Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Predkožka

17. 05. 2018 v 00:04Off-line Anonym
Zdravím, chcem sa spýtať či je to problém ked mi nejde pretiahnut predožka a či sa to niekedy napraví... mám skoro 16
17. 05. 2018 v 00:08Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ne, ale ber to pozitivně, chlapi s obřízkou jsou prý v lepší v posteli ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 05. 2018 v 00:09Off-line Ziky  (27/186/80)
Zkus strávit 3 minuty s vyhledávačem..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 05. 2018 v 00:21Off-line shiroReloded  (30/178/85)
ToO, pás cudnosti tě nenapadl? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 05. 2018 v 07:50Off-line gin  (63/184/120)
Náštěvou doktora nic nepokazí? Znám mnoho mužů, kteří proklínají svět kvůli tomu, že narazili na MUDr Obřezávače a mají kvůli tomu poničený sexuální život. Tazatel by si měl přečíst článek, kde má návod jak postupovat:

https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 05. 2018 v 10:04Off-line igy  (38/173/81)
Takový dlouhý příspěvek a skoro o ničem :D Proč z něj mám pocit, že to není sebeklamání "zmrzačených", ale naopak tvoje sebeklamání, že ho nemáš zas tak malého? :D

Co v příspěvku výše chybí - jdi k lékaři, nejspíš ti předepíše nějakou kortikoidní mast, kterou na to budeš používat, aby to zkoušení a roztahování bylo bezpečnější. A pokud nechceš hned k lékaři, tak to dělej sám, ale dělej to nejlépe ve vaně v teplé vodě, kde na to bude čas a klid a teplá voda ti tu kůži lépe uvolní.
17. 05. 2018 v 10:40Off-line igy  (38/173/81)
Nevím, jen píšu, co jsem kde četl, že na to lékaři dávají. A někdo s tím úspěch má, někdo říká že je to zbytečné, někdo že je to škodlivé... Evidentně se o tom moc neví, a pokud dotyčný nechce hned obřízku, kterou mnoho lékařů zas označuje za jediné možné řešení, tak dávám dotyčnému nějakou naději.

Jinak nevím, co jsi myslel tím "kortikoidní hormony podvěsku mozkového"... Kortikoidy jsou syntetické chemické látky, které mají stejnou strukturu jako hormony z kůry nadledvin – kortikosteroidy. S podvěskem mozkovým to má společného jen to, že vytváří adrenokortikotropin, který kontroluje množství glukokortikoid uvolňované nadledvinami. Tedy podle mně dostupných zdrojů...
17. 05. 2018 v 11:05Off-line gin  (63/184/120)
@Jiro

Máš ve svých románech dost nesmyslů. Rozebrat to ale mohu až později.
17. 05. 2018 v 11:13Off-line gin  (63/184/120)
@ A že existují moderní operační metody s úplným zachováním předkožky, o tom nevíš vůbec nic.

Tvůj první blud, nejde pouze o kůži. Též vnitřní vrstva předkožky je sliznice a je mnohem citlivější než žalud. Ve skutečnosti je ta předkožka přídatný multifunkční orgán penisu. Má až 16 různých funkcí.
17. 05. 2018 v 11:16Off-line gin  (63/184/120)
@Jiro

že ty nemáš zájem mě nezajímá. Já dělám osvětu poctivě. V tvých románech je to blud na bludu.
17. 05. 2018 v 11:25Off-line gin  (63/184/120)
Kazdopadne s tebou souhlasim, ze obrizka je metoda prvni volby lege artis obecne platny protokol nedeli lecbu pro homo a hetero pacienta. Tedy se vychaz
i z uvahy, ze v pochve obrizka necini komplikaci krome delsi vydrze dane znecitlivenim zaludu. Co u hetero neni na skodu u lgbt uz prinasi skodu.

..............................................................................................

Jaká první volba lege artis. Lege artis neznamená, že provedená operace je etická. Na 95% amputací předkožky ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných. Takové zbytečné řešení je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ i přesto, že je to provedeno LEGE ARTIS.
17. 05. 2018 v 11:27Off-line gin  (63/184/120)
Proto má právo na vyčerpávající informace a to nejen on, ale i jiní. Proto musím podrobně později rozebrat tvé nehorázné bludy, at se ti to líbí nebo nelíbí.
17. 05. 2018 v 11:36Off-line gin  (63/184/120)
Proste mene show vice pomoci druhym.

Jaká show. Jako kašpar se tu jevíš ty. Tato osvěta je primární důvod, proč jsem vlastně na tomto fóru. Jinak ji dělám především pro matky malých chlapců
17. 05. 2018 v 11:44Off-line gin  (63/184/120)
Deviaci žádnou nemám. Napadání mé osoby od tebe je mi velmi podezřelé. Já primárně tvou osobu nenapadám, tvé bludy ale později rozebrat musím.
17. 05. 2018 v 14:39Off-line gin  (63/184/120)
Poněvadž mě na www.doktorka.cz jeden acucullofilní cirkumfetišistický úchyl už téměř tři roky soustavně křivě obviňuje z homosexuální pedofilie, tak jsem tak reagoval. On tu má nejméně 4 falešné profily. "UŽÍVEJ SI DEVIACE" není nevyjádřený předmět.

Tazatel článek s návodem dostal, má tam i poradnu, ve které mu pan doktor milerád odpoví.

To mi ale, až budu mít čas nebrání, abych tu tvé bludy rozebral. Pro poučení jiným.
17. 05. 2018 v 14:52Off-line gin  (63/184/120)
Fimóza není ani nemoc a deviace už vůbec ne. Já ke všemu neměl fimózu ani jako malé dítě.
17. 05. 2018 v 15:19Off-line gin  (63/184/120)
Jinak tu okopčím tazatelovi pár věcí na povzbuzení:

Miras (věk: 28) říká:

Zdravím všechny, tak jsem si po přečtení pár komentářů řekl,že sem musím něco taky napsat,protože mi přijde,že spousta postižených Fimózou jsou přesvědčeni,že jediné východisko je obřízka. Před pár lety jsem si to také myslel, měl jsem pocit, že už na nic jiného, než na můj žalud nemyslím a mám strach jen pomyslet na to, co budu dělat a že snad nikdy nebudu mít holku, protože jí ho nikdy nebudu moct ukázat. Určitě většina z vás to má stejně, pořád jsem to oddaloval a myslel si, že se to nějak vyřeší samo, jenže když mi bylo 15 let, tak strach a nepříjemný pocit při ztopoření mě donutil jít k lékaři. Máma o tom věděla připravila mě na to, že to nebude příjemné a že to má svá pro a proti. Po návštěvě lékaře jsem měl smíšené pocity, protože i když mi nekoukala ani špička žaluda, tak mi doktor dal na výběr. Buď úplná obřízka nebo hoodně poctivý tréning. Přišlo mi, že to není zastánce obřízky a tak mi řekl, ať zkusím tu druhou možnost a po pár měsících se uvidí. Měl jsem si zkoušet přetahovat a napínat předkožku minimálně 3× denně a to až do mírné bolesti. Nebudete tomu věřit, ale po cca 1 měsíci už byla vidět špička žaluda a to i při ztopoření. To mě ujistilo v tom,že to půjde. Po 3 měsících se mi stala nepříjemná věc. S obrovskou radostí jsem si předkožku přetáhl přes celý žalud a poprvé v životě ho uviděl :) jenže vzrušením se mi ztopořil a kůže na to nebyla ještě dost vytažená. Dost to bolelo a nejhorší bylo, že jsem myslel, že mi praskne žalud, nemohla z něj totiž odcházet krev. Zareagoval jsem tak, že jsem si vlezl do ledové sprchy a pořád si ho chladil. Pochvilce mi asi zmrznul a začal se zmenšovat :) Po roce od začátku tréningu už vše fungovalo jak má a předkožka šla normálně přetáhnout i při ztopoření. Jediné co mi vadilo, byla nedostatečně natažená uzdička a tak jsem sice měl odkrytý celý žalud, ale veškerá kůže byla nahrnutá hned za ním a dál to nešlo. Kůže je ale velice elastická a dnes, je to už 13 let, je vše v perfektním stavu. viz. foto Chtěl jsem tím jen říct, že i když to tak nevypadá, tak hodně záleží na vás a na doktorovi kterého chytnete. Dnes jsem strašně rád, že jsem tenkrát narazil na doktora, který né za každou cenu chtěl hned řezat. Mějte se a přetahování zdar :) Foto v dnešním stavu, neobřezán!

http://www.sexus.cz/…resi-obrizka
17. 05. 2018 v 15:33Off-line gin  (63/184/120)
Vidím, že příspěvky od Jira jsou pryč, takže už nemám co rozebírat.

Tazateli doporučím se podívat na tuto diskuzi, účastník doctus má s tím na rozdíl ode mě osobní zkušenost

https://www.emimino.cz/…teho-235324/

Napsal mi k tomu toto ke kortikoidům, které jsou dilema. Já dávám odkazy na dva lékaře, jeden ty kortikoidy doporučuje ale druhý je odmítá. Doctus mi k nim napsal:

Osobně mám s kortikoidními externy poměrně špatnou zkušenost, přechodně sice došlo ke zlepšení, ale kůže se stala natolik jemnou, že při pokusu o plné přetažení došlo k trhlinkám. Proto letěly krémy do koše a nastoupilo klasické roztahování. To zabralo a bez jakékoliv kapky krve.
17. 05. 2018 v 15:36Off-line Jiro  (48/184/74)
Smazal jsem je, jelikoz polemika mi prisla mimo tema. Tve dva posledni prispevky se mi libi (y).
17. 05. 2018 v 15:51Off-line gin  (63/184/120)
@Jiro

Byl jsem vůči tobě dost dusný ale to je způsobeno už téměř tříletým stalkingem a napadáním od jednoho individua na www.doktorka.cz.
17. 05. 2018 v 16:00Off-line Jiro  (48/184/74)
@gine v pohode, ja proste nechci podorovat nefativni pohled na vse, hadky, a tak. Dnesni doba je chora, a netreba ji hulit vice. Urcite bojujes za spravnou vec, kazdopadne u pretahovaciho reseni..nazveme ho tak, je riziko zjizveni tkane predkozky, to bych dopnil ke tvemu textu. Je treba sledovat, zda nedochazi k tuhnuti kuze v obdobi pretahovani. Dochazi-li, pak je na miste kpmbinace s kortikoidy- v ten moment souhlas s jejich aplikaci. Pokud nepomuze ani toto, muzes zde dopnit prosim jake jsou dalsi varianty, nebo typy cirkusize? A udelej to prehledne, at to neodrazuje a da se v budoucnu rovnou prekopirovat az zase nekdo bude resit predkozku a neprojde historii, tusim nekde k tomu jsi uz komentoval ty a dalsi. J
17. 05. 2018 v 19:58Off-line gin  (63/184/120)
Když jsem se podíval do tvého profilu, tak od tebe taková poznámka sedí. Pamatuju si tě už z minula. Zvláště když u vás působí nejslovutnější MUDr Obřezávač na Slovensku - Roman Sokol.
17. 05. 2018 v 20:19Off-line AEE707  (28/172/55)
:D vidím sekta, ktorá sa hádam aj modlí ku predkožke ešte stále existuje a snaží sa nabrať nových členov :D
17. 05. 2018 v 20:35Off-line gin  (63/184/120)
Vidím, že se agresivní cirkumfetišista znovu ozval.

Měl by sis hlavně přečíst, co píše na fóru, na které tu dám link postižený Zoom:

https://forum.pirati.cz/…-t39005.html
17. 05. 2018 v 20:43Off-line AEE707  (28/172/55)
:D sorry, ale mne úplne pripomínaš antiwaxerov :D tí majú tiež milión fór o tom, ako nás chce zlá západná moc všetkých zotročiť pomocou vakcinácie :D ak anonym nežere seno, čo hádam nie, tak si dúfam všetko overí na normálnych stránkach prípadne u ľudí, ktorí sú na podobné problémy určení a nie na fórach, kde 90% obsahu píšu ľudia ako gin :D
17. 05. 2018 v 20:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Gin si prostě jako životní poslání vybral záchranu předkožek a usilovnému vysedávání na "lékařských" internetových poradnách kde agituje proti jakési tajné zednářské lóži řezačů předkožek :D....ani se nedivím, že jeho fascinace předkožkama s jakou oslovuje maminky mladých chlapců jak tady občas něco kopíroval vyvolává v lidech představu že je pomatenej pedofil...ale on je asi jen pomatenej a sám sobě nepřiznanej buzerant :D
17. 05. 2018 v 20:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Btw představa že by fanatickej magor jako je gin uvěřil v alláha mě trochu děsí :D:D
17. 05. 2018 v 20:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Dneska by babičku zavřeli na 55 let za sexuální zneužívání dítěte :D
17. 05. 2018 v 21:09Off-line gin  (63/184/120)
Ale vůbec by nezavřeli. Kdyby to ale dělal dědeček, tak by šel sedět okamžitě.

Jinak mě výpad BussteraX vůči mé osobě nepřekvapuje. To je u některých jemu podobných typické.
17. 05. 2018 v 21:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně se nepodobá nikdo takže si vedle jak ta modřín :P
20. 05. 2018 v 08:45Off-line gin  (63/184/120)
@Jiro

kdyby nepomohlo roztahovací cvičení a byla nutná operace, lze provézt operaci s úplným zachováním předkožky. Žel na Slovensku zatím žádného takového lékaře neznám. V ČR je to MUDr Libor Janeček, primář chirurgie pro děti a dorost v Oblastní nemocnici v Kolíně ( v úterý operuje na středisku jednodenní chirurgie Galén v Ústí nad Orlicí, který z hlediska toho, že je pro dorost operuje do devatenácti let ale napsal mi, že výběrově operuje i starší. Ten provádí dorsální discisi.

Jinak též docent Rauchenvald na dětské urologii v Donauspital ve Vídni. Ten provádí ještě modernější metodu - trojitou incisi.

Trojitou incisi provádí standardně při fimóze též profesor Maxmilian Stehr, přednosta dětské chirurgické a urologické kliniky v Norimberku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload