Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsou v Česku mladí kluci více zženštilí a promiskuitní?

08. 06. 2013 v 17:02Off-line Anonym
Nevím proč ale přijde mi, že kluci tady v České republice jsou nějak moc zženštilí a promiskuitní, když jsem hledal kluka tak v mém věku od 20 do 25 tak mi akorát vylezlo - hledám pravidelný sex, sex na jednu noc, sex za peníze ... Koukám, že asi budu dokonce života sám, protože jak se zdá nikdo nechce vztah.
Co se týče vzhledu, nejsem nějak povrchní, ale nelíbí se mi kluk co má upnuté kalhoty, tunu make-up (trocha na zvednutí sebevědomí stačí) vlasy vysoký tři metry, melíry a doplní to rtěnkou nebo nese kabelku… Přednedávnem tu byla rozjetá diskuze o zženštilých klucích a heterosexuálech, někdo tam psal o tom, jak se nám heterosexuálové líbí, protože jsou ''zakázané ovoce'' mě přijde, že se mi líbí proto, že vypadají jako chlapy (vysportovaný, normální krátký vlasy, nekroutí zadkem). Nevím, proč tolik gayů chce být jako holka, chci kluka, který je na kluky a vypadá jako kluk. Když už najdu hezké chlapy tak je jim přes 35 anebo jsou zadaní ale ti jako chlapy opravdu vypadají. Čím nastupuje mladší generace jako by u gayů chlapská přirozenost vymírala a stávaly se z nich dívky, kdybych chtěl dívku, jsem heterosexuál. Normálních mladých gayů se vším všudy je opravdu pomálu. Ono když vidím i postavu tak mě to mrzí, málo kdo je ochotný sportovat a udržovat se ve fyzičce, místo toho držet ty „zázračné diety“, po kterých vypadají jako by byly závislí 3 roky na pervitinu. Nevím jak vy ale já radši půjdu do fitka, abych nějak vypadal místo toho abych prolejzal gay bary a bál se, že něco chytím. Je mi jasný, že všichni tu takový nejsou, ale takových je málo a pořád nás ubývá. Vím, že každý je jiný ale asi budu muset mít klukoholku abych nebyl sám. Pak si všichni ti heterosexuálové myslí, že i já jsem ten zženštilý a ono je hrozně těžké jim vysvětlit, že nejsem. Já sám se dokážu se zženštilým gayem bavit, ale nepřitahují mě a vadí mi některé jejich chování a vystupování.
P.S. A jestli si říkáte proč tu nemám svojí fotku tak protože nemám potřebu se vystavovat na internetu. Posílám, až když vidím, že to s tím člověkem má budoucnost, ať už kamarádskou nebo jinou. A neberte to jako inzerát, jen jsem chtěl sdělit svůj názor. Nechci aby jste si mysleli, že jsem nafoukaný a mám ze sebe pocit dokonalosti to nemám ale snažím se se sebou něco dělat, nějak vypadat a chovat se.
08. 06. 2013 v 17:09Off-line jir.ka  (28/-/-)
Tohle je přesně to, proč hledám starší, a o těch mladých máš úplnou pravdu, taky nevím, proč se tak chovají, leze mi to krkem a pak se lidí nemají divit, proč existuje homofobie, kdyby se všichni chovali podle toho, co mají mezi nohama, možná by nic takového ani neexistovalo. To je můj názor :-)
08. 06. 2013 v 17:14Off-line bennett  (36/184/95)
Pár lidí mezi 20 a 25 lety, co nehledají sex na jednu noc, nenosí makeup a upnuté kalhoty a neprolézají gay bary, tady snad je. Teda doufám, že tady jsou, protože jinak sem chodím úplně zbytečně.
08. 06. 2013 v 17:17Off-line do.oken  (34/176/70)
Naprosto se vším souhlasím. I proto jako příspěvek nade mnou hledám jen starší od 25+. Někdy si řikám: k***a to není možný, že za mnou za celej život nikdo nepřišel a to ani v buznabaru. Chápu, že nejsem výstavní kus, ale musí existovat někdo zvrhlej, komu budu aspoň sympatickej :) A pak vidím na parketu 30kilovýho záchodovýho pavouka v silonkách a kolem něj rej pěknejch jinochů. Každopádně to ale bude naše chyba, děláme něco blbě. Možná vypadáme nepřístupně. Možná jenom prostě nejsem ve vhodnou dobu na vhodným místě. Každopádně mě to nedonutí koupit pásek za pět táců ani naflákat na xicht makeup, abych "třeba" zvýšil šance. Prostě to přijít musí :) Tím, ale nechci nijak znevažovat ty, co to dělaj. Je to jejich volba a jestli to vychází, tak můžu jen zdravým způsobem závidět :))
08. 06. 2013 v 17:33Off-line Gliese581c  (39/176/78)
O princeznu s penisem bych neoprel ani kolo...
08. 06. 2013 v 17:37Off-line bennett  (36/184/95)
Gliese581c: Já myslím, že k tomuto účelu ani nejsou určené. :-)
08. 06. 2013 v 19:48Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Tak je to styl a každý má svůj ne ? Tak proč to řešit.
08. 06. 2013 v 20:29Off-line Vocko  (29/180/-)
Nezbývá nic jiného než souhlasit...
08. 06. 2013 v 22:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak taky se mi líbí, když je kluk šmrncnutej takým tím chlapáctvím, ale aby si ani neholil podpaží a na hlavě měl něakej krátkej lesbickej sestřih, bo ženská mánička rozčíslá uprostřed čela to mě fakt nebere. Kluk podle mě má bejt na jednu stranu takovej mužnější, ale na druhou zas vypadat že má srdce, což krásně splňuje patka
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 06. 2013 v 22:47Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Kdo mi dal Nesouhlasím? že by někdo s ženským účesem, ať už lesbickym bo hetero holek :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 06. 2013 v 23:59Off-line SinnerX  (33/183/84)
A jak souvisí tzv. "zženštilost" s promiskuitou? Co já vim tak největší klátiči jsou velmi často ti, co za denního světla maskujou a hrajou hetero a v noci vymetají darkroomy, hledají sex na seznamkách atd...
Poslední dobou se tady rozjíždí moralizující témata, kde je asi každej absolutní vzor ctnosti, div že nemá svatozář. Jenom ta ohromná zásoba předsudků a potřeba ostatním kázat o tom jak jenom já dělám všechno nejlíp a kdo to dělá jinak, ten to dělá blbě...
09. 06. 2013 v 00:07Off-line dadi  (37/187/105)
No, na tom sice něco, co říkáš, ale taky tady je skupina, která si tak nepřipadá a troufám si do ni patřit ... Pokaždé tady budou skupiny, které jsou nějakým způsobem charakteričtí, někdy víc a někdy míň ... To bude záležet vždy na aktuální době.
09. 06. 2013 v 00:51Off-line Ligerisek  (36/172/62)
V tom připomenutí měl vlastně SinnerX pravdu, bungieboyové sou ta největší a nejhorší lůza a ty nejhorší vykrouceniny sou až na 2 místě za nima...už jenom proto je pro mě coming-out otázkou cti ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload