Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Komunikácia: gay+gay alebo gay+hetero

27. 06. 2018 v 01:32Off-line smaragd15  (22/180/85)
Zaujímalo by ma, že prečo keď sa ja (gay) bavím s gayom, tak sa nedá nájsť žiadna taká normálna téma, trebárs ako je pokecanie o vlastných koníčkoch, ako je napríklad turistika, že kde všade bol a tak, len sa chcú baviť o tom drblom sexe, čo ja nepochopím, že načo to je vôbec dobre, keď intímne veci majú byť iba medzi dvoma osobami, nie medzi viacerými.Keď sa bavím s heterákom, tak s ním sa normálne pobavím o veciach ako sú vyššie uvedené záľuby a tak.Proste, ide o to, že či fakt gayovia/bisexuáli sú neschopný viesť komunikáciu typu ako je s hetero.Z tejto zoznamky poznám iba JEDNÉHO chlapa čo poznám aj osobne, čo sme nikdy nespomenuli tému sex.A to si na ňom cením, že ešte vôbec dakto z tejto zoznamky, vie viesť komunikáciu som ňou, ako keby sa bavil s hetero.Chcem vedieť, že prečo vlastne podstate všetci sa len chcete baviť o sexe? Čo je na tej téme také zaujímavé?Nič...Furt len tie isté otázky: mal si už niečo s chalanom?... čo máš najradšej v sexe?... akého ho máš veľkého?...a také priblblé otázky furt, niekedy si pripadám, ako keby to bola len jedna tá istá osoba každou chvíľou s novým nickom.

Iba normálne odpovede.Hlúpe narážky a urážky si nechajte, nezaujíma ma to.
27. 06. 2018 v 03:06Off-line Petr2148  (48/-/-)
U sexu se tom bavime ale jinak neje sou i niny tema nez sex
27. 06. 2018 v 07:38Off-line Vlado2  (61/180/80)
Smaragde, nevím na jakých webech se zapojuješ do diskusí, ale pokud s někým navážeš kontakt na webu chovatelů slepic, budou stěžejním tematem nejspíš ony slepice, na politickém webu politika a na odborném webu příslušná odbornost. To platí i pro osobní setkání; na fotbale bude prio***ním tématem rozhovoru určitě fotbal - ostatně kvůli němu jsi mezi ty fanoušky šel. K rozšíření okruhu toho, o čem se bavíte, dojde postupně jen tehdy, máte-li oba na další komunikaci zájem a naleznete-li společná temata.
No a na gay seznamce to funguje stejně a nesmí tě tedy překvapovat, že mnozí účastníci přednostně (byť značně neomaleně) řeší sex - kvůli tomu sem přišli a neměj jim to zazlé. Řešit otázku, zda nejprve sex a až následně vztah, či obráceně, je diskuse o slepici a vejci. Tady jsi na "pouhé" seznamce, která ti umožňuje jen ten prvotní kontakt, nic víc nečekej. Tohle není aukce na vztahy!
27. 06. 2018 v 08:28Off-line weds  (42/-/-)
No a akeho ho mas velkeho?
27. 06. 2018 v 08:35Off-line pauxi  (49/178/79)
A pustilo ti to z těch červených gatí ?
27. 06. 2018 v 09:40Off-line smaragd15  (22/180/85)
No ide o to že aj ked sa s gayom bavim o veciach jako trebars s heterakom tak hned chce isť na sexualnu temu čo mňa nezajíma absolutne...ďalšia vec je to že vždy ignoruju i to čo mávam na profile napísane,teraz sice tam nič nemam,ale inokedy ked mam tak to ignoruju a aj tak to začnu a p***om mne vyskoči že mi navštivil profil tak jasne je to že ked napišem nehladam sen ani nič take tak je logicky jasne že sa nechcem baviť o sexe...dalsia vec je to že hovo***e že je to normalne ale čo je na tom normalne? to že sme gayovia tak by sme sa mali ako chlapi baviť a nie jako k***y do p***le...a ten čo som spomenul v texte tak je zaujimave že aj on je na chlapov a nebavime sa o sexe tam ide o to že kto ma jake zmyšlanie...proste nikto mi nechce povedať pravdu a to taku že ten kto sa chce baviť o sexe je človek hlupy a bez premyšlania sa baviť jako človek...
27. 06. 2018 v 09:46Off-line pauxi  (49/178/79)
Smaragde, chceš říct, že jsou tu všichni b***i , jen vy dva máte rozum ? Víš kolik lidí si tu dovede vyprat gatě zadělané od sperma , aniž by se na to musely zeptat na poradně ?
27. 06. 2018 v 10:16Off-line smaragd15  (22/180/85)
Pauxi drž hubu.v prispevku som napisal žiadne sproste komentare a ty hned sporste komentare a ano su tu b***i včetne teba lebo nevieš čitať čo sa piše.moj frajer sa tu pred nedavnom zaregistroval a sa vyjadril jaky su tu všetci smiešny že len sex chcu nič ine a len webka.tak je niečo na tom že neni som len ja toho nazoru že su tu i*****lovia ale aj iní a tí iní neni len moj frajer ale aj čo som sa bavil s inymi chlapmi.

post ja sa stretavam s chlapmi ale iba s tymi čo mi preukažu už v sprave že ked sa s nimi stretnem a začnem baviť tak že skor sa budem smiať a take a nie preberať nejake intimne blbosti.napriklad v sobotu som bol vonku s gay parom s ktorym sa kamartim tak sme sa ani raz o sexe nezmienili.proste je to na ludoch ak nevedia nahodiť temu tak radšej nech mlčia
27. 06. 2018 v 10:22Off-line pauxi  (49/178/79)
A proč se tvůj frajer zaregistroval , když má přece tebe ? Že by mu chyběl ten sex ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 06. 2018 v 10:33Off-line pauxi  (49/178/79)
Je mu 16 a už alespoň 10 frajerů, d***a co tvrdí, že nemá ráda sex
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 06. 2018 v 13:46Off-line onlip  (61/180/84)
A český šovinistický žlučák, na kterého už ani šlápoty nemají žaludek, si na něm musí nahonit ego. Komické :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 06. 2018 v 14:24Off-line smaragd15  (22/180/85)
Bože ste trapny a pauxi je lepšie mať 10 frajerov s ktorymi som nemal sex než tu vyhladavať niekoho na jebanie ale to ty nepochopiš...inak daaavnejšie som videl na tvojom profile že si tam mal nahu fotku tak prečo piskuješ o mne jako kurve ked ty tu rovno davaš nahe fotky hmm? akri ja nezarabam jako ty jebanim to by som musel klesnuť na tvoju uroven ale poznam tu na zoznamke jedneho čo je taky jemu to chod pisať a možno si konečne už aj ty prvy krat v živote zajebeš...a ty stv kolko si našiel chalanov do 18 ktory s tebou jebali ako si ty snival že si najdeš niekoho od 15 do 18r a budeš s nim? hmmm?
a pauxi čo sa tyka toho partnera on sa boji mať somnou sex lebo ho mam velkeho nie to ešte aby to mal s inym...to je tak ked ste tu vy k***y tak do svojho smetiska potrebujete ešte dakoho zatiahnuť aby ste si nepripadali jako celosvetovy odpad...už viem prečo ten kamarat tu nechodi lebo však s takymto odpadom sa ani komunikovať neda...
27. 06. 2018 v 14:30Off-line pauxi  (49/178/79)
Tak ty si nam to teda nandal, z nás budeš dělat d***y, sám tu jsi minimálně od 14 :):) a nezapomeneš vždy připomenout ,že máš nového frajera :), jsi směšné rozmazlené děcko, kterému prý kdosi povedal, že má rozum na 30 , hele nevěř mu kecal ti
27. 06. 2018 v 15:35Off-line onlip  (61/180/84)
:) Smích, komiku.

Smaragd15, zapomněl jsi zmínit velmi specifickou parakomunikaci jednoho zápachu z hnijících koulí prehistorického pižmoně a jeho dalších nicků. Nestačí přepínat a klikat sobě +, odpůrcům -. Dokonalé, 4 : 4, vtipný pán :) :) :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 06. 2018 v 16:20Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ach jaj no tak vidim že stv je asi zaostaly lebo ja nejebem ani s hocikym ani neviem jake k***tiny si chceš ešte vymyslieť ale ja som chcel cez prazdniny zostaviť partiu hetero a gay na leto a isť do tatier len čo z toho ked každy jeden z buzerantov sa chce jebať?

a pauxi neni som tu od 14 ale od polovice 15tky a banujem že som tu aj šiel lebo vidim že tu je sami zaostalec jako si ty....ja som neni rozmaznany ale čo ja viem že ja mam na vas pravdu len to chcete prekriepiť stejne neviem načo sa hadaš o to že ste tu neni k***y ked ty sam vieš že každy ste tu k***a,ja som neni k***a v živote som mal len dva razy sex s chalanom nie jak vy každu chvilu ineho jebete...inak pauxi ked vyťahuješ staršie veci prečo sa nevenuješ svojej žene čo si už daaavnejšie spominal? podla všetkeho si na baby tak čo sa ošmietaš tu?

inak jedna vec by ma zaujimala doteraz som nedostal na svoje tema normalnu odpoved len same hovadiny a dake primitivne prispevky...čo povedať ked cela zoznamka je primitivna
27. 06. 2018 v 16:32Off-line pauxi  (49/178/79)
Proč jsi do teraz nedostal opoved na svou, tému ? Protože tu nikomu asi za odpověď nestojíš :) už toho přemoudřelého fracka poznají. Vždy mne rosekáš hláškou, že ti někdo psal , že ty jediný máš pravdu, ale ještě jsem nezažil, že by i to někdo napsal veřejně , vždy jen tobě do zpráv. Stejně jako ti tu nikdy nikdo nenapsal , že by si snad měl rozum na 30 :)
27. 06. 2018 v 16:59Off-line stefo  (35/168/66)
Aj hetero sa tiež bavia o sexe s dievčatami :D Celé 4 roky na strednej škole počuvať nadržanych heterakov,.... to ne je len gay zoznamka, kde sa hovorí len o sexe :P
27. 06. 2018 v 19:45Off-line Inu  (103/-/-)
Smaragd15: Hlúposť človeka neurčuje či sa ľudia bavia o sexe, ten je prirodzenou súčasťou života... ale spôsob akým človek komunikuje a volí slová to niečo naznačuje...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload