Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Beznaděj

17. 12. 2017 v 11:23Off-line Anonym
Ahoj... před 8 měsící jsem se rozešel s přítelem.
Neřekl mě ani vlastně důvod proč se rozcházíme.
Jen jsem věděl v té době pomocí FB že udajně je zamilován do jednoho SK.
Četl jsem zprávy tak mě to bylo hned jasné.

Nakonec jsme se rozešli řekl mě že můžeme být kamarádi. a jak ode mě odcházel dal mě pusu ze slovy: "aby jsi věřil že máš šanci"
Nepíšeme si spolu když mu napíšu zde na seznamce přečte si zprávu a ignoruje mě.
Co jsem zjistil nějaké informace od kamarádu co mě psaly i posílaly snímky zpráv tak pro něj ta situace není stále uzavřená to že jsme on a já rozešli.

Jde o to že s ním nikdo nevydrží zřejmě protože jak mě psal kamarád citují: " Mezi řádky jsem vyčetl, že jeho ex se s ním rozešel, kvůli tomu, že nemohl překousnout to, jaký tvůj ex je. Našel si tebe. v těch zprávách mu pak jasně psal, že je takový jaký je, alias, nemíní se měnit, nemíní se vracet k někomu, kdo ho nechce brát takového jaký je. Ale Ty jsi mu ukázal, že ho máš rád takového jaký je."

Vím že má problémy co se týče rodinny a svých problému.
Chodí do práce od nevidím do nevidím dře se aby vlastně něco měl, ale nemá sílu, energii a ani čas na to aby nějaký vztah měl.

Chtěl bych mu nějak pomoct, chtěl bych se k němu vrátit ale nevím jak na něj. Když mě všude ignoruje ještě mě napadlo jet k němu domu nebo mu napsat dopis ale stejně by asi ten dopis vyhodil.
Vím že když jsme spolu chodily byl štastný se mnou, chci mu pomoct co se týče podpory aby na to nebyl sám. Vím že s tím SK co prý chodil tak spolu nechodí, dokonce mu ani můj ex nepíše posledních tak 1-2 měsíce.

Opravdu skutečně nevím jak na něj mu to ukázat mám srdce jen pro něj, nechci se zamilovat do někoho jiného.
Chybí mi jeho oči, úsměv, provokování, líbání i mazlení chybí mě prostě celý on

Máte někdo nějaké rady jak ho získat zpět?
Děkují všem kdo odpoví ale opravdu jen logické názory díky
17. 12. 2017 v 11:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Když se s tebou někdo rozejde, je to jak když ti vypadne zub... můžeš ho zkusit nasadit zpátky, ale už to nebude nikdy jako dřív... zapomeń na něj a běž dál, jediná rozumná rada
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2017 v 11:51Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Souhlasím s BussterX...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2017 v 13:34On-line Richard33  (44/185/80)
Buď rád, že je pryč... :-)
17. 12. 2017 v 14:13Off-line Anonym
Jak mě jeden kamarád napsal na seznamce citují:
"Ublíži mu nejvíce když uvidí že jsi štastný a že bez něj ti je lépe...
Sám pozná potom závist a bolest"

A má pravdu až jednou uvidí fotky s mým přítelem jak jsem štastný možná se bude chtít vrátit možná taky ne ale bude mé srdce patřit někomu jinému doufám. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 12. 2017 v 14:22Off-line KelThuzad  (32/175/-)
Pokud mu ublíží pohled na tebe, jak si šťastný s někým jiným a bez něj, tak tě nikdy nemiloval. Protože pokud by tě opravdu z celého srdce miloval, tak by ti přál štěstí i kdyby to znamenalo, že to nebude s ním.
Souhlasím tady s ostatními... Zapomeň na něj... najdi si někoho, kdo si tě bude vážit.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 12. 2017 v 14:29Off-line Anonym
On mě říkal že mě miluje ale pak mě to napsal že vlastně to nebylo ze srdce ale jen do očí bylo to v době kdy byl zamilovány do SK který mu vlastně dával vše vydržely spolu cca 4 měsíce a už ani spolu nejsou. SK ho chtěl hodně změnit.
17. 12. 2017 v 14:35Off-line Anonym
Něco vám sem dám jak a co mě napsal jeho asi EX kluk ze slovenska:
Jen text co psal slovák

ja zo s tvym ex som kamarat ako teraz s nim nepisem ked mi napise nemam s nim problem pisat ale ohladom sukromia ho neriesim nesom s nim v partnerstve tak mne nevadi ze skym pise a skym je v partnerstve........ok davaj temu
Tvůj ex sam nevie co chce a on ma dost zlozitu povahu ako kamarat pohoda ale na vztah to treba dvoch a neviem ci by vedel sa prisposobit

pomoct ked ma problem pomozem a som mu pomohol ako som vedel ale to ako kamarat na vztah treba proste dvoch a ja nehladam vztah typu par mesiacov ci tyzdnov lebo nevie co vlastne chce ako rodinne problemy ma kazdy ale pri rieseni narocnych problemov dost zlyhava a uzatvara do seba alebo potrebuje vtedy prejavuje agresivitu

blbo mi napisal poslednu vetu proste ked sa mu nedari prejavuje to agresivitou a ja taka povaha ze po hlave si nedam skakat a v pripade napadnutia hned ho skrotim

problem nemam s eho agresivitou ja by ho hned skrotil ale vadi mi jeho zlozita povaha


tak to je hoci zly nieje jeho receptom je musi opustit karvinu minimalne 100km od tochto mesta lebo mu tam dost skodi na jeho psychyke kedze vzdy ho niecim otravuju a on to psychicky nezvlada a idealne je aby pracoval alebo vlastnil pizzeriu lebo toto ho bavi


pozicku uz nikdy nedostane banka mu uz nikdy neda tam mu musi pomoct buduci jeho partner ale hospoda*** on nevie rychlo zvykne minat peniaze bez uspory cize ak do podnikania ist tak ze vsetko jeho partner bude riesit a ohladom obsluhy i komunikacii s ludmi aby on to riesil len nikdy mu nedovolit riesit uctovnictvo lebo krahnes

kazdy sa da zmenit len nedostal na to podmienky v rodine asi nevedia pracovat s peniazmi a stamal to ma fakt ak niekto nebude pri nim stat a ho nauci hospoda*** on dost blbo dopadne

on ak chce dobre dopadnut musi sa naucit pracovat s peniazmi musi sa naucit toto co ho mali doma naucit zaklad je platit plyn elektriku byvanie vyclenit kolko strava stoji ho mesacne miestne dane a zvysok vyclenit na usporu a na zabavu pripadne nepredvidane vydavky....len naj peniaze nedava rodine lebo nikdy do plusu nepojde ale do minusu cize do dlhov rodina ma svoje primi maju sa naucit hospoda*** a nie este od simona tahat love ked uz samostatny je

lebo keby tvuj ex zarabal 1500€ aj to by rozbil hned
lebo ma s tym problem aj ty by si sa spraval keby ta v 15cke vykopnu domov
ale da sa ho zmenit len treba vediet ako


tak to co si zarobi je jeho brat mu je chyba vyclenit mu co musi zaplatit na byvanie energiu potraviny a dane ci poistky a ten zvysok nech mina kde len chce.


len treba kontrolovat ci to plati ak by klamal treba mu ho upozornit na napravu ak bude tvdohlavy dat mu trest

neboj nie bitka skor daco odopriet

o sex mu nejde tam ma iny problem
tak lebo nebol si pre neho idealny proste nevie co chce
nema teraz podmienky na vztah kedze riesi rodinne problemy
aj keby dakoho si nasiel nevydrzi im to lebo nevie zvladat stres
proste na vztah nema cas ani enegiu
nevrati nema cas ani enegiu
tak ja som taka povaha odpustam ale nezabudam keby mna odkopol uz druhu sancu nedam

JA: (kdyz jsem pro nej nebyl idealni partner jen me stve ze semnou experimetoval tech 8 mesicu)
on: (tak uletoval)

on ak chce zit dobre nadpomery muzi zmenit logiku musi byt sikovny a hlavne zvysit prijem typu podnikanie zo zyskom alebo dokoncit skolu a pchat sa do politiky a tam ziskavat kontakty
tak bude cely jeho zivot na dlh alebo zlatokop len vekom a vahou straca aj nadej na zlatokopa lebo ani dedkovia ho nebudu chciet
nieje ale pisem ake ma moznosti

tak zisti ci fakt ma niekoho lebo ja zo s tvym ex niesom v kontakte a pochybujem ze by mne take pisal
noa co to nic neznamena ja s nim cca mesiac nepisal nie kazdu fotku lajkujem ak sa mi paci dam lajk a bez ohladu ci je to tvuj ex alebo niekto iny
to je eho povaha
mas telefonne cislo tak mu pis ja nikomu nerobim dohadzovača

ja sa nikomu do ***e nepcham sa ked chce napise mi ked nie nenapise zatial nepise tak ani ja mu nepisem
tak do detailov nopoznam ja na slovensku nie v ostrave ani v karvinej
tak asi doma v karvinej je
chod do karvinej a vysvetlite si to aby si vedel na cim stojis ci ta miluje alebo ta davno odkopol.

zak tvojmu kamaratovi pise ze je 50 na 50 druhemu ze je zadany teba ignoruje tak zvas vyjst je fakt umenie
ked vies ze je uletnik kasli na neho a najdi si poriadneho ktori ti bude verny

tak kasli na neho mas tu strasne vela chalanov moravanov a cechov mas s coho vyberat ste liberalna krajina nie ako slovensko konzervativna u vas je lepsie hladat nemusia sa schovavat koli prace skoly atd.

tak to asi laska nebola laska je daco ine tam je clovek verny muluju si pomahaju si doplnaju si atd. aj spolu ziju ine je kamarat ine partner keby bola laska i dnes si s nim pisem ale on ignoruje.
17. 12. 2017 v 15:12Off-line Anonym
Všem se vám to řekne najdeš si někoho jiného ale jak si mám najít někoho na seznamkách když tu skoro každý nechce vztah ale jen buď kamaradství z výhodami nebo sex na jednu noc.

Tak jako na jedné seznamce píšu si s jedním ale on mě řekne že no ty to máš težké najít v tomto světě vztah. a já a ty se divíš když skoro každý buzna nechce vztah ale jen chcete sexík na jednu noc a výhody. co potom my co chceme vztah do toho jít ale vy ne.
Děláte nám to jen horší a horší v dnešní době někoho najít na vztah je doslova nemožné. Zůstanu sám, zestárnu sám, zemřu sám bez nikoho protože každý jen v dnešní době myslí perém zasunout, udělat se a odjed domu ze slovy byl to jen úlety.
17. 12. 2017 v 15:24Off-line Anonym
Ano jenže na ulici nemám takový jak kdyby reflex poznat kdo vlastně je gay a kdo není. a navíc bydlím v takové díře kde není ani žádný buzna a prachy vycestovat do většího města nejsou ted před těmi vánocemi. Navíc nejsem typ kluka co chodí do baru jsem typ domácí
17. 12. 2017 v 16:33Off-line Anonym
No možná soused co bydlí vedle nás se zda že by mohl být nikdy ho nikdo neviděl s holkou tak ani já nevím ale je starší to by nešlo a prý je takový divný
17. 12. 2017 v 16:53Off-line igni  (36/192/130)
Tady na to je jedina pomoc. Zapomenout na nej a jit dal. V podobne situaci nas bylo vic a dat se dohromady je krok zpet a stejne to nevydrzi....
17. 12. 2017 v 17:22Off-line Anonym
#mimino: já si píšu s každým ale každý co zjistím chce jen jednorázovku nebo se občas sejít a něco zažít. Chci se zamilovat do nového kluka a dám tomu novému klukovi srdce jak se to stane tak už tam nebude žádný ex ale ten nový kluk. A když se zamilují do kluka hned na poprvé tak se ukáže jako zmetek co má dluhy a radši si vybírá práci a pak ze sebe dělá chudáka že on má všude problémy.
17. 12. 2017 v 18:16Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym ty sa vyser zvysoka naň ty kokooos.Veď ti dal kopačky,tak čo sa mu chceš tlačiť do ***i s pomocou?Keby ste sa dali opäť dokopy,tak to medzi vami dvoma už nebude fungovať!!!Proste je to tak.Zabudni naňho ešte dokonca ti on sám dáva najavo to,že on o teba nemá záujem.Neviem čo chceš riešiť.Proste sa vyser naňho.Je hodne iných chlanov v česku,ktorý chcú chalana na vzťah,ale treba ho nájsť.Ty sa nezapodievaj s ním.Dál ti kopačky kvôli tomu,že si našiel druhého.Neviem či tomu nechápeš,ale je to tak.
17. 12. 2017 v 18:23Off-line misanek007  (24/-/-)
Stv: v terenu? to jakoze budes krast deti ze hřišť nebo co
17. 12. 2017 v 18:30Off-line misanek007  (24/-/-)
Ja neumim byt trapny.
17. 12. 2017 v 18:36Off-line Anonym
Smaragd15: jde o to že on mě tvrdil že si psal s tím SK od minulého roku 2016 těsně než měl jet ke mě domů tak měl jetna slovensko ale radši si vybral mě. A navíc on stejně žije ve světě kde chce kluka z výhodami samotnému to nevydrželo měl tolik vztahů a vždycky to na nečem skončilo. Je to jeho chyba že si to nedokáže udržet když se mu člověk snažil pomoct tak ne. Jde o to že on chtěl zkusit s SK něco nové on to začal měli to spolu dosti vymyšlené jak SK tak i jeho EX z Ostravy.

Jeho ex z ostravy po něm chtěl aby se změnil a aby se k sobě vrátily to byl i ten důvod naší hádky věděl že jsem žárlivý a on taky. Nedokáže se s normálním klukem rozejít musí udělat peklo měli to domluvené spolu on a jeho EX aby udělaly peklo žárlivou scénu a bylo peklo a pak jasný konec.

A pravda je taková neví co chce a jednou dopadne sám že bude ještě litovat toho že s ním nikdo nevydrží
17. 12. 2017 v 18:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Potřebuje se vykecat, to taky pomáhá...
17. 12. 2017 v 19:06Off-line Anonym
Ano potřebují se vykecat protože gayové kolem mě co jsou jako na seznamkách nechtějí o tom radši se ani bavit.
Nevím jak to vlastně vše bylo když jsme se chytly tak brečel a když jsem ho zeptal tak mě řekni proč si píšeš ze svým ex?? tak jen na mě hleděl a nic nedělal
17. 12. 2017 v 23:30Off-line i8051  (53/184/97)
Kdyz vidim jak tu resis veci, mezi tebou, tvym EX a jeho EX .. tak jsi pekna drbna. Tohle patri mezi vas 2 nebo 3 a ne na zdejsi pavlac. Mozna udelal dobre, ze te poslal k vode, protoze se chovas jak 15ti lety decko :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2017 v 17:36Off-line Betonica  (39/191/93)
Docetl jsem druhy odstavec. Prej to mas proto, abys vedel, ze mas sanci. Mein Gott! Samolibej k****n, kterej si mysli, ze se posadis na zadek, ze budes na dalkovy ovladani. To tak! Opovaz se!

Hele. Ve vztazich by idealne mela fungovat rovnovaha. Nikdy to asi neni presne v polovic, ale je dobre se alespon blizit. Opoustet nekoho proto, ze ma sanci, nedava smysl, pusobi to vselijak. Napada me manipulace, citovy vydirani a dalsi veci. A ani jedna z nich mi teda neni po chuti. Je jasny, ze ho mas rad a ze ti chybi. Zkus si ale predstavit, ze muze byt jinej clovek, kterej te opoustet nebude. Ani pro SK kluka ani pro nic jinyho.

Hlavne ale. Mej svoji dustojnost a cenu, o ktere nesmlouvej. Nejsi dobytek na trhu ani ovce. Ty jsi Ty, tim to zacina a konci.
18. 12. 2017 v 18:18Off-line Anonym
Můžu hledat kde chci ale nikde nic.
Když mám jak kdyby pravidla že nechci sex na jednu, kamaráda z výhodami, vztah na dálku, volný vztah tak mě každý pošle do háje a nebo většinou přilákám gaye staršího typu 40-60 let kteří mě nejsou sympatičtí a ani je nechci nestojím o tom aby mě nějaký 50 dělal otce to opravdu ne.

Včera jsem na seznamce potkal SK kluka kterému se libím a který by mě chtěl ale jak jsem mu oznámil že nechci vztah na dálku, že mám doma povinnosti a sliby tak mě napsal "můžeš se přestěhovat ke mě" napsal jsem mu co a jak že kvůli klukovi bych se nikdy nestěhoval a jeho odpoveď byla: "tak se měj"

Nebo kluci co bych já chtěl a jsou i můj typ i já jejich tak chtějí jen kamaráda z výhodami a pak mě řeknou: "já tě celkem chápu že to mám těžký si najít vztah v této době" ano je to težkém když skoro možná pár %% chce jen kamarádství z výhodami a nikdo vztah protože kluci se bojí jít do vztahů protože kdyby byli ve vztahu a bydlely s tím svým klukem nemohly by tajně m***t s jinými kluky a mít tak s jinými volné vztahy :(
18. 12. 2017 v 18:48Off-line esthetique  (41/-/-)
Aby jsi veril, ze mas sanci, ALE S NEKYM JINYM
uz to pochop, skoncilo to, pokud to vubec nekdy zacalo
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload