Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Dělá taky někomu problém se naučit cizí jazyk?

11. 07. 2018 v 15:29Off-line Anonym (ha)
Dělá taky někomu problém se naučit cizí jazyk? jako je angličtina třeba já se jí učím od 1 třídy a jsem po střední a furt to není na urovni bavení se od malička se učím čestinu slovenštinu madarštinu ruštinu angličtinu a vlastně neumím ani jeden pořádně buď sem fakt i***t nebo nemám vlohy na jazyky při tom angličtina mě docela osobně baví... ale nedokážu se jí absolutně naučit

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
11. 07. 2018 v 15:56Off-line i8051  (47/184/97)
Hm, mas pravdu, ani cestina ti moc nejde :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2018 v 15:57Off-line igni  (30/192/140)
I bez talentu se jde naucit 2 cizi jazyky, pak uz to dost skripe. Ja se anglictinu ucil od mala, a skola byla uplne k nicemu :D Naucil sem se ji diky pocitacovym pribehovym hram, knizkam, filmum a serialum. Knizky a hry na slovni zasobu, filmy a serialy na vyslovnost (anglicky s aj titulkami) :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2018 v 16:37On-line Shinobi  (21/174/67)
Podle mě by stačilo učit se jeden. Je pěkné že se učíš tolik jazyků když se nenaučíš žádný.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2018 v 18:58On-line lievanec  (41/180/75)
Seladon tedybera, aku mas motivaciu okrem valania sa na gauci, poberania socialnych davok a prudenia na buznazoznamke?
11. 07. 2018 v 20:08On-line Titan24  (22/170/-)
Myslím, že jsou na vině učitelé a to, že jsi nepřišel na způsob, který by tě to bezbolestně naučil
11. 07. 2018 v 22:07On-line lukasfilip  (32/-/-)
Uč se fráze ;)
11. 07. 2018 v 23:41Off-line Joshboy96  (22/178/83)
Ja osobne. s nemčinou som sa trápi dlhé roky ,, a na strednej som v tretiaku vystihol dobrú profku, a dotiahol som to na mature na 3 a to bola že fest prísna komisia a to som prvé dva ročníky vedel povedať akurát tak Guten Tag. a teraz úplne ok. bavím sa s ľuďmi každý deň a to mi najviac pomáha a vidím aj nedostatky. Začal som sa učiť pred pár rokmi angličtinu. Je omnoho jednoduchšia a je super. Každý by ju mal vedieť. Dohovoríš sa s ňou všade. aj v najviac zabudnutejšej krajine ju vedia. Hlavná vec je hovoriť. A nebáť sa toho. Zo začiatku som bol úplne za i***ta. Neskôr som si našiel pár ľudí. ktorý na mňa slovensky a ja som im hovoril v nemčine. Tak sa dobro naučíš. Angličtinou si poradíte. Treba veľa hier. hudbu počúvať a preložiť si aspoň a lyrics a nalepí sa na teba niečo. :) Nič viac sa učiť už nebudem. :D
12. 07. 2018 v 00:09Off-line Betonica  (33/191/-)
Jazyky chteji dril a cvik. Tim prvnim se clovek nauci gramatiku a slovicka, tim druhym se nauci jazyk pouzivat.

Jak na to? Udelat si plan toho, co se clovek chce naucit. Treba nepravidelna slovesa se uci vyslovene mechanicky. Nebo stupnovani pridavnych jmen ci slovicka. Tam neni nic k pochopeni, to je potreba vsaknout. Druhou veci je umet to primerene pouzit. Na to je potreba jazyk pouzivat. Idealne v zive forme, tj. cist noviny, poslouchat televizi a radio, mluvit tim jazykem, psat v nem. Na webu je hromada moznosti, ktere cloveka doslova vrhnou do ciziho jazyka. Davno neni potreba cist cizi knihy se slovnikem v ruce...

Mne se ze zacatku hodne pletla nektera slovicka anglicka a nemecka. Taky se mi michaly casy, ktere se v kazdem jazyce tvori trochu jinak. Casem jsem si ale jaksi oddelil oba jazyky a uz to slo. Denne jsem stravil pomerne dlouhou dobu ctenim kdysi popularniho casopisu Friendship (mozna jeste vychazi). Mel jsem trochu vyhodu, ze tehdy byly hodne popularni tzv. penfriends, tj. psali jsme si dopisy s zaky z Velke Britanie. Dnes je to opet o neco jednodussi, dneska lze navazat kontakt online a psat nebo volat si pres web.
12. 07. 2018 v 11:09Off-line atrey1  (28/173/69)
www.duolingo.com
www.memrise.com
dej tomu KAŽDEJ DEN 15 minut .. já za 3 mesíce mluvil bez problémů ;)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload