Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vlaky

08. 01. 2018 v 20:14Off-line Anonym
Ahoj zajímalo by mně koho tady zajímají vlaky a jaký je váš nejoblíbenější vlak? prosím odpovědí jako ''vlaky jsou na hovno ty český dráhy jsou na hovno'' se zdržte když tomu nerozumíte protože ž 99% za to český dráhy nemůžou... a kdo za to může? buď SŽDC a nebo d***l co leze na koleje...
08. 01. 2018 v 20:19Off-line tropikboy  (35/178/68)
"prosím odpovědí jako vlaky jsou na hovno ty český dráhy jsou na hovno se zdržte když tomu nerozumíte protože ž 99% za to český dráhy nemůžou... a kdo za to může? buď SŽDC a nebo d***l co leze na koleje..."

no jo, my tomu nerozumíme :)
08. 01. 2018 v 20:20Off-line Realos11  (17/-/-)
Napiš mi
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 01. 2018 v 20:20Off-line the.sound.of.silence  (26/174/69)
810.056-2 :D
08. 01. 2018 v 20:26Off-line Anonym
810 jsou super... teda dokud to nenatřeš do najmrdu nebo s toho neuděláš 814...
08. 01. 2018 v 20:31Off-line Charles2300  (89/183/79)
Stoji to za vyliz p***l...za hovno by jeste slo...:D vzdyt je to pomalu drazsi jak jet autem :D tak kterej d***l bude jezdit vlakem..kor v lete :D jel jsem naposled v lete z Moravan do Pardubic 15km a stacilo..uz nikdy vic. Ale takovy ty dalkovy Leo expres apod.tam je to jina.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 20:31Off-line shiroReloded  (27/178/85)
Jsem zrovna dneska vlakem jel, takže český dráhy nemůžou za to, že maj wifi a víc než jednu elektrickou zásuvku na 3 sedadla jen v první třídě, a to mluvím o mezistátním rychlíku Budapešť - Praha, normální rychlík třeba Praha-Brno přes Světlou n. S. a Žďár n. S. tam je klimatizace a zásuvky u sedadel jen v jednom z 6 vagonů. Takže Český Dráhy jsou blbí, můžou za to, a mám s nima dost zkušeností na to, abych si za tímhle názorem stál.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 01. 2018 v 20:36Off-line Charles2300  (89/183/79)
Na co zasuvky vole? Nemas si kupovat iphone...a nebudes mit takovy problemy :D misto listku na vlak si kup power banku
08. 01. 2018 v 21:03Off-line Anonym
Um.... tady záleží na tom kdo jestli jsou to vozy maďarský nebo český... a divte se že nejde wifi ve vlaku kterej jede.. a když ještě jede přes části kde není signál...

dražší to možná je ale to směřujte na stát protože ČD mají státem urený tarif pod který nesmí jít... a ČD se snaží proti tomu bojovat tzv. akčníma jízdenkama... Praha - Ostrava za 150 rychlíkem je celkem levné ne? a nebo Praha - Plzeň bez zastávek za 80 kč je dražší než auto? já bych neřekl.... a nebo tenhle výkend jsem s kamarádama jel 2000 km po celé ČR za 600 pro jednoho...
08. 01. 2018 v 21:15Off-line Anonym
Akutol (38/178/-)
a zase to co jsem říkal... za to ale ČD nemůže že máš smůlu na lidi... a ne já nejsem komunista a ani nemám v kapse režijku.. jen říkám že řidiči aut a lidi na nádražích jsou D***lové když přecházejí přes koleje a nebo jedou na přejezd když bliká červená...

jinak ze zásuvkama souhlasím občas je to naprd.. ale skuzte si sehnat vagóny ve kterých vám všechno dokonale funguje....
ono není p***l mít železniční společnost a proto i když nemám rád Regio jet tak to chce odvahu konkurovat ČD a ještě do toho s Flixbusem... a leoexpress mi nevadí.. jen jezdí s tramvají...

odpor železničáře k zásuvkám logický není protože já jsem na oboru elektrotechnika (budoucí železničář) a i já mám iPhone...

ještě se vrátím k tomu autu... občas se zdá že je to dražší... ale je to velmi pohodlné... můžete pít alkohol můžete se věnovat práci nebo ostaním cestuijícím... a musím uznat že občas jede nějaký ten d***l co otravuje všechy okolo... ale to už je holt riziko...

a ještě k té wifi a nebo klimatizaci... když to nejde máte právo na kompenzaci tj. sleva na další nákup u ČD a púokud vám to vlakvedoucí (štiplístek) nechce vydat stačí napsat stížnost...

uznávám že nic není dokonalý a ani železnice a uznávám některý fakty který jsou na železnici fakt nahovno jako třeba předpisy.. to kdo vymýšlel tak by si zasloužil nakopat do p***le... jeden by řekl že na červenou vlak prostě stojí že? ne chyba když máte na autobloku návěst OP můžete jet i na červenou

ani si nedokážete představit tu bolest při psaní výrazů jako štiplístek a nebo červená... au...
08. 01. 2018 v 21:29Off-line tropikboy  (35/178/68)
Akutol co to plácáš za hlouposti ? jak souvisí ČD s KSČ a Leninem? ještě větší d***lity než je dotaz
08. 01. 2018 v 21:41Off-line Invictus  (20/182/94)
Jo. O ČD mi nemluv. Nejsou schopni si zorganizovat vlaky a pouštějí nákladní vlaky na kolej, kde má přijet vlak. Mají 30 miliónů na opravu pendolina ale ne na zakoupení alespoň světelných upozornění na otevřené dveře u dobytčáků. Nemají ani koule na to, aby se zastali svých zaměstnanců. To jsou ČD ve zkratce. Nezmiňuju se o lokomotivách, které jsou rozbité tak třikrát do měsíce.
Můj oblíbený vlak bude asi panťák. Hezky to škube když zrychluje a nedá se v tom usnout.
08. 01. 2018 v 21:58Off-line rosju  (48/170/72)
Akutole,ty blbe,radsi pojedu do prahy vlakem,nez po rozkopane D1,asi mas soukromy tryskac
08. 01. 2018 v 22:01Off-line Monogatari  (41/195/80)
Nejoblíbenější je ten, kterej jede a neni narvanej až lidi padají z oken. Jakejkoliv vlak je lepší než auto.
08. 01. 2018 v 22:05Off-line rosju  (48/170/72)
Dva blby,kteri budou mlet nesmysly muzes chytnout i v leosi,treba se celou cestu budou placat po zadech jak jsou ve svem zamestnani nejdulezitejsi
08. 01. 2018 v 22:16Off-line David603  (22/180/-)
Všichni si stěžujete že ČD jsou drahé ale byli jste někdy v Německu? Mě zpáteční jízdenka mezi Prahou a Bratislavou stojí 316,-. A v Německu mě zpáteční jízdenka - skoro stejný počet kilometrů stála 2100,- Doba jízdy o 20 min rychlejší ale i tak. Buďte rádi že máme tak levné jízdné. Jezdím vlakem dost často i do zahraničí takže vím o čem mluvím.
08. 01. 2018 v 22:30Off-line weds  (39/-/-)
David603:

A v Nemecku maju tiez ceske/slovenske platy?
08. 01. 2018 v 23:00Off-line Majak_98  (23/203/102)
Já jen zpět k původnímu tématu, za mě jednoznacně Sergej nebo Brejlovec, nebo se jen tak projet motorovým vozem řady 843 a poslouchat to hvízdání turba toho řadového liazáckého motoru
08. 01. 2018 v 23:01Off-line PataKl  (20/180/75)
Weds

musím Souhlasit s David603

Jinak má odpověd pro tebe weds

Jak kdo, ne všichni tam mají tak vysoké platy jak si myslíš. Rád bych ti vysvětlil proč U nás, na Slovensku, Polsku, atd.... Je levnější jízdné než v Německu. Ale nevím jestli by jsi to pochopil když v tom nechodíš. Jediné co ti můžu říct je že platy lidí stím nemají nic společného.
08. 01. 2018 v 23:18Off-line MartinV  (21/184/62)
No... Dneska mi "ochotná" paní na pokladně řekla že lístek do Drážďan stojí 700. I když na netu je 250.. a to to beru měsíc dopředu. Jndy, když spěcháš a oni Ti spoj z hlaváku vyšlou ze Smíchova... taky není moc fajn. :) Jinak vlaky rád cestuji, ale těmi staršími, kde aby ses slyšel musíš řvát... nebo pantografy
08. 01. 2018 v 23:19Off-line pavelius  (25/189/115)
Hele nejlépe se mi jezdí asi š 754MSV V praze máme 007 a 008. Super svezení krásný zvuk a celkem bez problémů mašina
08. 01. 2018 v 23:23Off-line Majak_98  (23/203/102)
St63V ano má širší rozvor, Sergej jezdil a možná ještě jezdí na Ukrajině a myslím v Maďarsku, jeho jsem naživo nikdy neviděl tak si pouštím pouze videa a sleduji fotky
08. 01. 2018 v 23:53Off-line Meriadoc  (41/196/92)
Výraz "štiplístek" jsem neznal, musel jsem si vyhledat železničářský slang. Docela vtipné :) http://www.fce.vutbr.cz/…va/slang.htm
08. 01. 2018 v 23:56Off-line Majak_98  (23/203/102)
Mě jednou kdosi říkal že do Bratislavy vedly úzký koleje z Česka a z Bratislavy do Ukrajiny široko rozchodné takže ho prý bylo možné spatřit i na Slovensku ale kde je pravda to opravdu nevím protože ona osoba říkala že museli přesedat kvůli rozchodu koleji
09. 01. 2018 v 00:15Off-line Meriadoc  (41/196/92)
Pokud si to vybavuji dobře, Sergeje za totality jezdily i u nás, vozily uhlí a užívaly se na občasný záskok za elektrické lokomotivy.
09. 01. 2018 v 00:19Off-line Majak_98  (23/203/102)
Meriadoc a nepleteš si to s Brejlovcem?
09. 01. 2018 v 00:25Off-line Majak_98  (23/203/102)
Strejda Google mi řekl že Sergej byl dodán i do tehdejšího ČSSR na podvozku pro úzkou železnici
09. 01. 2018 v 00:26Off-line Majak_98  (23/203/102)
Takže měl Meriadoc asi pravdu ☺
09. 01. 2018 v 00:28Off-line MarVer  (25/179/65)
Mim. R 11609/11610 ZSSK, pokial mam rád staršie vozne so stahovacimi oknami tzv. "Bečky"
09. 01. 2018 v 01:25Off-line ozvien  (70/-/-)
Obdivuji vaši znalost vlakové dopravy. Nejhorší pro mne je klimatizace ve vlacích. Okamžitě jak nastoupím cítím ten kyselý vydýchaný vzduch. Potom je mi velmi líto, že nové rychlíky nemají kupé po pár lidech. Těm vagonům říkám drůbežárny, je to jako chov slepic.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 01. 2018 v 01:54Off-line sudetan54  (22/177/73)
Oh, I like trains ^^
09. 01. 2018 v 03:38Off-line misanek007  (22/-/-)
Pod kterym to bude bolet nejmene?
09. 01. 2018 v 11:11Off-line i8051  (50/184/97)
Tvl to se za to, ze mas rad vlacky, stydis? jinak bys nevystupoval jako anonym .. asi ale budes nejakej stoletej masinfira :-)
09. 01. 2018 v 11:34Off-line Stoner_sloth  (25/183/68)
NS SGM sprinter <3 Jezdí do coffee a zpět
09. 01. 2018 v 12:04Off-line WalterWhite  (26/172/61)
Vlaky jsou super, i sex v nich :D Nebo jen u sotoušování :D Nejlepší mi přijde 451 a 452 a nejhetší i když nejhorší co mohlo vyject z Plzně řada 380.
09. 01. 2018 v 12:34Off-line BussterX  (100/130/150)
Dokázal by mi někdo sehnat informace k protektorátním železnicím? jedná se o předpis na řazení flakových vozů v soupravě a organizační strukturu této protiletecké vlakové služby... na netu to fakt není... nějakej fakt echt znalec kdyby tady byl...
09. 01. 2018 v 17:14Off-line Mr.John  (20/185/69)
"ne chyba když máte na autobloku návěst OP můžete jet i na červenou"

Co to meleš? Jak souvisí návěst Očekávejte otevřený přejezd s jízdou proti Stůj na AB? Na jakémkoliv oddílovém návěstidle autobloku mužeš jet proti stůj pokud před ní zastavíš, smíš ale jet podle rozhledových poměrů.

Ani se mi nelibí tvůj přístup ke stěžování si. Tobě příjde v pořádku stěžovat si na vlakáče jenom kvůli tomu že ti nedal 30kč odškodnění? Proboha pořád to jsou lidi a z mých zkušeností mi to odškodnění vždy dali. Chce to jen mít znalost SPPO a vědět kdy na odškodnění máš nárok a kdy ne. Stěžování si na své budoucí kolegy je osobně pod mojí úroveň tak skus zapřemýšlet jestli chceš aby tě tvý budoucí kolegové měli za bonzáka :)
09. 01. 2018 v 18:05Off-line Rover  (35/189/73)
Vlaky miluju, stejně jako starý zarostlý koleje nebo už jen drážní tělesa a podobný atrificiální zbytky v krajině. To jsou průzkumy! :)
S inkartou mi přijdou ceny dost OK, na rychlíkový trasy jdou skvěle využít akční jízdenky. Jsou cesty, kde je lepší jet busem (Brno - Znojmo), ale výletová alternativa je někdy k nezaplacení.
09. 01. 2018 v 19:04Off-line Anonym
Protože jste toho napsali tolik že jsem línej to číst... dostal jsem se k poznámce uživatele Invictus (17/-/-) který říká že ČD poští nákladní vlaky před osobní... od kdy řídí ČD dopravu? pokud vím tak se ČD rozpadlo na několik částí a niný dopravu řídí SŽDC takže zase za to ČD nemůže a klimatrizaci už jsem uznal... ale jak už jsem řekl mněli by jste dostat kompenzaci... nemám rád čtení takže si to pravděpodobně nechám přečíst...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2018 v 19:23Off-line BussterX  (100/130/150)
Ty blbe tak proč zakládáš debaty když nečteš reakce? :D:D ježiš to je howado :D
09. 01. 2018 v 20:35Off-line BussterX  (100/130/150)
Návod pro akutola:
Doporučujeme dále podat stížnost přímo adresovanou vozmistrovi. Až v případě, kdy vozmistr nevyhoví Vašim požadavkům, můžete podat stížnost ke zmíněnému železničnímu úřadu. To, že podáváte stížnost, by nemělo mít negativní důsledky na poskytování přepravních služeb vaší osobě. Pokud má s vozmistrem problém více cestujících, domluvte se a podejte stížnost všichni (každý cestující za sebe). Pokud bude tlak na zřizovatele větší, je vyšší pravděpodobnost kladného vyřízení.
09. 01. 2018 v 21:02Off-line esthetique  (38/-/-)
Ridim uz jen za prachy, takze kdyz mam volno, rad se necham vezt....
libi se mi Freccia Rossa
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload