Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nešťastný ve vztahu

04. 05. 2018 v 12:31Off-line Radim13070  (26/-/-)
S přítelem jsme spolu už 2 roky, bydlíme spolu a celou dobu jsme byli šťastní. Mi je 20, jemu 26. Celou dobu jsem ho miloval, on mě, všechno bylo v pořádku. Je to můj první přítel.
Poslední tři týdny ovšem už nevím. Pořád myslím na to, jaké by to bylo, kdybych měl volnost, kdybych mohl dělat cokoli a kdykoli a nemusel se omezovat kvůli partnerovi. Není to tak, že by mě omezoval, ale přece jen vztah lidi spoutá a už to není takové volné. Pořád nad tím přemýšlím a docházím k tomu, že možná ještě nechci dlouhodobý vztah, že bych si možná zatím chtěl jen užívat volnosti. Hrozně mě to trápí a nevím jak se k tomu postavit, nejhorší na tom je, že spolu máme byt a že ho pořád mám rád, nevím jestli miluji. To je ten problém, nevím jak se cítím a jestli bych s ním chtěl být. Půlka mi říká že ano, druhá půlka že ne. Posledních pár týdnů se trápím a nemůžu spát. A dalším problémem je, že máme byt, nastalo by tolik komplikací, kdybychom spolu už nebyli... stěhování zpět k rodičům. Ale zase nechci zůstávat jen kvůli tomu, že je to lehčí. Nemyslím si, že ještě dlouho dokážu předstírat. Vůbec nevím co mám dělat. Nechci ho ranit. Říkám si že se třeba zase všechno dá do starých kolejí, ale upřímně-nemyslím si to...
Chtěl jsem to jen ze sebe dostat. Budu rád za nějakou odpověď/radu. Díky
04. 05. 2018 v 13:37Off-line ellvin  (23/183/81)
Tak mu zkus být nevěrný :-) spousta lidí to svým partnerům dělá, tak proč bys měl ty být výjimkou. Buď mu nasaď parohy, anebo ho opusť. I když ty ho asi neopustíš, páč to by potom pro tebe znamenalo, že by ses musel odstěhovat zpět k rodičům. A poslouchat řeči typu, že ti to říkali... to fakt není příjemné :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
04. 05. 2018 v 14:21Off-line ellvin  (23/183/81)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
04. 05. 2018 v 14:22Off-line ellvin  (23/183/81)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
04. 05. 2018 v 14:54Off-line Filousek  (28/183/65)
V dlouhodobějších vztazích si lidé někdy dávají pauzu. Nějakou dobu byste spolu nebydleli, byli ve volném vztahu. Pak se to třeba uplně otočí, uvědomíš si že ten život bez něj není tak super, jak sis představoval a nebo se to potvrdí a ty bez něj budeš šťastnější. V druhém případě by pak zbýval jen rozchod.
04. 05. 2018 v 14:55Off-line i8051  (53/184/97)
No, takhle to ma jiste spousta lidi. Spousta tech, co jim je 20 a chtej ze vztahu mit jen ty vyhody a casem si zacnou myslet, ze se zakopali a zivot jim utece a oni jsou preci tak cool a super, ze by mohli mit neco vic. Realita je pak tak trosku krutejsi a ne vse, co si myslej, tak opravdu je. Nicmene nechapu, jak te vztah muze omezovat. Pokud jses ty i partner vyzralej, tak vztah nikoho z vas nemuze omezovat. Pokud omezuje, tak to neni vztah, ale nejaka rozbita forma svazku. Jinak ale jses v dost blby situaci. Vyresis to ale jen a pouze svoji hlavou, protoze se v tom pak i ty vykoupes a poneses nasledky. Nase rady jsou ti k nicemu, protoze za nima nestoji zadna nase zodpovednost k tomu tvymu :-)
04. 05. 2018 v 14:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Není k***a, to už by mu dávno zahýbal a neřešil by to v poradně :D prostě je mladej a má dojem že si nic neužil... asi jako kdybys stál u švédskýho stolu kterej je plnej lahůdek a tebe někdo nutil baštit furt jen z jedné mísy a nemoh jsi ochutnat ty lahůdky na ostatních tácech :D mno... a co když ten jeho starší přítel šoustá někde za rohem další zajíce, třeba to neřeší v poradně narozdíl od svýho mladšího kluka a prostě mu zahýbá dávno... :D
04. 05. 2018 v 15:35Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl neslohnul jste nekdo STVcku profil? :-)
04. 05. 2018 v 17:23Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nechci autorovi křivdit, ale trošičku mi to připadá jako "pálení dobrým bydlem". Ono totiž stoprocentně spokojený nebude nikdo nikdy. Tudíž jde jen o to, posoudit situaci a zvolit takové řešení, abych na tom nebyl ještě výrazně hůře.
04. 05. 2018 v 18:17Off-line idea  (39/170/-)
Nevaž se a odvaž se! S přítelem si promluv na rovinu bez přetvářky jak se cítíš, co cítíš k němu atd. To si musíte probrat sami mezi sebou, tady na poradně ti nikdo neporadí, protože Vás nezná. Prostě sednout si spolu a být upřímný.
04. 05. 2018 v 19:21Off-line colombo  (103/192/90)
Mě to připadá, že autor vlastně neví, co chce.
04. 05. 2018 v 20:24Off-line smaragd15  (22/180/85)
No a preto nechcem pod 20r nikoho lebo prestne tieto komplikacie môžu nastať...to je tak,treba si aj dopredu uvedomiť už na začiatku budovania vzťahu,že vzťah neni len jako každy to vidi na tom že sex a bozkavanie sa a take koniny ale i to,že s tym partnerom skutočne naozaj dokažeš byť cele dlhe roky...poradim ti toto lebo tak to riešil i moj kamarat čo ma 35 rokov...musiš bojovať dalej ked už niečo maš rozbehnute tak to len kvoli nejakym blbinam neukončuj...ano teraz si mlady si môžeš užiť ale čo potom keď zostarneš? roky idu a čim vyšši vek tym je to horšie si najsť niekoho...tak ti dam radu taku že teraz ked mam tento kvazi skrat lebo nevieš čo vôbec chceš,tak teraz nechodievaj ani na zoznamky ani nič lebo i to ťa môže viesť k tomuto ošialu...neukončuj nič lebo vy ste len na začiatku vzťahu stale a toto je to čomu sa hovorí životná skúška,ale ako vidím,očividne jej chceš podľahnúť...ja keď som mal partnera my sme večne mavali rozne prekažky čo sme kolko razy sa chceli i rozijsť,dokonca to bolo len kvoli tomu že sme boli obidvaja chory a všetko sa drbalo,city často upadali ale i tak sme sa potom zase ďalej milovali bud tak ako predtym alebo aj viac,nakoniec sme boli spolu len nakoniec sa to skončilo že ma podviedol...tak ti hovorím pokiaľ ťa nepodvadza s inym tak čo chceš riešiť? to že maš daky teraz skrat za ktory je dosť možne že môžu aj chalani na zoznamke lebo sice mlady chalani su pekny atd ale čo ak by si to teraz ukončil len kvoli mladeneckemu harašeniu? potom by to skončilo by si chcel vzťah a čo potom? ostal by si sam...tak radšej maj to čo maš a bud šťastny za to čo maš...ak ti nestači sexu povedz to svojmu chlapovy s nim to porieš a nevymyslaj hovadiny lebo nestoji ti to za nieo cennejšie...my,ktorí nemame partnerov a chceme tak ti len môžme zavidieť lebo maš to najcennejšie na svete a to je láska a lasku len tak neziskaš...pamätaj v živote je len jedna šanca na krasny vzťah potom ostatne su len klamy a famy....neviem čo ti tu pišu ini ani nejdem to pozerať ale ak ti tu niekto radi rozchod tak o tom ani neuvažuj! maš to najlepšie tak si to neposer a ver mi že druhy muž už nebude taky skvely ako ten prvy...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2018 v 20:49Off-line smaragd15  (22/180/85)
STV musim sa chystať na vošku ne? :D tam na Bc. 30 stran budem musieť zapisať a na Ing. asi 50-60 stran :D tak toto je ešte nič :D
04. 05. 2018 v 20:52Off-line smaragd15  (22/180/85)
No a? ale o 4 roky jo :D a praca takato najbližšie ma čaka o 6 rokov :D
05. 05. 2018 v 19:39Off-line i8051  (53/184/97)
Smaragde .. pokud podobnym stylem projevu a formatovani napises nejakou praci na Ing/Bc, tak Ing/Bc vazne nebudes a pojedes zpet na zakladku :-)
06. 05. 2018 v 00:47Off-line esthetique  (41/-/-)
A když já tady napíšu, že -náctiletí (v tomto případě dvacetiletý) neví, co chtěj, považujou se za děsně dospělé a psychicky vyspělé, že jen blábolí o vztahu, protože jim to nakukala buď učitelka v občanské výchově, nebo chtějí dohnat a předehnat svoje heterosexuální rodiče, tak já jsem ten blbej. a najednou tu máme dvacítku, která si není jistá, jestli už je zralá na vztah.
ČÍM TO ASI BUDE, ŽE BY TÍM VĚKEM?!?
06. 05. 2018 v 08:28Off-line yperit  (91/186/68)
Radim3070: ty jsi na vztah nedozrál. raději běžte od sebe. Vy dva jste spolu vůbec neměli být. Ublížíš mu tak jako tak, ale přežije to a může začít znova s někým kvalitnějším než jsi ty.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload