Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde žít?

03. 01. 2018 v 21:53Off-line Anonym
V poslednich letech jsem zil v Izreali (kvuli Palestine), v Nemecku, v Madarsku a ted ve Walesu.

Ne ze bych odchodu z CR nejak extremne litoval anebo se tam planoval nejak dlouhodobe vracet, ale faktem je ze CR ma neco do sebe. Skoda ze CR nema trochu vice hrdosti jako Svycarsko a neustale musi lezt nekomu do zadku.
Ono pomerne za vse mluvi to, ze muj deda se musel ucit Nemecky, muj tata Rusky a dnesni deti se uci Anglicky (pravazne).

Faktem taky je, ze spoustu veci bere clovek jako samozrejmost. Treba cesky pivo, porad clovek posloucha od cizincu jak je cesky pivo dobry, ale nedoceni to dokud nezije v Madarsku (to se fakt pit neda, ackoli mnoha piva se vydavaji za ceska).
Dalsi vec jsou ceske holky a kluci. Taky to porad clovek posloucha dokola, ale nikdy to moc neoceni dokud se neodstehuje do Walesu. Treba v CR, Madarsku i Nemecku se dalo narazit na slusny kousky, zatimco Walesu... to se snad neda ani slovy popsat. To je samej starej dedek, tlustoch anebo transka. V zivote sem snad nevidel tolik transek jako tady na Grinderu. Jit na mistni pride anebo do gay baru, to musi bejt fakt pro hodne otrle. (Staci mi gay liga ve skole :D)

Jeste mam dva roky az ctyry roky skoly pred sebou a uplne si nejsem jistej jestli tu chci zustat i potom. Kam byste se odstehovali vy? Uvitam kazdej tip anebo zkusenost (nejsem moc fanda US), ale uvazuji celkem o jizni americe.
03. 01. 2018 v 23:11Off-line ozvien  (73/-/-)
Máš skvělou perspektivu a jistě časem poznáš kde se ti bude líbit. Měl jsem v mládí srdeční záležitost Itálii,žil jsem čtyři roky v Antwerpách ale v podstatě se cítím jako doma v německu a nejlíp doma u nás. Světoběžník má zvláštní mentalitu kterou si nedovedu představit.
04. 01. 2018 v 06:13Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Při finančních, přistěhovaleckých a válečných krizích Švédsko nebo (-:Panama:-)
04. 01. 2018 v 10:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Kanada, Gronsko, Novy Zeland, Australie, JAR. Za me zcela mimo Evropu. Nakonec ani staty nejsou od veci, treba LA je fajn.
13. 01. 2018 v 22:51Off-line mdfcStarBoy  (35/178/65)
Do Spanelska! Ja tady ziju a pecka!
14. 01. 2018 v 00:24Off-line ozvien  (73/-/-)
Prosimtě Betonica kde jsi žila mimo republiku
14. 01. 2018 v 10:56Off-line Vlado2  (61/180/80)
Tad3asi, pokud si budeš vybírat místo jen podle fotek dloubnutím prstem do mapy, tak to fakt nefunguje. Každý z nás je zvyklý ze svého "doma" na určité prostředí (obecně) a bude tedy porovnávat. Když zůstaneme jen v ČR, tak kluk z pohorské vesničky bude docela nešťastný ve větším městě a naopak pražák se rozhodně nebude trvale cítit příliš komfortně na samotě u lesa (nepočítám odpočinkové víkendy). On je opravdu velký rozdíl mezi místy, která jsem poznal a moc se mi líbí a místy, kde bych bez problémů zdomácněl.
14. 01. 2018 v 15:12Off-line esthetique  (41/-/-)
Walesem projizdim 4x tydne do Londyna a zpet. mam presne opacny pocit, mistni kluci jsou SEXY, NADRZENI A OCHOTNI SE SEJIT, NEKOUKAJ POUZE NA VEK A JESTLI BY ZE SETKANI (A SEXU) MOHLO NECO KAPNOUT (FINANCNE) , v cesku je to sama namyslena buzna a snilek, co hleda p. Dokonaleho... a lasku... nepochopili, ze lasku muzou najit tak leda v TV pohadce, kterou, to se musi nechat, cesko umi dobre. ale to je asi tak vsechno.
takze naprosto odlisne zkusenosti.... asi je to pripad od pripadu
16. 01. 2018 v 13:05Off-line Stoner_sloth  (28/183/68)
V Holandsku je dobře (až na to počasí ;D)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload