Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Posílání nahých fotek

02. 04. 2018 v 09:43Off-line Anonym
Ahoj, chci se na něco zeptat. Připadalo by vám v pořádku, kdyby váš kluk posílal nahý fotky jiným klukům? Mně teda rozhodně ne, ale tomu mému by to prý bylo jedno, že jsem svobodný člověk a ať si dělám, co chci. Docela mě to rozhodilo i kvůli tomu, jakou spoustu času tráví na seznamce. Jsme spolu 8 měsíců a ani na profil neuvedl, že je zadaný. Nechci to moc řešit, ale zajímal by mě váš názor. Díky
02. 04. 2018 v 09:49Off-line Buk4j  (22/178/-)
Tykráso tak to bys snad měl vědět ty co dělat ne? Já bych to teda nesnesl...
02. 04. 2018 v 10:00Off-line Anonym
No nemám co dělat, vlastně se nic nestalo. Taky bych nesnesl, kdyby posílal takový fotky jiným. Řekl že ne, ale nevím, jestli tomu věřit.
02. 04. 2018 v 10:51Off-line BublaLynx  (43/180/80)
Jestli jde jen o fotky tak na tom nevidím nic strašného. Tedy pokavad s nimi neflirtuje a nedomlouvá si schůzky. Údaje na profilu tu stejně nikdo nečte XD. Každý hold není tak žárliví a úzkoprsý.
02. 04. 2018 v 14:04Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, sám si odporuješ, na jednu stranu píšeš ..."nechci to moc řešit"...; ..."vlastně se nic nestalo"... A na druhou stranu to dáš sem, ŘEŠÍŠ to a chceš vědět názory ostatních. Ve skutečnosti ti to samozřejmě vadí a jsi poněkud z chování svého přítele zmaten a není se ti co divit.
P.S.: Jinak posílání nahých fotek je častá "sportovní disciplína" mnohých, zejména mladých buzniček (zdůrazňuji mnohých, nikoli všech), kteří se pak kolikrát diví, kde všude se jejich fotečky objevují :)
02. 04. 2018 v 19:42Off-line iglw  (48/172/77)
Když má co ukazovat,tak ať posílá!Neřeš to!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 04. 2018 v 23:14Off-line idea  (39/170/-)
Někteří lidi mají malé sebevědomí, tak možná proto posílá svého ptáka na všechny strany, aby byl pochválen a tím mu sebevědomí stouplo. A nebo ho ten tvůj ptáček nudí a tak honí u jiných....
03. 04. 2018 v 00:45Off-line Anonym
Idea, nemyslím si, že ptáček má 21 cm :D Ale je to možný no
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 04. 2018 v 00:46Off-line Anonym
Jinak díky za odpovědi. Ale ptal jsem se, jestli by vám připadalo v pořádku, kdyby váš přítel posílal nahý fotky jiným, jemu by to u mě prý nevadilo, to mě zarazilo.
03. 04. 2018 v 08:36Off-line i8051  (53/184/97)
On ti jasne dava svobodu ve vztahu si delat, co uznas za vhodny a nechava to tak na tvym uvazeni a rozumu (coz je spravnej pristup) a ty ho za to explicitne hned pasujes do role nekoho, kdo veci, na ktery ma racionalni nazor, urcite hned za tvymi zady dela. Navic, jak pises, nikdy fotku nikomu neposlal, jen naznacil, ze by to u tebe neresil. Me spis zarazi, ze resis veci, ktery se jeste nikdy nestaly a v jeho odpovedi, ze by to on neudelal, ale u tebe by mu to nevadilo, hned vidis, ze ti urcite lze. Proc se ho teda ptas, kdyz vis odpoved dopredu? Tvl timhle pristupem neoslavis ani rok. A to s nikym, protoze jsi nevyzraly decko :-)
03. 04. 2018 v 12:08Off-line Filousek  (28/183/65)
Ve vztahu platí jen ta pravidla, na kterých se dohodnete. To, že by mu to nevadilo, neznamená, že je sám posílá, nebo si hledá jiného. Všechno je to na domluvě. Mě by to asi vadilo, tak bych ho požádal, aby to nedělal a konec problému. Jeden velký pilíř, na kterém stojí vztah, je tolerance a kompromis.
03. 04. 2018 v 17:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Presne, ty si ho chces uzurpovat jen pro sebe a mas pocit, zes nasel lasku na zbytek zivota a on si dobre uvedomuje, ze takovych jako ty muze mit deset na kazdym prstu ruky.... klasicka situace ceskych nactiletych buzen: BEROU VSECKO A HLAVNE SEBE SAMY PRILIS VAZNE...
takze ty veris tomu, ze s nim mas vazny vztah, on te ma na pobaveni (v posteli, alespon, predpokladejme)... celkem normalni situace v CZ...
co dalsiho tam mas s cim jsi potreboval poradit?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload