Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

VUT sporty

24. 03. 2018 v 10:13Off-line skoT  (26/190/79)
Ahoj, jen sem se chtěl zeptat, pokud jsou tady nějací VUT-ťáci, co za sporty si hlásíte, co bych měl zkusit a kam třeba rozhodně nechodit? Většinou je vše omezeno kapacitou a tak co kdo máte vyzkoušené :) Díky
24. 03. 2018 v 11:57Off-line Dallas  (26/180/70)
Bouldering <33333 Učí to taková sympatická učitelka, hodně extrovertní a boulder je poblíž Palackého kolejí... Já to mám 5 minut pěšky do školy, a ještě ke všemu jsem si to naskládal do rozvrhu tak, že to mám obklopený předměty, takže mám z hodiny jenom půlhodinu :/ Ale i tak můžu jen doporučit, lézt si můžeš jak chceš a nebo se přidat k lekcím začátečníků, které (aspoň mně) nepřijdou moc jednoduchý :D
24. 03. 2018 v 12:45Off-line Tucnak96  (27/171/60)
Chodím do kondičního posilování a nemůžu si stěžovat. Učí to více lidí, ale ještě se mi nestalo, že by mi neporadili s nějakým problémem nebo třeba ohledně techniky. Ze začátku jsem se dokonce párkrát nechal zaúkolovat na celou hodinu :D Někteří taky prochází posilovnu během hodiny a upozorňují na špatnou techniku, když si něčeho všimnou. Prý některým lidem vadí, že tam nehraje hudba a že nemůžou mít v uších sluchátka, ale mně je to fuk, já tam chodím cvičit :D
25. 03. 2018 v 20:20Off-line skoT  (26/190/79)
Plavání jste někdo nezkoušeli?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload