Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Holičství

14. 02. 2018 v 15:55Off-line Anonym (Šmik)
Čau kluci, chtěl jsem vás poprosit, zda neznáte nějaké kvalitní holičství, popřípadě i konkrétniho kadeřníka. Nemám problem si připlatit. Chtěl bych si nechat poradit od profika, jak s vlasy naložit. Praha

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
14. 02. 2018 v 16:04Off-line kloudik  (33/182/80)
Najdi si katalog účesů a konkrétní model ofoť. Podle fotky to zvládne i průměrná střihačka :)
14. 02. 2018 v 16:12Off-line Anonym (Šmik)
No jo, ale ja tomu tak nerozumím, není hlava jako hlava, a ke každému obličeji sedi taky něco jiného. Potřeboval bych někoho sběhlého, kdo by mi poradil. Sexy účes si samozřejmě vybrat dokážu, jen se obávám té aplikovatelnosti. Nicméně děkuju za tip.
14. 02. 2018 v 16:26On-line St63V  (54/-/-)
Na obchodě play jsou editory na úpravu fotek, na kterých můžeš si libovolně ke svému obličeji přikládat vlasy a pod., popř i barvu. Řekl bych, že pokud máš určitou představivost, tak by sis mohl vytvořit vlastní návrh, který se ti bude líbit a ten pak předložit kadeřníkovi.
14. 02. 2018 v 17:27Off-line Anonym (Šmik)
Já vám sice moc děkuju, ale stejně bych dal přednost osvědčenému kadeřníkovi/salónu. S editory se mi nechce šaškovat. A ano, do mobilu si pár fotek nahrat můžu, ale stále to chce někoho zručného a spolehlivého, kdo tomu rozumí. Jdu na ples, tak chci vypadat k světu a ne něco světoborného vymýšlet, abych toho pak litoval.
14. 02. 2018 v 17:29Off-line ellvin  (17/189/64)
To je vidět, že tomu vůbec ale vůbec nerozumíš, anonyme! Jak někdo výše uvedl... Podle fotky by to měla zvládnout i průměrná kadeřnice :)
14. 02. 2018 v 17:40Off-line Anonym (Šmik)
Měla? Asi ano, ale pravda je někde trochu jinde. A podle fotky, když jsem takovej a makovej... když by to ani nedávalo smysl. Odborník by měl umět říct ne, raději bych zkusil něco jiného. A tohle umí jen málo kdo. Ano, nerozumím tomu, proto se ptám, ale ptam se na člověka/salon a dostava se mi plno jiných, spíše nevyžádanych, odpovědí. Viz ta tvoje, Ellvine. Prosím, už se nevyjadřuj tvůj názor mě nezajímá, pro mě jsi opovržení hoden, nelíbí se mi, jak vystupuješ. (myslim to obecně, ne jen teď, to vůbec)
14. 02. 2018 v 17:43On-line St63V  (54/-/-)
Je vidět, že nemáš anonyme jiný starosti, než jak zbytečně rozhazovat prachy. Ostatně je to tvoje věc. A uvědom si, že dobrý průměrný kadeřník/ce, za míň mnohdy udělá víc.
14. 02. 2018 v 18:10Off-line Alda29  (30/192/80)
Holičství nebo kadeřnictví?
14. 02. 2018 v 18:18On-line St63V  (54/-/-)
Alda, je jedno zda holič, či kadeřník. Pokud jsou šikovní, není co řešit. Prošel jsem několika holičstvími. Někde člověka odfláknou a natahujou ruce jen pro peníze. Jinde si s vlasama pohrajou, pak nelituju dýška.
14. 02. 2018 v 19:54Off-line Alda29  (30/192/80)
Ani nevím, jestli ještě existuje klasické holičství, kde skutečně holí vousy. Mně vlasy vždycky kadeřnice ostříhá strojkem za 60 - 80 Kč.
14. 02. 2018 v 20:09On-line St63V  (54/-/-)
Klasické holičství už pomalu neexistuje a to díky holicím strojkům. Takže holičství se převzalo a lidi se sem chodí levně dát ostříhat. Pokud zde narazí na šikovnou holičku ( holiči snad už vymřeli), dostane se jim celkem kvalitní péče o jejih vlasy. Ovšem, jak píšu není holič, jako holič. V Kadeřnictví tě taky ostříhají popř za příplatek udělají víc. Zde záleží na domluvě předem. Pokud je kadeřník, či kadeřnice začátečník a začíná živnost, záčínají v obyčejném kadeřnictví ( kvůli praxi), časem si zavedou salon a přetáhnou si klientelu, která půjde za nimi.
14. 02. 2018 v 20:31Off-line Alda29  (30/192/80)
Což je celkem škoda, že takové tradiční "řemeslo" zaniklo, ale samozřejmě je to logický a zdaleka ne jediný.
14. 02. 2018 v 20:45On-line St63V  (54/-/-)
Pamatuju si holiče, který stříhal a občas používal i břitvu, strojek používal zřídka kdy.
Děda si o tvrdý kožený pásek s vodou( už nevím jak se tomu říkalo), leštil břitvu ( vytahoval ostří), tak dlouho, dokud nebyla perfektně naostřená. Dělal to snad každý den.Pak si natáhl na tváře barbus štětkou a oholil. Omyl břitvu a znova vyhladil ostří. Pak si spokojeně stoupl ke kamnům ( Clubky), rozpálil je do červena, vzal si doutník, odstřihl špičku zapálil a bafal.
14. 02. 2018 v 21:10Off-line idea  (33/170/-)
Já jsem si našel kadeřnici, které nechávám volnou ruku. Vždy se mě zeptá jak to chcete a já ří říkám, že si nechám něco doporučit, že to nechám na ni. A udělá mi na hlavě to co si myslí, že mi sedne. Zpočátku jsem měl obavu co mi na hlavě vytvoří, ale vždy to dobře dopadne. A ne neostříhá mě na ježka nebo do hola, kdyby to někoho napadlo. Pokud nevíš, tak běž i k průměrné kadeřnici a řekni ji, že si necháš něco doporučit a uvidíš co ti na hlavě zůstane... :D
14. 02. 2018 v 21:25On-line St63V  (54/-/-)
Idea (32/170/-)
Dělám prakticky to samé, jen řeknu Jsem ve vašich rukách, vono to nějak dopadne. A když to zk***íte, tak to doroste, pak to můžete zkusit znova. :-)
14. 02. 2018 v 21:32Off-line idea  (33/170/-)
Jednou jsem narazil asi na holku krátce po škole, s výsledkem jsem nebyl moc spokojený, snažila se chybu nějak opravit, no moc to nešlo, tak aspoň byla pak v práci zábava na pár dní než to dorostlo, snažím se to brát s humorem :D
14. 02. 2018 v 21:34On-line St63V  (54/-/-)
Vždy na začátku radši zavírám oči ( párkrát jsem i usnul). Po otevření očí vždy prohlásím, že už to líp dopadnout nemohlo. Dýško dávám dle stupně spokojenosti.
14. 02. 2018 v 21:38On-line St63V  (54/-/-)
Máti, když ještě byla ok, chodila do učňovkého. Vždy, když se vrátila, tak jsem jí řekl: Kdybych vzal kastrol a ostřihal tě podle něho, vyšlo by to mnohem líp a ještě bys ušetřila.
14. 02. 2018 v 21:38Off-line idea  (33/170/-)
Já nespím, jen blbě vidím na dálku, takže když si pak nandám brýle, tak je to mnohdy překvapení. Ne dělám si srandu, oni už ví, co a jak. ;-)
14. 02. 2018 v 21:41On-line St63V  (54/-/-)
To, já když chodím na ryby, beru polarizační brýle, ryby taky nic neříkaj.
15. 02. 2018 v 00:36Off-line Anonym (Šmik)
Jo, způsob dohola je asi nejjednodušší. Jinak se mi odpovědi nedostalo, ale jsem rád, že jste si vyměnili názory a zavzpomínali na staré časy... :D
15. 02. 2018 v 11:41Off-line Anonym (Šmik)
Mam tam napsane v Praze, hodinu bych klidně někam jel.
15. 02. 2018 v 11:52Off-line Anonym (Šmik)
Už jsem si něco našel, takže děkuju za příspěvky, ať už byly jakékoli. :)
15. 02. 2018 v 12:19On-line St63V  (54/-/-)
Tak doufám, že ti tam neudělají vrabčí hnízdo.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload