíš, až z toho nemůžu usnout!"

Tohle by tě jednou čekalo, kdybys byl heterosexuál, takže ať už mají gayové a jejich vztahy nějaké nevýhody, tak nemůžou trumfnout ty nevýhody, které musí heterosexuální muži zažívat ve vztazích. Checht :-P
02. 10. 2017 v 22:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale je. Proto taky muži umírají dřív, protože je ženský utrápí. :-P
02. 10. 2017 v 22:40Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Což je ovšem další výhoda gayů, protože mají víc ženských hormonů než heterosexuálové, takže budou dlouho mladí a krásní. :-)
02. 10. 2017 v 23:08Off-line Alda29  (36/192/90)
Lukino Luk: no, není tak uplně pravda. Máme souseda, který měl za manželku "Hitlerku", strašně zlou ženskou, která mu furt dělala naschvály a psychicky ho deptala, no a umřela před 9 lety a pánovi je 89 a není na tom ještě zas tak špatně.
02. 10. 2017 v 23:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Občas se najde hrdina, který megeru přežije, ale v průměru umírají muži dřív než ženský a to o několik let. :-P
02. 10. 2017 v 23:11Off-line Alda29  (36/192/90)
Jj, většinou to tak je no.
03. 10. 2017 v 21:37Off-line yperit  (91/186/68)
Klobouk dolů před takovýma,jako jseš ty....sám jsi dobrovolně opustil svůj klid a pohodlí jenom proto,aby ses mohl postarat o svoji matku....to je to,co dělá chlapa chlapem-schopnost čelit problémům. Sám jsem prošel něčím podobným. Moje babka měla taky Alzhameira. Když ji to diagnostikovali lékaři,mamka se rozhodla,že si ji vezmeme k sobě do bytu. V tý době jsem chodil na obchodku do Karviné,měl jsem problémů dost sám se sebou a ještě k tomu nová škola a všechno nové....prostě záhul. Otčím (doktor) matce řekl,že takhle může vydržet i 5 let,a že pak se k nám vrátí. Brácha se odstěhoval k svojí holce,tak jsme se o babku starali s mamkou.Jednoho dne se rozhodla,že nebude chodit. Prostě řekla"nadřela jsem se v životě dost,starejte se o mě. Ona byla i normálně zlá,ale tou nemocí se to jen zhoršilo.Šikanovala matku.Když jsem přišel ze školy domů,měnil jsem ji plínky,to byla moje tehdejší realita....žádné soukromí,osobní život,nic. Do domova důchodců ji nechtěli,protože byla agresívní,doktoři ji nrmohli hospitalizovat,protože byla fyzicky zdravá. Matka se zhroutila takovým způsobem,že skončila na psychiatrii v Opavě. Nikdo nevěděl,kdy a jak to celé skončí. Babka to nskonec vyřešila za nás-vzhledem k tomu,že během cca 3 měsíců přibrala skoro 60kg(praskala ji kůže na těle) srdce ten nápor nevydrželo a 5 infarkt v sérii byl pro ni osudný. Zařizoval jsem pohřeb na Slezské...Přišli všichni,dokonce i otčím. Teta,která z ní vždycky tahala peníze,předvedla nádherný hystercký záchvat pláče,z kterého přešla přímo do obviňování,že jsem babku okradl o peníze(kdo by se přece jen tak staral někoho z rodiny,že?) Brácha zlomil strýkovi ruku,pohřeb skončil výjezdem sanitky a policie.Věř mi,že to nikdo neocení,spíš za tím budou hledat nějakou špatnost.Sám za sebe jsem rád,že jsem se o babku dokázal postarat do konce.... Někdo známý mi kdysi řekl krásnou větu:všechno dobré,i to zlé jednou pomine,jen je třeba vydržet. Je to pravda. Držím Ti palce
03. 10. 2017 v 22:42Off-line sweetboys  (28/-/-)
Pokud netoužíš mít nonstop anální sex s víceméně retardovanými lidmi, tak to výhody vskutku nemá. Ovšem koliko výhod má sama lidská existence, že ano.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 10. 2017 v 14:15Off-line Alda29  (36/192/90)
No né asi, to objevili Ameriku xD
04. 10. 2017 v 15:04Off-line JohnnyG  (26/178/84)
No .... já spokojený rozhodně sem a i někteří známí mi ze srandy řekli že chápou proč jsem radši na kluky :-)
04. 10. 2017 v 16:22Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl hlavne bud tim, cim jses. At je to cokoli, vzdycky to bude mit radu vyhod. Resite decka p*****ny misto toho, abyste zili svuj, klidne nestandardni, zivot. Uvedomte si, ze vse co budete mit a jak vas bude okoli brat je jen a jen na vas. Takze klidne bud buznou, ale bud svuj .. :-)
04. 10. 2017 v 20:35Off-line Alda29  (36/192/90)
I8051: Noó, zrovna tohle je docela dobrý téma, kor pro mladší, co se teprve hledají.
04. 10. 2017 v 21:44Off-line i8051  (53/184/97)
Aldo, proto jsem mu taky napsal to, co jsem mu napsal .. aby se nasel driv :-)
04. 10. 2017 v 21:45Off-line i8051  (53/184/97)
Jak jsem psal simsacku, meles furt to samy a varis z vody, vis o my realite prd, tak sis vymyslel pohadku. Jsi opravdu nemocnej .. :-)
06. 10. 2017 v 20:04Off-line Adam1513  (27/-/72)
Zkus si vydupat jako gay slevu na MHD :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload