Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Oč mu jde?

13. 05. 2018 v 18:37Off-line Anonym (Jay)
Ahoj, poznal jsem před rokem kluka, bylo to rychlé, krásné a zamilované, postupem času jsem mu přestával věřit a začal jsem mít dost pochybnosti, v čem mi lže nebo co je doopravdy zač. Díky tomuto jsem trochu víc praskl, přišla hádka, a byl konec. Rok se se mnou odmítal bavit. Vždy když jsem ho spatřil jsem byl navenek šťastný a uvnitř jsem ho chtel zpet, kdyz jsem se mu snazil omluvit ignoroval me. Na jare byl koncert chainsmookers a ozval se sam od sebe jestli s nim nepujdu. Sel jsem. pak prislo vino, a zase 14 denni utlum, pak prislo pivo. Po odchodu domu mi napsal zpravu na chat at pockam a rozbehl se za mnou vypadalo to jako v romantickem filmu az na to ze kdyz me dobehl nedal mi pusu ale litostive rekl ze by chtel byt kamarad. V noci jsem to odmitl ze ho miluji a ze to nejde. Jednou jsem byl u pratel a ja se opil napsal jsem mu to naferovku ze ho miluji a tak, on at se uklidnim a nepisu mu to, za hodinu me vytahl do termixu kde se venoval jen me, byl pritulny... no ve finale me pozval k sobe, mazlili jsme se jako driv, rano jsem odesel a zase se mnou odmitl komunikovat... vzdy ho v patek nebo pres tyden taham ven a nic ze nema o me ani zajem ani na me cas a v sobotu kdy se neozvu ja, napise on a taha me ven...

Co si od toho mam slibovat?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 05. 2018 v 19:24Off-line FelixGabriel  (20/169/55)
Kamarátstvo? aj ti to hovoril.. :-D On na tvoje city zrejme z vysoka kašle a nebere na ne ohlad :-D Krutý chalan no :-D
13. 05. 2018 v 20:17Off-line St63V  (54/196/110)
Nejspíš mu jde o kamarádství a občasný sex s tebou. Ostatně jsi mu dal záminku, aby se vyvázal.
13. 05. 2018 v 20:34Off-line kamil03  (19/-/-)
Vykašli sa naňho ho tolko chalanou je a ty chces bývalého neni to dobre ani pre teba a ani pre neho a ako si pisal neozyva sa ty a chce iba sex ak chces sex tak sa stretavajte a buď nešťastný posun sa dal a bude ty lepe vlastní skúsenosť:)
13. 05. 2018 v 20:36Off-line AndySK  (28/188/-)
To je proste určitý typ človeka, vôbec nič si od toho nesľubuj... Si pre neho kamarát pre prípad potreby. Tiež mám "lepšieho kamoša", ktorý sa ozve len keď je mu smutno alebo sa potrebuje niečim pochváliť, je vtedy milý, posiela srdiečka, fotky, píše ako mu chýbam, pýta sa kedy prídem, a o pár dní zase ťažký ignor, a na moje správy nemá čas, pretože venčí psa, pripravuje si jedlo, alebo je už unavený a v každej správe má asi 3 preklepy :D
13. 05. 2018 v 20:44Off-line Anonym (Jay)
Kez by to bylo tak jednoduche zapomenout, ono to tedy pujde, ale az se naskytne nekdo v okoli, kdo me zase zaujme.

timto vypisuji vyberove rizeni piste na profil @grabes :D :D

Rad bych nekoho mezi 25-27 lety, s chuti cestovat, poznavat, obyc kluk, nemusi mit ani svaly.. proste obyc hodny a milej, pozorny, trosku romantik :) verny..

... DLE POZADAVKU zase budu sam :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2018 v 22:37On-line ThomPrag  (39/180/76)
Souhlas s FelixGabriel, chce prostě kamarádství. Není to ale tak, že by kašlal na tvé city. To, že k němu cítíš víc, je jen tvůj problém, se kterým si musíš poradit a netahat ho do toho. Takže s tím výběrovým řízením jsi udělal velmi správně. Doplň si údaje na profilu, protože s prázdným profilem se těžko navazuje komunikace, trochu uvolni věkový limit, ať máš větší šance, a ono to nějak půjde ;-)
13. 05. 2018 v 22:37Off-line Post  (36/-/-)
Vyser se na labilního. Najdi si stabilního.
14. 05. 2018 v 17:20Off-line Chali  (20/176/77)
Jay :) asi si od toho neslibuj nic :( najdi si někoho kdo tě bude mít really rád a bude to k tobě cítít a ne jen že po tobě bude chtít třeba jen sex :) musíte si prostě rozumnět a důvěřovat si jak ty jemu tak on k tobě :) jedině na to to závisí a ne že tě pozvě ven a ty hnedka letíš prostě mu ukaž že umíš říct taky ne :)
Jinak se budeš trápit fotever :) Chali :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload