Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dotaz na mladé

22. 02. 2018 v 09:18Off-line Betonica  (39/191/93)
Zajímalo by mě, proč se mladší ročníky neustále ptají na tytéž věci; typu velikost penisu, tisíc a jedna chorob, mám vs. nemám s ním být/spát/rozejít se, hadry a šminky... Zajímá mě to proto, že každej dneska má k ruce přirostlej telefon s netem skrzeva kterej lze najít drtivou většinu všech odpovědí na "dotazy" tady v poradně. Přijde mi to paradoxní, pač právě mladší ročníky se rády ohánějí svým rozletem a hlubokými znalostmi. Paradoxní proto, že v rámci těchto nejhlubších znalostí patrně neznají www.google.com, www.wikipedia.org a další rychlý zdroje informací.

Tak co, proč to tak je?


P.S. Tuším, že podobný téma tu už taky bylo. :)
22. 02. 2018 v 09:26Off-line Cirpirex  (24/-/63)
Když si byl mladší měl jsi určitě taky mnoho otázek ne ? O sexu nás neucily ve škole a na Google je to divny hledat + je někdy obtížné hledat pořádnou odpověď na Google...( i když tady taky :D )
22. 02. 2018 v 09:29Off-line Betonica  (39/191/93)
Vis co? Ani moc nemel. Kdyz jsem chtel neco vedet, sel jsem do knihovny a neco si precetl, pac za mych skolnich let nebyl net jeste tak rozsirenej. Na skole jsme sice cosi jako sexualni vychovu meli, ale ta se odehrala v ramci 45 minut jednou jedinkrat a trapnost vladla na obou stranach; ucitelka byla ruda a my si z ni delali srandu. Ptal jsem se ale proto, ze ja jsem tehdy o vecech sam premyslel a nepotreboval jsem se furt na neco ptat druhych; jestli je spatne mit penis tehle velikosti nebo jestli se budu libit, kdyz si necham vlasy na rudo...
22. 02. 2018 v 09:32Off-line Cirpirex  (24/-/63)
Takže tobě vadí ze jsou ty telefony ?
22. 02. 2018 v 09:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Vubec ne, naopak. Udivuje me ale, ze i s nimi nejsou lidi schopni si najit to, co potrebuji. Neprijde ti divny, ze se kdysi vsechno muselo nacist nebo nekde jinak nastudovat (fakt se chodilo do knihoven), zatimco dneska staci na webu zadat dotaz ... a presto (nebo mozna prave proto) nejsou dnesni mladi lidi o nic chytrejsi a ani nedisponuji vetsimi znalostmi? Mne to udivuje, prijde opravdu paradoxni.
22. 02. 2018 v 09:53Off-line Cirpirex  (24/-/63)
Jako Jo je pravda...dřív lidi si dokázali vyhledat věci bez pomoci...a když mají teď ty telefony tak všichni to mají všechno v kapse...je pravda ze lidi jsou linejsi a už by třeba nepřežili bez telefonu..ale zase But rad ze teď se to děti dozví na internetu než aby se ptali tebe...protože na to muže odpovědět kdokoliv se nestydí :D
22. 02. 2018 v 10:00Off-line Betonica  (39/191/93)
Taky me napadla lenost, jako jedna z pricin. A mas taky recht, ze kdyby se me deti ptaly na vsechno to, co jsem kdysi potreboval vedet ja, tak bych se zvencl. :)
22. 02. 2018 v 16:10Off-line i8051  (53/184/97)
Samozrejme poradna buzna musi mit poradnej ajfon, aby se mohla cepej***. Jedniny apky v nem maj fejsbuk, snapchat, instagram a podobny kraviny a zaroven tak musej obrazet mekace a kfc, kde je inet zdarma, protoze na kredit uz nemaj ani kacku :-) Takze o jinejch sluzbach na netu vubec nevedi a neumej je vubec pouzivat, ze umi google sofistikovany vyhledavani zadanim specialnich operatoru, o tom nevi prakticky nikdo :-) Jinak by nemoh nikdo napsat "Google je to divny hledat + je někdy obtížné hledat pořádnou odpověď na Google". Dneska je informaci 1000x vic, nez potrebujes, takze neni dulezity je umet hledat, ale tridit. Ale to bys od nekterych, vetsinou jablecnych, deti uz chtel moc :-)

A jak pises, ze se ohaneji svym rozhledem, znalostmi a sebevedomim, tak to je spise ve virtualni verzi pres chat/mobil/instasr*c .. realne je to naopak v dost mizerny verzi :-)

(samozrejme neplati generalne, i vyjimek je dost)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload