Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ve všem mám smůlu

22. 12. 2017 v 17:11Off-line Anonym
Nic mě nebaví ve všem mám smůlu a to mi je 18 let
od tý doby co sem si uvědomil že jsem gay ccaa 3-4roky tak nikoho sem nikdy neměl ani nemám když už najdu dobrou partii tak to z ničeho nic po čase vytratí seznamku mám 3 rok a nic prostě ohledně školy a života a rodiny mám furt v něčem smůlu připadám si na světě uplně zbytečně... nejednou sem měl sklon skočit pod auto připadá mi že prostě nemám v ničem stěstí
22. 12. 2017 v 17:14Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Taky občas sedíte sami v temné místnosti a ptáte se sami sebe, jestli máte vy a váš život ještě vůbec cenu?
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 12. 2017 v 17:15Off-line BussterX  (103/130/150)
To je parodie na mišana nebo se tady fakt roztrh pytel s podobnými případy? klidně si s tebou vyměním roky, na tady máš mejch padesát let a ledvinový koliky a vrzající klouby, užij si to a vysol mi svejch osumnáct a celej život před sebou, já už budu vědět co s tím udělat :D
22. 12. 2017 v 17:49Off-line sweet_boy  (22/184/74)
Nelituj se a změň to ;) Jakkoliv... na mě šly tyhle myšlenky, jen když jsem neměl co dělat a nudil jsem se... Najdi si nějaký sport, cokoliv tě bude bavit ;) A určitě se i někdo najde :)
22. 12. 2017 v 18:48Off-line lukasfilip  (37/176/69)
Odkud jsi?
22. 12. 2017 v 19:00Off-line pauxi  (49/178/79)
Mam pocit , že tě znám , schválně, jestli týpek co to má stejně jako ty sem napíše. Uvědom si , že si svět před tebou na p***l nesedne , co si v životě sám nezařídíš to mít nebudeš
22. 12. 2017 v 19:00Off-line miroslav19  (27/186/55)
Já mám občas taky smůlu a to jsem už tady skoro měsíc
22. 12. 2017 v 19:35Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pod auto neskákej, při troše smůly řidič strhne volant a přejede čtyři nevinné. A pokud hledáš jenom na seznamce, tak se nediv, protože stejně neuspokojená je tu ta většina, která dřepí u počítače a není ochotna zvednout p***l a jít mezi lidi. To už by snad bylo lepší se jít pomodlit do kostela nebo fandit na fotbal - tam jsou živí lidé.
23. 12. 2017 v 00:51Off-line Betonica  (39/191/93)
Klasika. Sebelitost, role obeti a nastaveni mysli na rezim "jsem chudak". K tomu se vratim. Pak me nasralo tvoje "najit si partii".

Tak takhle. Prestan se litovat a delat ze sebe chudinku. Prestan taky hledat partie a zacni koukat po lidech z masa a kosti. Kombinace obeho je dobrym zacatkem pro uspech, to mi ver.

Mas-li problem se sebevedomim, necekej, ze ho za tebe nekdo vyresi. To musi kazdy sam. Dela se to tak, ze si clovek najde neco, v cem je dobrej, a na tom pracuje. Chce to ale cas a trpelivost a sebezapreni.

Pisu to drsne, ale je to tak. Prestan fnukat a zacni byt vic chlap.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 12. 2017 v 01:08Off-line chemlon  (45/178/83)
Ahoj ja mam take smulu
23. 12. 2017 v 08:48Off-line pauxi  (49/178/79)
Neboj misanku až začneš sám se sebou něco dělat , smůla bude rázem pryč, tet opust své deprese a těš se na vánoce v televizi ti běží plno pohádek , pust si Madonu....
23. 12. 2017 v 14:27Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (c): Jsi na tom poměrně dobře, jestliže o svém stavu můžeš uvažovat a napsat. Jsou jiní, kteří už se neptají, jestli má jejich výskyt smysl, prostě nemá. Hlava to vzdala. A když to vzdá hlava, vypne i tělo. To už bys nezvedl ani ruku. Vím, o čem mluvím.
Potřebuješ přepnout režim. Nevím, jestli to zvládneš sám, nebo s pomocí. Možná ještě není pravá chvíle. Třeba si potřebuješ pořádně natlouct hubu, aby tě to probralo. Nebo tě někdo musí chytit za ramena a zatřást tebou, probudit tě. To není jen metafora. Člověk v propadu má zúžený zorný úhel, nevidí možné cesty.
Takže přepnout režim. Nenapíšu jak, je to jako u cviků, kde potřebuješ přenést těžiště, aby se tělo dostalo do nové pozice. Někomu stačí odpozorovat to, někdo potřebuje instrukce. Je dobré mluvit s podobně stiženými. Překvapí tě, že podobné stavy znají a dokážou je popsat ještě přesněji. Zjistíš, že proti některým jsi šťastlivec. Vyděsí tě, do jakých slatin by ses mohl dostat, a začneš se škrábat ven.
Je dobré mluvit i s lidmi, kteří něčím prošli. Řekneš si, že jejich otevřenosti životu chceš dosáhnout taky – a budeš dumat, jak na to. Pár vzorů tady máš, vím o nich a dávají sílu i mně; cením si jich za to.
Před pár dny někdo v souvislosti se slunovratem napsal: Ze tmy do světla. Intuitivně jsem reagoval: Ze světla do ještě většího, jasnějšího světla.
Jde to. Jako když zjistíš, že při výmyku stačí zaklonit hlavu a jsi tam, kdes být chtěl. Ale třeba potřebuješ ještě párkrát spadnout.
30. 12. 2017 v 22:03Off-line iglw  (48/172/77)
18 let,neblbni,žij!
31. 12. 2017 v 14:21Off-line Michal18  (29/176/95)
Je ti 18 let a myslíš si, že máš smůlu... Mně je 23 a moje štěstí je asi takové, jako když plešatý vyhraje v tombole hřeben.
31. 12. 2017 v 15:28Off-line i8051  (53/184/97)
Bohajeho, co budete delat za 20 let? Porad jen fnukani a ze neco nejde a blabla. Uvedomte si, ze pouze to, jak budete premejslet a nastvite si mysl, tak to je to, co vas nekam dovede. Jste zblbly z fejsbuku a podobnejch sracek, kam jste prenesli svuj realnej svet a pak se sem chodite vyplakavat, ze to neni podle vasich predstav. Dop***le zacnete neco delat se svym zivotem, preneste ho do reality a zacnete zit .. jo, a jinak hepy njuu jiir :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload