Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jsem naivní?

08. 05. 2018 v 02:59Off-line Anonym (anonym0101)
Ahoj, nestává se moc často, že bych měl potřebu sem napsat, přesto mě poslední dobou trápí jedna věc.
Předem píši, že jsem nikdy neměl vztah a ani sex s jiným klukem, přestože mi je už 22 let.
Trápí mě ta skutečnost, že je v mém okolí tolik kluků, kterým jde jen o sex (ať už jednorázovka, nebo vícekrát). Už jen ta představa, že kluci chtějí jen sex bez závazků, mě hrozně mrzí.
Jsem tedy opravdu tak naivní, nebo natvrdlej idi*t, když si stojím za svým názorem - radši si s nikým nezačínat, než být pro ostatní jen dalším "strikem"?
Bude to znít hrozně povrchně a nadřazeně, ale skutečně se cítím být něčím víc, než ti kluci ve městě, kteří se už mezi sebou několikrát prostřídali (ať ve vztahu, nebo samotném sexu).
Neberte to jako jedno z těch témat, kterými na sebe autoři upozorňují (proto to píšu anonymně). Zajímá mě jen váš objektivní názor.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
08. 05. 2018 v 03:08Off-line Jehla12  (19/178/78)
Ber to tak, že lidi jsou různý. K***y byly vždy a budou. To holt nezmenis. Je fsjn, že si stojíš za svým názorem a byt tebou si najdu někoho, na kom ti bude záležet. Chce to hledat a tu spravnou oosbu najdes. A osobně bych napsal NE-anonymně.
08. 05. 2018 v 04:11Off-line BussterX  (98/130/150)
Jehla má pravdu, každej je naprogramovanej na nějakej model chování a všechno jiný je pro něj nepřirozený... není to neměnný a za 30 let můžeš bejt upe jinej... každopádně nedělej nic do čeho by ses musel nutit vůlí... ALE ani ti kluci pro který je přirozený mít 5 kluků za tejden by se neměli sami sebe nutit do jinýho modelu chování, musí to vykristalizovat samo nebo vůbec... každej ať si najde protějšek jakej mu vyhovuje... akorát já už jsem dost otřískanej nato abych si (kdybych už někoho hledal) nehledal někoho, na kom mě bude záležet, ale spíše někoho komu bude záležet na mě...
08. 05. 2018 v 06:22Off-line M.a.n.d.r.a.g.o.r.a  (53/-/-)
Mně se to jeví tak, že mnozí jakoby měli obavu, že ztratí čas, a proto chtějí vynechat fázi přátelství, vztahu, a myslí si, že to lze. Možná ano, ale perspektivu to mít nebude. A tak stále hledají nové a nové. Já osobně si myslím, že sex bez vztahu nejde, a vztah se musí jistou dobu budovat (viz můj příspěvek v diskusi "Konec vztahu před jeho začátkem"). Setkalo se to s odporem (i8051), ale bohužel lidi jako i8051 dávají těmto seznamkám rysy takové, jaké mají.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 05. 2018 v 08:15Off-line Vlado2  (56/180/80)
Mandragoro, tady na sebe narážejí dva přístupy; tvůj (i anonymův) idealistický a můj (ale i I8051 či BussterX) veskrze praktický. Když poznáváš živě nové lidi, kteří tě něčím zaujmou, tak si je okamžitě třídíš. Jedni jsou potenciální kamarádi či přátelé (možní dobří parťáci do hospody či na jakoukoli jinou konkrétní činnost), ale bez aspirace na nějaké důvěrnosti. Do té druhé skupiny pak patří ti, kde „přeskočila jiskérka“ (nebo by mohla přeskočit) a u kterých nevylučuješ, že skončíte v té postýlce a zároveň s tím vznikne i jakýsi vztah.
Pokud si předem stanovíš jakýsi univerzální „jízdní řád“ (posloupnost) činností od A až do Z, pak se k té postýlce a možnému hlubšímu vztahu nikdy neprokoušeš - na to je lidský život opravdu krátký.
Na internetu pak vždy platí, že uvažuješ-li o oné druhé skupině, musíš co nejrychleji zvednout zadek a s protějškem se co možná nejdříve osobně setkat. I s tím rizikem, že to nevyjde a hlavně neuvažovat v dimenzích „ale co kdyby …“. Začneš-li při hledání vztahu budováním „přátelství“, tak na něm taky skončíš.
08. 05. 2018 v 09:09Off-line misanek007  (19/177/67)
To je jak já
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 05. 2018 v 09:54Off-line rosju  (46/170/72)
Nazor-radsi si z si z nikym nic nezacinat,muze taky znamenat,ze v padesati zjistis-vzdyt ja jsem si vlastne z nikym nic nezacal a ujel mi vlak,coz ovsem neznamena,ze souhlasim s lovci trofeji,to urcite ne
08. 05. 2018 v 10:03Off-line Kuliferda  (48/173/74)
Nejsi naivní, jen máš jiný žebříček hodnot, a víš co chceš.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 05. 2018 v 10:16Off-line Moni  (30/-/-)
Mluvíš mi z duše, mám to také tak. Bohužel s tímto nešvarem, se potýkám i zde. Ale jak zde již bylo řečeno, také doporučuji nejlépe osobní střetnutí a pak uvidíš jak si sednete, či nepřeskočí nějaká jiskra. Každopádně si važ toho, jaký jsi, jednou určitě potkáš někoho, kdo za to stojí (ale musíš pro to i něco udělat sám) :)
08. 05. 2018 v 11:21Off-line i8051  (47/184/97)
Mila M.a.n.d.r.a.g.o.r.o, dost me bavi, ze ty, nemajic nikoho, budes rikat a poucovat, jak se ty vztahy maji ucebnicove delat a co je pro to nejlepsi. Kdyby to bylo, jak ty rikas, nemel by nikdo nikoho az do 52 let a jen by basnil o pratelstvi a spravnym postupu. Realne by ale mel prd, jako to mas ty. Ja mel za svejch 47 let mozna min kluku, nez ty, spocitam na rukou (na svejch dvou). Holek mozna bylo vic. Takze radeji pujdu na vztah pres hospodu, spolecny realny akce, adrenalin a klidne i tu postel, protoze vim, ze tak poznas kazdyho nejlip. Ty si klidne idealisticky basni o tom "mozna nekdy neco bude, ted jsme jen kamaradi, piseme si a za dva roky planujeme bejt mozna pratele, az se nekdy sejdeme ...", ja s tim problem nemam, je to tvoje vec. Ja mam totiz pouze jeden zivot, po nem uz nic neni, tak si ho chci s nekym realnym uzit :-)
08. 05. 2018 v 11:46Off-line HardMode.Vesporax  (23/170/60)
Vidiš, krasna zasadovost. Ale je k hovnu, a pak někde v 50 zjistiš že si stale neměl kluka ani seks. Ale můžeš si vyhonit nad svym žebřičkem hodnot (:
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 05. 2018 v 11:52Off-line Adam_S  (19/193/77)
Já bych jen rád napsal to, že lesby mají spíše tendenci se scházet, poznávat a až pak si zašpásovat.
Gayové to mají spíše naopak, prvně skočí do pelechu, aby věděli, jestli má vůbec cenu budovat něco většího.

Navíc muži mají v poměru větší část mozku, která ovlivňuje libido, takže nejdřív sex není nic až tak zvláštního. Bylo nám to tak dáno do vínku, abychom rozhazovali své sémě, a tak zachovali svá pokolení.
Je pravda, že u gayů to trochu postrádá smysl, nicméně milióny let evoluce nezapřeš.

Prostě jsou dva samci, které spojuje chuť zbavit se napětí, a tak se vzájemně uspokojí... no a následně se uvidí.Teď k tvému trápení. Bylo by dobré uvědomit si, když mluvíš o gayích z okolí, jestli je znáš jen zprostředkovaně, přes seznamku, nebo z každodenního života.
Jelikož na seznamce je jednoduché diktovat si požadavky atd., ale pak u střetnutí tváří v tvář to může být úplně jinak. Je dobré uvědomit si, jak na nás seznamka působí, že se jedná o pouhou iluzorní bublinu, která nás může zavanout daleko od reality.
Proto především doporučuji scházet se s lidma, naslouchat jim a vyměňovat si názory, a to ne jen přes seznamku, ale třeba i díky zájmům, kroužkům - dokonce jsou i spolky, které sdružují mladé gaye do 28 let, myslím, že na stejné brdo jsou i tábory. Neříkám, že něco takového nezkoušíš, jen mě napadlo, kolik lidí žije spíše ve zdech seznamky, a právě proto mohou ztrácet půdu pod nohama, kontakt s realitou, protože se až moc dlouho nechal unášet.

Stát si za svým názorem je dobré, ale pokud jsi stále nespokojený, možná by stálo za to přehodnotit své postoje a podívat se na to zase z jiného úhlu pohledu. Třeba slevit z požadavků, nebýt na ostatní a na sebe tak přísný.

Průměrný první pohlavní styk v ČR proběhne v 18 letech. Nechci na tebe nijak tlačit, samozřejmě se jedná pouze a jen o tvé rozhodnutí. Já jen chci říct, že kluka, který by měl stejné hodnoty jako ty, a navíc byste se sobě vzájemně líbili, je velmi těžké najít. Možná zjistíš, že takového muže ani nechceš. Možná zjistíš, že tě sex velmi baví a bude tvořit důležitou roli tvého života.

Ještě jednou říkám, určitě si to nevysvětluj tak, že tě do něčeho tlačím, mně jde spíš o to, abys nezanevřel, na poměrně velkou část gay komunity, protože čekáš na něco, co příjde za hodně dlouho. Nebo aby ses pak nedostával do vnitřních konfliktů, protože se tvé hodnoty naprosto promění.

My lidé jsme se jako jediní primáti naučili žít v monogamních vztazích, a to zase kvůli větší šanci přežití, většímu bezpečí, kvůli běhu dnešní doby. Možná si každý z nás musí projít takovým výběrem, malým velkým třeskem, podle kterého se bude dále k životu stavět.

I když je tvůj postoj šlechetný, možná se spíš opírá o sociální hodnoty, které jsi převzal. Nebylo by lepší, kdybys stavěl až na skutečných, živých zkušenostech?

Nikdo není ničím víc, dokud nezná všechny příběhy, možnosti, dokud si to sám neprožil atd. A to není možné, bohudík. Kluci, kteří často střídají partnery nesou zase jiná rizika. Možná jsou v životě nespokojeni. Možná ztratili víru. A nebo jsou sakramentsky spokojení, baví je to, hledají se. Ale o to nejde, spíš jde o to, jak jsi na tom ty, jsi spokojený? A proč ti vlastně vadí, že jsou kluci takoví, či makoví? Je to, jak je vidíš vůbec skutečnost?

Snad jsem přinesl trochu jiný pohled jak na věc nahlížet. Snad ti to alespoň trochu pomůže, ať už by ses měl vydat jakýmkoli směrem. Snad najdeš, po čem toužíš. :)
08. 05. 2018 v 12:01Off-line igni  (30/192/140)
Kazdy je nejaky. Zvlast mladi kluci jsou proste nevyboureni. Je to castecne dane biologicky, kde proste muz chce plodit a sirit svoje geny (i kdyz to u nas nefunguje), a taky spolecensky, kdy si treba neco dokazuji. Vetsinou s casem se umirni.
Neni to ale pravdilo, jsou kluci, kteritakovi nikdy nebyli. Ja sam sem taky nikdy nemel ani nechtel jen sex. Vzdy to znamenalo neco vic. To ale neznamena, ze jsem lepsi a oni horsi, jenom proste jsme kazdy jiny.
A pokud chces nekoho, kdo ti bude verny a pro koho sex bude dalsi uroven vaseho vztahu, tak mozna prestan hledat mezi mladymi kluky a porozhlidni se po nekom trochu starsim, nez jsi ty. :)
08. 05. 2018 v 17:46Off-line Petr992  (26/173/70)
Měl jsem to podobně jako ty, byl jsem panic až do svých 24 let. Souhlasím s tím co tu mnozí píšou. Je sice supr mít zásady a držet se jich, ale na druhou stranu bacha, aby ti kvůli nim neproplouval život mezi prsty :) určitě nedělej nic co se ti vyloženě příčí, ale zároveň se nebraň novým věcem. Nebát se skočit do neznáma je důležitý nejenom pro vztahy.

Moje první sexuální zkušenosti nebyly spojený s hlubšími city ani nevedly ke vztahu... to přišlo až o něco později :) potřeboval jsem si nejdřív trošku ušpinit ruce než jsem našel co jsem opravdu hledal :)

moje doporučení:
1) poznávej lidi, setkávej se s nimi a měj se na pozoru, jakmile ucítíš že někomu dokážeš věřit a je vám spolu dobře... neboj se toho :) pokud na to jdeš s tím správným člověkem tak je sex krásná věc :)

2) neupínej se k výsledku, i když je ti s někým sebelíp, nikdy nevíš co se může stát a jak dlouho to bude trvat :)

držím ti palce!
08. 05. 2018 v 21:37Off-line St63V  (88/-/-)
Všichni jsme na i v ní.
08. 05. 2018 v 22:16Off-line Bweepo  (19/174/55)
To, že nám nejde jen o sex, nás, pokud vím, odlišuje od zvířat. Osobně bych asi nevydržel být pragmatikem tak, jak jsou někteří výše jmenovaní
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 05. 2018 v 23:40Off-line Ratkin  (28/179/-)
Ahoj, je super, že chceš i něco víc než jen sex, za to Tě chválím!
09. 05. 2018 v 07:50Off-line Dantos  (19/173/60)
Je nas viacej ktorim nejde o sex ale o skutocnu lasku no bohuzial valka vacsina nevie pri jednom chlapcovi zostat dlhsie a ma potrebu skocit na dalsi krajsi penis ktory sa prezenie okolo poznam s vlastnej skusenosti :/ ale paci sa mi ako mu to karma vratila vymenil ma za ku*vu ktory ani mesiac nezostal pri nom a uz skakal na dalsich a on sa teraz trapi :D. cloveka ktory ho miloval srdcom vymenil za chalana ktory miluje len penisy a neviazany sex
09. 05. 2018 v 09:20Off-line Kuliferda  (48/173/74)
Milovat srdcem umí jen málokdo.
09. 05. 2018 v 13:04Off-line Bahutom  (29/173/60)
Naivní nejsi ... v žádném případě se tyhle názory u sebe nesnaž měnit :) seš super!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 05. 2018 v 22:36Off-line idea  (33/170/-)
Buď rád, že nejsi promiskuitní buzna, já taky nejsem a nevidím na tom nic špatného nebo naivního, prostě čekáš na toho pravého, možná na celý život :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2018 v 00:36Off-line Firedog  (18/175/70)
Musím říct, že jsem v podobné situaci. Občas už si i říkám jestli tu vůbec ještě zbyl někdo normální s kým by se teda dalo něco budovat. A nemyslím jen vztah, ale i obyčejný přátelství. Všichni se honí za totálníma kravinama, předbíhají se v tom kdo se víc zfetuje nebo ožere, šíří totální nesmysly o lidech mimo jejich subkulturu a přitom to jsou vlastně úplný nicky co se dostaly k moci jen proto, že je to z nějakýho důvodu populární. Myslím že to přišlo s dobou, protože si vůbec nepamatuju, že by se před 10 lety dělo něco takovýho. Vývoj téhle nemoci postupuje poměrně rychle a osobně se docela bojím co přijde za dalších 10 let. Tímto jsem nemyslel ani tak gaye jako spíš společnost celkově. Připadá mi jako bych s těma lidma venku něměl vůbec nic společnýho a byl jedinej kdo si uvědomuje, že to jde do sraček. Nebo je to tak jenom v Šumperku? I guess not..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2018 v 05:16Off-line BussterX  (98/130/150)
Doprčic firedogu nechcu tě zesměšňovat nebo tagněco, ale sakra jak můžeš říct, že před 10ti lety byl svět takovej nebo makovej a dokonce činit nějaká srovnávání když ses tehdy učil první písmenka abecedy, jaký asi bylo tehdy tvý vnímání světa když ještě teď v 17ti teprve stojíš na samým prahu poznávání reality... soryjako
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2018 v 06:59Off-line St63V  (88/-/-)
Souhlasím s buřtíkem, taky nechápu, jak jsi mohl Firedogu před 10ti lety vnímat svět kolem sebe, když jsi si hrál s autíčkama, vláčkama, možnà i panenkama a svět kolem tebe ti byl totálně šumák.
10. 05. 2018 v 07:11Off-line St63V  (88/-/-)
Anonyme (anonym0101),
Jdi si za svým snem, to co se děje kolem tebe je bohužel realita všedního života a není tvá věc. Jednoho dne potkáš spřízněnou duši, jen budeš muset víc dělit zrno od plev, abys zbytečně nenaletěl. Žij dál svůj život a najdete se. Kdy? Může to být zítra, za měsíc, či za pár let, ale nikdy nic neuspěchej, abys pak nelitoval.Vše má svůj čas. Hodně štěstí.
10. 05. 2018 v 07:52Off-line Firedog  (18/175/70)
Tak trochu jsem čekal že se někdo ozve.. Ano, představte si, že si uvědomuju, že mi v té době bylo 8. Ale i osmiletý dítě má určitou schopnost vnímat svět kolem sebe. Ale dobře, tak můžeme porovnat třeba i ty osmiletý děcka. Tam asi taky není něco v pořádku že.
10. 05. 2018 v 08:51Off-line St63V  (88/-/-)
17 minus 10 = 7
10. 05. 2018 v 11:31Off-line i8051  (47/184/97)
Tvl ja si nepamatuju, jakej byl svet v mejch 15ti a tady jsou ti, kteri vedi, jakej byl v 7mi :-)
10. 05. 2018 v 12:11Off-line Firedog  (18/175/70)
Příští pátek mi bude 18 > 18 - 10 = 8 taky to umím spočítat :)
10. 05. 2018 v 12:12Off-line HardMode.Vesporax  (23/170/60)
Tak to už budeš velkej kluk.
10. 05. 2018 v 12:23Off-line St63V  (88/-/-)
To je hezký, že umíš počítat, ale mi jsme nevěděli, že budeš mít narozeniny. Tak se nevztekej.Ale stále ti je 17, 18 ti bude až příští sobotu.
10. 05. 2018 v 12:31Off-line i8051  (47/184/97)
17 nebo 18, furt je to decko ... :-)
10. 05. 2018 v 12:39Off-line Firedog  (18/175/70)
:D
10. 05. 2018 v 12:43Off-line St63V  (88/-/-)
Ičkoune, pořád jsme děti z pohledu rodičů.
10. 05. 2018 v 12:54Off-line i8051  (47/184/97)
Ja jsem decko i z pohledu decek :-)
10. 05. 2018 v 15:11Off-line Betonica  (34/191/-)
Tak to je kazdyho vec, jak pristupuje k sexu. Nekdo ma radeji jednorazovky, jiny zas dava prednost stalemu partnerovi. A oboje neni nic proti nicemu.

Na tvem miste bych to nebral jako handicap. Neni se taky za co stydet. Jen bych se prilis nebalil do romantickych predstav horouci lasky a vztahu na cely zivot. Stat se to samozrejme muze, ale stale je prozirave nezit vzdusne zamky.

Takze abych to shrnul. Nedelej nic, co delat nechces.
10. 05. 2018 v 15:16Off-line takjsemtu  (44/189/65)
Tak tady se skutečně nedá najít vztah a přátelství bez sexu...Nebo tu někdo tento typ vztahu našel?
10. 05. 2018 v 15:18Off-line takjsemtu  (44/189/65)
No a sex samořejmě ano, ale až jako pokračování vztahu a přátelství.
10. 05. 2018 v 15:28Off-line Betonica  (34/191/-)
@takjsemtu: Ja jo, opakovane.
10. 05. 2018 v 15:31Off-line BussterX  (98/130/150)
Soryjako že jsem podcenil firedogovu schopnost v osmi letech vnímat historické analogie a kontexty se soudobým geopolitickým děním a sociálními jevy podloženou dlouholetým studiem čtyřlístku a bravíčka 8)
10. 05. 2018 v 23:01Off-line Firedog  (18/175/70)
Nikdo se tě na nic neptal tak drž 3,14ču :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 05. 2018 v 23:07Off-line BussterX  (98/130/150)
No hlavně že tebe se ptali :D hej hořící psisko, si děcko a dlouho budeš, se s tim smiš :P
11. 05. 2018 v 16:05Off-line Firedog  (18/175/70)
Já jsem jenom napsal k tématu co si myslím (předpokládám, že z toho důvodu taky vzniklo), šťourat začal někdo jinej. ;) Zkus se třeba příště až zas budeš mít neodolatelný nutkání jakožto životem ošlehaný padesátník vypustit nějakej komentář ve stylu co si to ten zajíček vůbec myslí zamyslet, 2x - 3x, pokud to nepomůže tak i 4x a říct si: opravdu je to nutný?
A oprav si tu hrubku, alfasamci poradny by neměli dělat chyby.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload