Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevím si rady, zda-li je správné být s klukem nebo holkou?

14. 05. 2018 v 19:57Off-line Anonym
Ahojte, nevím si rady, zda li je správné být s klukem nebo holkou :/ chtěl bych mít děti v budoucnu ale taky být s klukem...
Jak jste tenhle problém vyřešili vy? pro jakú budoucnost jste se rozhodli?
14. 05. 2018 v 20:14Off-line ellvin  (23/183/81)
Rozhodni se pro tu budoucnost, která ti bude vyhovovat ze všech nejvíc. Nač mít normální rodinu (ženu a děti), když zjistíš, že tě v8c sexuálně přitahují muži?? Být jí nevěrný by nebylo zrovna to správné řešení! My tě neznáme, tak nemůžeme na 100% napsat, jaká budoucnost by pro tebe mohla být ideální. To musíš vědět ty
14. 05. 2018 v 20:24Off-line yperit  (91/186/68)
Rodina mě drsně tlačila do hetero vztahů, dokonce jsem si dlouho myslel,že jsem heterák, s holkama mi nedělalo problém spát a celkem jsem si to užíval. Ale hodně jsem chlastal a dusil jsem v sobě pochybnosti o sobě. Když jsem poznal homo sex, natvrdo mi došlo,že jsem gay a začal jsem žít život podle sebe. Přišel jsem o všechny kámoše, které jsem v té době měl a našel jsem si nové. Dneska jsem štastný, řídím svůj život podle sebe,nemusím se kontrolovat a čekat,kdy na mně někdo něco vytáhne, a na svoji hetero minulost teď už jenom s úsměvem vzpomínám a svým bejvalkám chodím na svatby jako dobrý přítel:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2018 v 09:02Off-line Petuna  (59/175/70)
Oboje má své kouzlo, klady i zápory. Pokud chceš mít oboje kluka, holku a rodinu, tak se ujisti jaké přesné orientace jsi, v tvém případě bych to odhadoval na BI což by ti umožnilo mít děti. Nevím co by tomu řekla tvá holka, že máš s klukem poměr ale i to má řešení, že jí hnedka při seznámení řekneš svůj problém a ona to buď pochopí, bude tolerovat a nebo né, ale takových holek je asi málo, které by toto tolerovaly. V druhém případě holce nic neříkat a potají se scházet i s klukem, i tak se to dá praktikovat, ale jak dlouho by ti to vydrželo, aby to nezjistila se nedá odhadnout, záleží na tvé šikovnosti a postupně pomaloučku, bych ji na toto začal nenápadně připravovat a pomalinku vysvětlovat a když už budeš mít s ní dítě, tak si myslím, že by se s tebou nemusela rozejít, vždyť se zas tak nejedná o žádnou velkou nevěru ale o úlet. Mě to takto procházelo 10 let a do dnes jsem ženatý a dál se scházím s klukama. Rozhodnout se ale musíš sám, ať se rozhodneš jakkoliv, tak ti držím palce, aby ti to vyšlo tak jak si představuješ.
15. 05. 2018 v 10:54Off-line vasek698  (25/-/-)
Chceš být s klukem, tak buď s klukem, volbu moc nevidím.
Jestli budete chtít dítě, tak si zkrátka budete muset najít cestu.
15. 05. 2018 v 16:18Off-line Valcare  (28/-/-)
Why not both?
15. 05. 2018 v 16:56Off-line yperit  (91/186/68)
Smutnykluk: to je zásadní životní rozhodnutí, a to musíš udělat sám. Výhoda žití jako hetero-pravděpodobně si uděláš dítě,budeš mít rodinu- bojovat budeš sám se sebou a potlačovat svoji přirozenost( pro okolí stejně budeš divný), výhoda žití jako gay- nemusíš se přetvařovat a máš šanci s někým prožít plnohodnotný vztah- bojovat budeš s okolím, ne sám se sebou. Vybral jsem si druhou možnost,je pro mně schůdnější,život žiju podle sebe a ne podle diktátu okolí. A protože máme štestí,že žijeme v zemi,která je celkem tolerantní, a přiznání k homosexualitě není rozsudkem smrti a ani neznamená živoření na kraji společnosti, myslím,že jsrm volil dobře.
15. 05. 2018 v 18:58Off-line Tom3295  (28/180/-)
Zda-li je správné být s klukem nebo s holkou? Zeptám se jinak - je správné zůstat doma a číst si knížku nebo jet na výlet? Pro každého je správné něco jiného. Takže se nikoho neptej, okolí neřeš a žij svůj život "správně" primárně podle sebe... A proč by jsi v budoucnu, když budeš s klukem, nemohl mít dítě a rodinu? To je přece řešitelné - náhradní matka, adopce... Já chci mít v budoucnu dítě (děti), spokojenou rodinu a vychovat si svého "nástupce", ale rozhodně nebudu nic předstírat nebo v sobě dusit, kdo opravdu jsem :-)
15. 05. 2018 v 20:08Off-line vasek698  (25/-/-)
Valcare na to jde asi nelíp z nás všech. Souhlas. Ideálně sežeň obojí najednou a bude to. :D
17. 05. 2018 v 11:09Off-line AlbiW  (27/185/75)
Soulasím s tím, co napsal vasek698 - chceš kluka, měj kluka. Chcete mít děti? Dá se to dnes řešit různými způsoby (adopce, pronájem dělohy...) - nějakou cestu určitě najdete, hlavní je abys byl se svým partnerem šťastný a sám se sebou také :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload