Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nadrženost aneb chuť na sex

02. 10. 2017 v 01:33Off-line Anonym
Ahoj,
jak snížit chuť na sex? Je mi 25 let a jsem furt nadržený. Líbí se mi mladší (tak 15-20 let), štíhlí, dorbní kluci a pokud nějakého takového potkám (nehledě na jeho sex. orientaci), hned mám nadržené představy.
O mně to nikdo neví, že se mi líbí kluci. Nejsem zženštilý, v kolektivu oblíbený a často poznávám nové lidi (na akcích s kámošema).
Můj problém je ten, že si nedokážu tady domluvit jednorázový sex. Už z toho důvodu, že nechci být v gay komunitě známý a takový ten "provařený"., nebo taky nechci něco chytit.
Jsem takový "vztahový" typ, měl jsem 2 vztahy - 2 a 5 let (ano, diskrétní. Nikdo to nevěděl), což mi vyhovovalo a tu mou nadrženost jsem měl pod kontrolou, protože jsem měl dostatek sexu u bývalých partnerů.

Asi to je otázka pro starší. Kdy ta nadrženost odezní, nebo se aspoň zmírní? Neskutečně mě to omezuje. Místo toho, abych hledal rozumného kluka (ve svém věku, staršího o něco), tak mám chuť na kluky, se kterýma předem vím, že to nemá budoucnost a jde jenom o sex.

Kdy to sakra přejde? Nejsem osmnáctiletý puboš, u kterého se to dá pochopit. Za půl roku mi bude 26 let a jsem nadržený jako by mi bylo právě osmnáct.

Řešení najít si vztah nepřipadá v úvahu - ještě jsem psychicky mimo z bývalého. Posilovna taky nepomáhá - cvičím denně. A častěji honit taky nepomáhá :D

Díky za přečtení a případnou reakci, aspoň jsem se vypsal z toho všeho.
Tomáš
02. 10. 2017 v 02:05Off-line Anonym
Dsiv: Co to meleš? Tak jak jsem to měl jinak napsat, když to píšu anonymně. Jsem se jenom popsal. Co ti vadí? Zženštilý nejsem, pubertu mám za sebou a ano, v kolektivu jsem oblíbený ve smyslu, že si s každým sednu, mám plno známých a když jdeme někam ve skupince dvaceti lidí, tak se přidá dalších deset, protože jsem ukecaný, působím normálně a dá se semnou bavit. Rozhodně to nebylo myšleno tak, co jsi z toho udělal ty, tím co jsi napsal...
02. 10. 2017 v 02:23Off-line gaysumperak  (24/180/69)
Ahoj tome mam to docela podobne ://
02. 10. 2017 v 08:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Každý ráno po probuzení preventivně vyhonit a budeš mít klid. :-P

A obecně platí, že nejvíc nadržení jsou ti, kteří mají hovno na práci. Ti, kteří namáhavě pracují (psychicky i fyzicky), tak si na sex mnohdy ani nevvpomenou.
02. 10. 2017 v 13:11Off-line i8051  (53/184/97)
"Jsem takový "vztahový" typ. Řešení najít si vztah nepřipadá v úvahu. Mám chuť na kluky, se kterýma předem vím, že to nemá budoucnost a jde jenom o sex"

.. jo, to dava smysl :-)

Btw jsem ve 46 nadrbanej furt a taky to neresim na zdejsi pavlaci, protoze uz nejsem decko :-)
02. 10. 2017 v 14:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No, ale zrovna teď tu svoji nadrženost řešíš, takže asi ještě nejsi tak úplně vyspělý. Checht :-P
02. 10. 2017 v 14:13Off-line i8051  (53/184/97)
Lukinaku, napsal jsem snad nejakej neresitelnej dotaz? Pouze jsem poznamenal, ze resi p*****ny, bezneho razu srovnavaci metodou se mnou :-)
02. 10. 2017 v 14:16Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Však jo, ale tvoje btwéčko na konci si přímo říkalo o rejp. :-P
02. 10. 2017 v 14:47Off-line Abeceda  (29/-/-)
Napiš! :D
04. 10. 2017 v 22:21Off-line esthetique  (41/-/-)
Nadrzenost odezni a zmirni, pockej este 10 let... a mezitim mrdej, co to jde, protoze v 25-i uz to s tebou (a tvoji nadrzenosti) pujde jenom z kopce... tedy dolu (v tvem pripade asi velmi pozvolna)
07. 10. 2017 v 14:53Off-line fit.slim  (29/178/59)
Já bych ti s tím pomohl :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload