Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bojím se že mě nikdo nebude chtít

29. 03. 2018 v 09:39Off-line Anonym
Ahoj
Včera jsem se tu seznámil s naprosto úžasným klukem, je uplně jiný než ostatní a to se mi neuvěřitelně líbí, já tu v životě někoho takovýho opravdu nenašel. Pomalu skoro všechny zájmy stejný. Problém je ve mě, sice se mu líbím ale nopochopim jak se někomu staršímu může líbit nějakej zajíček jako já. Pak je problém v mé "divnosti", uvnitř jsem si myslím normální a na venek působím trochu zvláštně, zakoktávám se před cizími a nikdy jsem se nedokázal normálně bavit s někým koho neznám už od 1. třídy. Kvůli tomu mám teď na SŠ jen 1 kámoše (nepočítám ty co tam se mnou šly ze ZŠ) jinak mě furt jakkoliv urážejí a nemaj mě rádi, horší lidi jsem ještě nepoznal...
Nevím jaký je v tomto ohledu ten kluk s kterým si píšu ale jestli by to sním nevyšlo tak nevím co budu dělat...
29. 03. 2018 v 10:04Off-line Filousek  (28/183/65)
Co nejdřív se setkat a pak uvidíš. Pocit, že si nedokážeš představit co by bylo bez něj, je normální. Buď si užiješ románek, nebo budeš chvilku nešťastný. To si zažije každý. Hlavně buď sám sebou. Přeju ať ti to vyjde.
29. 03. 2018 v 10:20Off-line ellvin  (23/183/81)
V každém případě ty nebudeš za toho divného. Za toho divného bude okolí považovat toho tvého o dost staršího partnera. Ale být tebou, tak lovím ve stejných vodách. První láska je jen jedna a co když zjistíš, že na starší vůbec nejsi, jako tomu čas od času hold prostě bývá?
29. 03. 2018 v 11:31Off-line honzak  (33/183/65)
Já zas nechápu, jak se nějakýmu zajíčkovi může líbit někdo starší jako já :D
29. 03. 2018 v 11:46Off-line miroslav19  (27/186/55)
Takobej problém mám i já poznal jsem jednoho kluka, který je úžasnej a chtěl bych s ním chodit ale neodepisuje mi a navíc se bojím taky že mě nebude chtít a jinak sem byl u něho 2x ale styděl sem to říct
29. 03. 2018 v 12:21Off-line Betonica  (39/191/93)
Pises o dvou vecech soucasne. Jednak o svem sebevedomi, ktere se zda, ze neni moc v dobre kondici. A druhak o novym klukovi.

S tim sebevedomim je to tak, ze je potreba na nem pracovat. Kazdy sam za sebe. Je potreba najit veci, ve kterych je clovek jisty a ty rozvijet vic, slabsi stranky neignorovat, ale zase se jimi prehnane nezabyvat, na ne dojde rada pozdeji. Kdyz te nekdo urazi, slovne napada nebo ti dela jiny nehezky veci, nenech si to libit. Neni potreba jit hned do rvacky, staci se ohradit. Slusne ale jasne. Treba rekni: Nezajem. Nebo: Koho to zajima? Zbytecne nevyvolavej konflikt, ale nenech na sobe drivi stipat.

S tim novym klukem... Je to tak, ze clovek dopredu nikdy nevi, na koho narazi. Muze to byt milej kluk, se kterym ti bude dlouho dobre. A taky to muze byt nejakej hajzlik, kterej ti zlomi srdce. A taky to muze byt jakkoli jinak. Jenze. Jak to chces zjistit, kdyz tomu nepujdes naproti? Ber to tak, ze k zivotu patri veci hezky i nehezky, smutny i vesely. Zaroven ale bud optimista a nech se vest myslenkami na uspech, protoze pesimismus a negativni postoje prinaseji negativni vysledky. Je to tak spojene nadoby. Kdyz mas otravenou vodu v jedne, budes ji mit i v druhe nadobe. Lepsi je mit jasnou mysl, trochu stesti a nebat se. Nakonec to stejne vzdycky nejak dopadne, tak smele do toho!
29. 03. 2018 v 12:22Off-line Betonica  (39/191/93)
@miroslav19: Vis, to ze se ti nekdo libi a chces s nim chodit... To neznamena, ze je to i obracene. Nekdy si proste lidi nesednou, nemaji o cem povidat nebo jednoduse nemaji zajem. Nekteri to reknou primo, jini hraji mrtvyho brouka. Tvuj objekt zajmu bude asi ten typ mrtvyho brouka...
29. 03. 2018 v 12:24Off-line i8051  (53/184/97)
Sakra, Béťa me predbeh. No znova to psat nebudu, prectete si to jeho :-)
29. 03. 2018 v 18:40Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, píšeš, že ty jsi zajíček a on starší, jde o to, o kolik je starší, pokud cca o 30 let, tak se není čemu divit, že tě bude brát i s tvými nedostatky, ty tam nebudou hrát podstatnou roli... :) :)
29. 03. 2018 v 20:15Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Sis myslel že střední bude jako high school musical ?
29. 03. 2018 v 23:04Off-line RafanWolf  (25/180/76)
Že se klukům libí mladší je normální ,jsem skoro stejně divný jak ty..., a když si nikoho nenajdeš vyřešto jako já dopoledne ve škole a odpoledne v práci
29. 03. 2018 v 23:17Off-line iglw  (48/172/77)
Zkus kamarádství,možná i přátelství,nebraň se!Buď už jsi našel toho pravého,nebo teprve najdeš!Přeji Ti úspěch!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload