Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dělá taky někomu problém se naučit cizí jazyk?

11. 07. 2018 v 15:29Off-line Anonym
Dělá taky někomu problém se naučit cizí jazyk? jako je angličtina třeba já se jí učím od 1 třídy a jsem po střední a furt to není na urovni bavení se od malička se učím čestinu slovenštinu madarštinu ruštinu angličtinu a vlastně neumím ani jeden pořádně buď sem fakt i***t nebo nemám vlohy na jazyky při tom angličtina mě docela osobně baví... ale nedokážu se jí absolutně naučit
11. 07. 2018 v 15:56Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, mas pravdu, ani cestina ti moc nejde :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2018 v 15:57Off-line igni  (36/192/130)
I bez talentu se jde naucit 2 cizi jazyky, pak uz to dost skripe. Ja se anglictinu ucil od mala, a skola byla uplne k nicemu :D Naucil sem se ji diky pocitacovym pribehovym hram, knizkam, filmum a serialum. Knizky a hry na slovni zasobu, filmy a serialy na vyslovnost (anglicky s aj titulkami) :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2018 v 16:37Off-line Shinobi  (26/174/67)
Podle mě by stačilo učit se jeden. Je pěkné že se učíš tolik jazyků když se nenaučíš žádný.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2018 v 20:08Off-line Titan24  (30/168/56)
Myslím, že jsou na vině učitelé a to, že jsi nepřišel na způsob, který by tě to bezbolestně naučil
11. 07. 2018 v 22:07Off-line lukasfilip  (37/176/69)
Uč se fráze ;)
12. 07. 2018 v 00:09Off-line Betonica  (39/191/93)
Jazyky chteji dril a cvik. Tim prvnim se clovek nauci gramatiku a slovicka, tim druhym se nauci jazyk pouzivat.

Jak na to? Udelat si plan toho, co se clovek chce naucit. Treba nepravidelna slovesa se uci vyslovene mechanicky. Nebo stupnovani pridavnych jmen ci slovicka. Tam neni nic k pochopeni, to je potreba vsaknout. Druhou veci je umet to primerene pouzit. Na to je potreba jazyk pouzivat. Idealne v zive forme, tj. cist noviny, poslouchat televizi a radio, mluvit tim jazykem, psat v nem. Na webu je hromada moznosti, ktere cloveka doslova vrhnou do ciziho jazyka. Davno neni potreba cist cizi knihy se slovnikem v ruce...

Mne se ze zacatku hodne pletla nektera slovicka anglicka a nemecka. Taky se mi michaly casy, ktere se v kazdem jazyce tvori trochu jinak. Casem jsem si ale jaksi oddelil oba jazyky a uz to slo. Denne jsem stravil pomerne dlouhou dobu ctenim kdysi popularniho casopisu Friendship (mozna jeste vychazi). Mel jsem trochu vyhodu, ze tehdy byly hodne popularni tzv. penfriends, tj. psali jsme si dopisy s zaky z Velke B***anie. Dnes je to opet o neco jednodussi, dneska lze navazat kontakt online a psat nebo volat si pres web.
12. 07. 2018 v 11:09Off-line atrey1  (33/173/74)
www.duolingo.com
www.memrise.com
dej tomu KAŽDEJ DEN 15 minut .. já za 3 mesíce mluvil bez problémů ;)
17. 07. 2021 v 02:45Off-line iglw  (48/172/77)
Tak odcestuj do anglicky mluvené země,pracuj tam,zamiluj se a vše půjde,jak "po másle",bude MUSET!!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 07. 2021 v 09:56Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak anglinu umím odmalička, asi díky příbuzným, němčinu jsem se učil.Problém mám trochu s fráninou, i když rodiče ji umí, nebavilo mě to, ve škole jsem to flákal, ted by se mi hodilo na čtení v originále, a smůla...a vadí mi nechat si poradit..a hrozně těžká je ruština, to bych ani nezkoušel...to písmo omg...a samozřejmě japonština apod., to leda foneticky a základy...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload