Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemohu podle své úchylky poznat, jestli jsem gay nebo ne

13. 12. 2017 v 05:00Off-line honzaadamek  (21/-/-)
Zdravím, mám takový problém... nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to na rovinu... je mi 16 let a jsem foot fetishista (vzrušují mě nohy)... což je můj problém, nevadí mi že mám takovou úchylku ale vadí mi, že kvůli ni nemohu poznat jestli jsem na kluky nebo na holky... je pravda že mě vzrušují jen klučičí nohy ale to je tak jediný podle čeho mohu usoudit jaká je má sexuální orientace... nevzrušují mě žádné ňadra a ani zadky... prostě klučičí nohy... je pravda že když se řekne rodina tak si ji představím s klukem ale to jsou asi jediné 2 fakty od kterých se mohu odrážet a nejsem si jist... není to jen pubertální blbnutí nebo něco? je třeba nějaký test který usoudí na jaké pohlaví jsem? nebo je na to nějaký "návod" jak to zjistit? budu rád za všechny vaše odpovědi... přeji hezký zbytek dne. a omluvte prosím mou gramatiku a stavbu vět, vždy když píšu slohovky tak to po sobě nečtu a tak to potom taky vypadá...
13. 12. 2017 v 05:25Off-line Bisex1997  (26/180/86)
Nejjednodušší a nejspolehlivější test je vyspat s holkou, pak s klukem (možno i v opačném pořadí) a s kým se ti to bude líbit víc, tak podle toho můžeš usoudit, na jaké pohlaví jsi :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 12. 2017 v 06:53On-line rosju  (53/170/78)
Jestli mas nohy spojene s klukama,pravdepodobne ti zenske nic nerikaji.to neznamena ze nebudes schopen sexu s zenou,ale prio***a pro tebe bude chlap a hratky s jeho nohama
13. 12. 2017 v 09:00On-line rosju  (53/170/78)
Simsalabim-myslim,ze to sem nepsal,abys tu jeho uchylku komentoval
13. 12. 2017 v 14:12Off-line onlip  (61/180/84)
Honzaadamek: Nohy jsou tak intimní oblastí, že je to podle mého vcelku jasné. Předpokládám, že se budeš v témže duchu i zamilovávat - do kluků. Ptáš se i na test. Jeden z mých ve středoškolském věku spočíval v představě, komu bych byl schopen s láskou, bez přemáhání prát spodní prádlo - ponožky a slipy/kalhotky. Intuitivně jsem volil podobné k***érium jako ty, ač na nohy zaměřený nejsem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload