Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozpada sa mi vztah

26. 01. 2018 v 19:17Off-line Anonym
Ahojte potreboval by som poradit ohladne mojho vztahu... s priatelom sme spolu uz rok a poslednu dobu citim ze sa nam vztah velmi kazi... velmi ho milujem a citim ze aj on mna ale on je vysokoskolak byva hodinu cesty odomna a pracuje pop***om v obchode. Problem je jednak v tom ze su prenho dost dolezite v zivote materialne veci a peniaze (co umna praveze naopak) a preto sa dava vysoke zmeny a mame na seba minimalne mnozstvo casu... niekedy raz za tyzden niekedy ani tolko nie. Co je natom najhorsie je to ze ked mozme byt spolu tak mi povie ze sa potrebuje ucit a ze spolu nemozme byt (s ucenim to je pravda ale nakoniec sa cely den nic nenauci a iba pozera youtube) Poslednu dobu mu to uz dost davam najavo ze nevladzem a ze ho potrebujem ale on nic maximalne sa somnou pohada. Prosim poradte mi co mam robit :/
26. 01. 2018 v 19:23Off-line i8051  (53/184/97)
Fnukanim zde to urcite nevyresis, protoze my s tebou vztah nemame, jedine to vyreses TY a ON .. :-)
26. 01. 2018 v 19:31Off-line smaragd15  (22/180/85)
No kamarade jseš v pěkny pič. ... keď on už nejaví zajem tak je to v ***i maš zbytočne sa nás tu pýtať toto je len medzi tebou a nim jak si to vyriešite...my ti nepomôžeme my ho nepozname len ty ho poznaš
26. 01. 2018 v 20:07Off-line Betonica  (39/191/93)
Prvni rok obvykle rozhodne. Precti si po sobe znovu, co jsi o nem napsal. Sama k***ika, vsechno je spatne. Hodinu od sebe, prace, skola... Jenze je to tak, ze tohle vsechno do vztahu patri. Lidi museji prekonavat daleko tezsi zkousky, namatkove me napadaji nemoce, dluhy. Vam se nedeje nic, jen jste se odcizili. To se stava. To, ze je partner materialista, z neho necini nic vic, nez je materialista.

Ja bych si polozil otazku jinak. Neptal bych se, co je spatne, ale co je dobre. Co se mi libi, pro co chci zit. Ono je velmi jednoduchy vztah opustit, druhyho hodit pres palubu. A pak bude dalsi a dalsi a dalsi a clovek je najednou jak nadrazni hala. Lidi se v jeho zivota stridaji stejne jak cestujici na tom nadrazi.

Takze. Prvne si srovnej v hlave, o co vlastne jde. Z toho, cos napsal, mam pocit, ze se stve, ze se ti malo venuje. No prima, rekni mu to, neco navrhni, bud proaktivni. Stve te, ze je mezi vama hodina cesty. No prima, planujte bydlet spolu. A tak dale. Anebo se na to vsechno vybodni, posli ho do haje a najdi si jinyho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload