Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prvý sex

10. 04. 2018 v 19:00Off-line Anonym
Ahojte, mám otázku ohľadom prvého sexu. Mám 23 rokov, predtým som mal babu, trocha neskôr som si uvedomil že som gay a teraz mám prvého chalana, sme spolu 3 mesiace a v piatok idem k nemu spať, tak je jasné že budeme mať prvý spoločný sex. On je aktív, ja pasív. Je mi jasné že treba ísť na WC, spraviť si výplach, len čo mi nie je jasné že kedy to spraviť. Keď to všetko spravím ešte doma a sex budeme mať napríklad o dve hodiny, budem ešte čisty? alebo treba všetko spraviť až pred sexom? Priateľ je trocha viac obdarený, mám počítať s tým že to bude prvý krát dosť bolieť?
10. 04. 2018 v 19:27Off-line igni  (36/192/130)
Na to neni lehka odpoved, zalezi na tom, jak funguje tvoje zazivani a jakou mas stravu. Znam lidi, kterym staci se poradne umyt a neni zadny problem, ani neni potreba vyplach ci dokonce klystyr.Pokud se poradne vyprazdnis, budes mit rozumnou stravu a poradne se umyjes pripadne udelas vyplach, par hodin to vydrzi.
Co se tyce bolesti, hrozne bude zalezet na tobe a hlavne partnerovi. Pokud je trochu zkusenejsi, a ma rozum, tak nebude spechat. Je potreba na to jit pomalu, udelat opravdu dlouho predehru, kde se ty za jeho pomoci uvolnis a pak to bolet nejspis nebude. A behem toho to trochu bolet muze, ale to vetsinou prijemne. Hlavne nezapomente na lubrikant, zadek neni vagina, sam se nepromaze a pokud nepouzijete nic k lubrikaci, muze dojit k zbytecnemu poraneni.
10. 04. 2018 v 21:27Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
1/ je dobré před tím moc nejíst
2/ příprava samozřejmě až před "akcí"
3/ i na "dobře obdařeného" přítele se lze dopředu natrénovat
10. 04. 2018 v 21:41Off-line misanek007  (25/-/-)
Do p***lky NE
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload