Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Krv a biely hlien v stolici

10. 11. 2017 v 14:32Off-line Anonym
Ahojte... vcera som bol na velkej potrebe a spolu s vykalom som videl v toalete aj nieco co vyzeralo ako biely hlien. Ked som bol dnes na WC mal som tam kusok krvi. Ked som sa pripravoval dnes na sex som pri vyplachovani spolu s vodou vytlacil zo seba aj kusky zrazenej krvi. Nemavam taketo problemy pravidelne ale uz sa mi to parkrat stalo, bolest po analnom sexe tiez nepocitujem. Sex som mal naposledy pred tyzdnom a tieto veci sa mi stali az teraz. Stretli ste sa s niecim podobnym? Nemyslim si ze by sme v sexe boli nejaky prilis divoky alebo nieco podobne. Dakujem za kazdy normalny komentar. :-)
11. 11. 2017 v 00:15Off-line Ogarek  (29/185/85)
Muže jít o zánět střeva, ale také nemusí. Pokud tě začne bolet břicho, nebo začneš mít teploty či unavu, tak běž hned k lékaři!! Já jsem skončil se zánětem v nemocnici a začátek projevu byl hlen, a krev jak píšeš.
Zde je podobné téma
https://www.nakluky.cz/…-onemocneni/#…
11. 11. 2017 v 10:42Off-line Bluefox  (37/198/93)
Chceš normální komentář? Tak když máš zdravotní problém, tak běž "normálně" k doktorovi a nepiš na gay seznamku.
11. 11. 2017 v 12:11Off-line mirnass  (25/-/-)
Můžeš mít nějaké vnitřní krvácení, buď horního travícího traktu nebo dolního. Zajdi si k doktorovi na gastro, tady s tím nic neuděláme my, ani ty.
11. 11. 2017 v 17:19Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Tohle rozhodně je na návštěvu lékaře. Nemusí to být nic vážného, ale taky by mohlo.
15. 11. 2017 v 18:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Pravdepodobne se bude jednat o hlen z konecniku a krev z povrchoveho poraneni sliznice konecniku. Nekdy se to stane po delsi s*****i nebo po zbytecne dukladnem vyplachu. Krve muze byt pomerne dost, az to cloveka vydesi. Krvaceni obvykle ustane do par desitek minut a nasledne stolici by melo byt vyrazne slabsi nebo zadne. Pokud pretrvava delsi dobu, je rozhode na miste jit k lekari.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload