Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První krok - jak ho oslovit?

25. 11. 2017 v 15:37Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych se na něco zeptat. Ve třídě je jeden kluk, který k nám tento rok přestoupil. Hrozně moc se mi líbí a mám takové malé tušení v podvědomí, že by mohl být gay. Zkusil jsem najít nějaké jeho profily na soc. sítích a pár náznaků, že by mohl být gay, tam je, ale taky pár náznaků toho, že by být nemusel. Problémem je, že se vůbec nebavíme a v podstatě jen chodíme do stejné třídy. Bojím se ho oslovit a navázat kontakt. Nechci se ho na to hned ptát, ale aspoň mu napsat jako první krok, ale nechci potom být za blbce. Děkuju moc za všechny smysluplné rady.
25. 11. 2017 v 16:13Off-line GTR27  (24/182/81)
Nic na to není se ho zeptat .. ne
25. 11. 2017 v 17:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Klasicka reakce -nactky: vytvor si FAKE PROFIL.... stejna -nactka si za 5 minut bude v jine diskuzi stezovat, kolik je vsude FAKE PROFILU... jasne, nase dnesni mladez je totalne bez kouli, totalne bez testosteronu, naopak estrogenovych buznicek vsude plno.... jen si dej pozor, aby neodhalil FEJKOVOST tveho profilu a schvalne nepredstiral, ze je straight, ikdyz je gay, jen aby te nasral, treba i on ma takove male tuseni v podvedomi (ikdyz teda vubec nechapu co "MALE TUSENI V PODVEDOMI" je, podle me to je TOTALNI BLBOST semanticky i syntaxove)

normalni chlap s koulema by se proste na ferovku zeptal: "hele, libis se mi, ja jsem totiz na kluky, jaky ty na to mas nazor?"
na vytvareni fejkovych profilu jste vsichni hrdinove, ale nejakej se sestouplyma varlatama, takovej tu prakticky neexistuje
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2017 v 17:18Off-line RayOfTheLight  (24/180/65)
Největší chyba je čekat, bav se s ním, vytvořte si přátelství, pokud je gay a má zájem všimne si tvého zájmu, pokud nemá zájem, tak si toho nevšimne a stejně z toho nic nebude. Gaydar funguje jen pokud oba dva chtějí :)
25. 11. 2017 v 17:20Off-line i8051  (53/184/97)
Neboj, za blbce pak nebudes, za blbce uz jsi totiz timhle dotazem, protoze takovejhle dotaz tu je totiz kazdej tejden a ty ani neumis hledat v tom, co se uz resilo :-) nicmene nikdy nikdo nenapsal univerzalni radu, ktera by fungovala, protoze nejlepsi rada je, ze mas zapnout mozek a bejt originalni a konstruktivni .. pokud se totiz na tohle musis ptat, nejsi dost dospelej na to, abys s nekym chodil a radeji ho nech, at si najde kluka, kterej ma koule :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2017 v 21:54Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Asi bych ten dotaz trošku chápal, kdyby jste se vůbec neznali. Ale to je dneska fakt takovej problém, oslovit spolužáka z vlastní třídy? To mi hlava nebere: D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload