Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hra s ohněm

17. 01. 2018 v 20:56Off-line Anonym
Prijde mi ze si tak nejak celej zivot hraju s ohnem. Uz hodnekrat jsem byl hodne na hrane a tesne vyzil. Dokonce jsem i polobezdakoval jeden cas, kdy jsem obcas nocoval venku (ruzne se toulal v noci po meste, jezdil tramvaji sem a tam, travil noci v Mekaci...) obcas prespal v hostelu, nekdy tajne spal v praci na zemi. Jednou jsem mel sex s jednim typkem jenom proto abych mel kde bejt.

Kdyz se nekdo pta na rodice, rikam ze jsou mrtvy protoze pro mne jsou, ackoli ve skutecnosti nejsou.
V zivote jsem v*****il asi 2 cigarety a vypil tak par piv, ale rodice mi nikdy nemohli pomoct, protoze bych si (podle nich) za to koupil drogy. Drogy sem nikdy nebral, ale musel prodavat plasmu abych mel na zradlo.

Doma chteli abych sel na prumyslovku kteroy vystudoval muj fotr, pak nasednul na lokomitovu a az do duchodu se z ni nehnul. Mel jsem ruzny doporuceni ze skolu od ruznych poradcu, z uradu prace a ja nevim ceho vseho ze se na prumyslovku nehodim. Stejnak jsem na prumyslovku musel. Trpel jsem tam jak pes, vubec mi to neslo, hnusilo se mi to a v prvaku hned propadl z jednoho predmetu. Mel jsem z pradnin peklo, ale opravku jsem udelal. Druhak byl jeste horsi, protoze 95% veci slo naprosto mimo mne a jelikoz se mi porad posmivali tak jsem zacal chodit za skolu (resp. na brigady, protoze jsem vedel ze mne z domova vyhodi, coz se nakonec taky stalo).

Doma mi pak spocitali ze po mne chtel 130.000 Kc za to ze mne zivili. Nedal jsem jim nic, ale matka mi pak podvodem vybrala nejaky penize ze sporeni (z brigad).

No a pak to slo vice mene jenom z kopce, nemel poradne kde bydlet, dostal par pokut za jizdu na cerno (kdyz jsem bydlel v MHD), nedokazal dokoncit skolu, v dusledku toho jsem si nedokazal nikdy najit zadnou praci na HPP protoze vsude chteli matu***u a kdyz jsem neco nasetril z brigad a doufal ze si udelam skolu dalkove, tak na mne prisly exekuce za jizdy na cerno, takze mi prakticky vsechno z vyplaty sebrali, ucet zablokovali,...

Pred 4 lety se mi podarilo pres Policii dostat od matky nejaky penize z toho sporeni co jsem mel, tak jsem si zaplatil jazykovou skolu a odesel do zahranici, jakozto moje posledni moznost zachrany. Nasel jsem jednu univerzitu kde berou i bez formalniho vzdelani (a i presto je akreditovana a uznavana) kde se da studovat dalkove, na kterou jsem se prihlasil v doufani ze se jednoho dne muj zivot zlepsi, jenze je to docela narocny (zejmana proto ze to je v cizim jazyce a narozdil od domorodcu nemam narok na zadnou financni podporu).


Problem je, ze mi prijde ze bez ohledu na to co udelam, tak to stejnak nebude nikdy dost a za ty leta prezivani na vlasku uz jsem z toho extremne utahanej a uz se to zacina odrazet i na zdravi.


No nic, cilem nebylo aby mne nekdo litoval, spis sem se potreboval trochu vypovidat anonymnimu publiku, protoze tu, ani nikde jinde, zadny kamarady nemam.
17. 01. 2018 v 21:06Off-line esthetique  (41/-/-)
Bud v klidu. zil jsem 18 mesicu pod mostem. a prave v techto dnech zakladam svoji prvni firmu. doporucuju nevzdavat to a nekoukat se zpet. nekdy te bude stat min energie se na minulost vykaslat a totalne se odriznout, nez se neustale vracet a utapet v tom, kdo mi co kdy vzal, ukrad apod.

chce to dobrej plan a bohuzel praci na plny uvazek. zivot neni o zabave, ale o praci. bohuzel.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2018 v 21:07Off-line loid  (15/-/-)
Celkom poučne
17. 01. 2018 v 21:37Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (Pes)- Ahoj můžeš mi napsat? Teda pokud to není fake profil?. Předem díky za tvůj čas.
17. 01. 2018 v 21:57On-line i8051  (53/184/97)
No, smutny cteni. Tak doufam, ze si vezmes pouceni treba od Estetika a fakt pujdes dopredu bez koule na hnate a s poradnou snahou zivot zmenit. Jinak to fakt nejde. Drzim palce :-)
17. 01. 2018 v 22:30Off-line Anonym
To ja se snazim jit dopredu, ale stve mne to. Myslel jsem ze jsem mel v zivote na vic. Chtel jsem delat neco dobreho, neco zmenit a ne nekomu delat otroka a dostat za to kus zvance...

Mysleno je tim, ze kdyz je clovek doktor, policajt, hasic, tak tim dela nejakou sluzbu, zatimco kdyz pracuje treba v hostelu (jako ja) tak vetsina penez jde tomu majiteli ale ten prinos je prakticky nulovej.
17. 01. 2018 v 22:55On-line i8051  (53/184/97)
No, tak vitej do realnyho sveta. Je opravdu dost odlisnej od ruzovejch predstav. Na vic mas celej zivot, neznamena to, ze ted uz to skoncilo a nema cenu se snazit to "vic" dosahnout :-)
18. 01. 2018 v 08:41Off-line pauxi  (49/178/79)
Je jedno co budeš dělat, jestli doktora, nebo přidavače na stavbě, oba se dovedou ze své práce i těšit věř mi . Důležité je ji dělat pořádně , abys mohl být sám se sebou spokojený . V tom hostelu nemusíš být na do smrti . Nepřemýšlel si třeba si udělat řidičák začít béčkem, na to ani vyučák nepotřebuješ , dá se najít autoškola,kde ti to nechají udělat třeba na splátky a po zaplacení tě pustí ke zkoušce. Je poptávka třeba po řidičích PPL atd. A ni u toho nemusíš zůstat postupně se dá udělat další řidičák, na autobus, nákladák , z toho už bys mohl být svým pánem i bez vzdělání
18. 01. 2018 v 17:11Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: pane jo, z ulice na univerzitu... :-)
18. 01. 2018 v 17:47Off-line Anonym
Pauxi: Nejsem v CR, takze tady to funguje trochu jinak :)

colombo: No jo, ale tak je dalkove studium a v podstate to muze studovat kazdej, jak jsem rekl, nejsou tam zadne formalni pozadavky pro entry level. Ale jak jsem rikal, neni to uplne jednoduchy, protoze toho uceni je hodne a je na to clovek sam a az na par face to face tutorialu je jedinej kontakt s tutorem pres email. Neni to jako klasicka uni, takze clovek si neudela ani moc kamarady, nicmene par slavnych lidi to vystudovalo.
18. 01. 2018 v 17:57Off-line colombo  (103/192/90)
Tak vidíš, až vystuduješ, budeš třeba kandidovat na prezidenta ČR.... :-)
18. 01. 2018 v 21:00Off-line Vlado2  (61/180/80)
Rudyard Kipling (volná parafráze): Kumšt není dělat to, co mne baví. Ale aby mne bavilo to, co dělám.
19. 01. 2018 v 12:35Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,i to je dobře,žes to vše tady napsal!Za hranicemi,našimi,je jiný život,ještě tvrdší,než někdy u nás!Občas se ozvi rodičům,i tady, a dodělej si školu i třeba i tu střední,či vysokou školu!Řeči jsou důležité,ať se všude domluvíš!!Vydrž!!!Držím mooooc palce!!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload