Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se trvale zbavit vyskakujícího okna upozorňující na Windows 10?

12. 07. 2018 v 21:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
U windows 7 mi neustále vyskakuje okno s upgradem na windows 10. Co je však nejhorší, že to okno nejde nijak zavřít, jedině přes správce úloh. Když to však udělám, okno opět během pár sekund vyskočí a zase prudí. Nejde ani minimalizovat. Dočasně se mi to daří řešit tak, že vypnu automatické aktualizace, posléze přes správce úloh vypnu okno s upgradem a když potom opět zapnu automatické aktualizace, tak se to okno sice hned znovu neobjeví, ale pokaždý se mi objeví znovu druhý den a tak furt dokola.

Má otázka tedy zní, jak se trvale zbavit toho d***lního vyskakujícího okna upozorňující na windows 10, aniž bych si musel natrvalo vypnout automatické aktualizace?
13. 07. 2018 v 02:47On-line i8051  (53/184/97)
Pokud ti nebude fungovat akutolova verze (to, co napsal uloz do souboru lukinokiller.cmd a spust), vyhrabu nekde soft na likvidaci WX :-)

Jinak akutole, pokud ty pouzivas WX na jutjub a fejsbuk, pripadne obcas otevres office, WX klidne pouzivej a jdi s dobou. Pro moje pouziti jsou ale treba WX problematicky kvuli tomu, co na nich potrebuju delat :-)
13. 07. 2018 v 06:37Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Nebo si připadáš jako hustý rebel když odmítáš dobrou radu výrobce softwaru, který asi lépe než ty ví co je pro zákazníka dobré ?"

Aktuole, to je dobrá chujovina. Obchodník ví líp, co já jako zákazník chci? Checht.

Jinak díky ostatním za rady. Něco mi už někdo poradil v soukromém chatu, takže vyzkouším.
13. 07. 2018 v 09:28On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, ano, mas samozrejme pravdu, reg bude lepsi :-)

A pokud jsi takovej superodbornik, ze mi rozchodis starsi Cadstar na WX (coz ani support jeho vyrobce nedovedl), tech 5k klidne dostanes :-)
13. 07. 2018 v 10:41Off-line misanek007  (24/-/-)
Ja vyskocim z okna a bude klid.
13. 07. 2018 v 10:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Aktuole: Kdyby výrobce windows 10 byl takový odborník a věděl, co je pro mě jako pro zákazníka dobré, tak by mi místo otravného upgradu na windows 10 vyskočilo okno s nabídkou "Vyserte se na windows a používejte Imac, kde vás čeká OSX" Jenže výrobce windows je čuramedán, který místo toho vyrobí windows 10 o který skoro nikdo doprovolně nestojí, vzhledem k tomu, že je klientům musí vnucovat v podobě otravného adwaru.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 07. 2018 v 23:03On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, trebas to, ze ve verzi 17 jiz neni podpora na prenos knihoven a layoutu z verze starsi, nez 13. A trebas to, ze mam tu svoji starsi verzi koupenou za dost penez, naprosto staci a nepotrebuju dalsi, protoze nema tak zasadni funkce pro me, abych za ni vyhodil par set tisic. Pokud bych sel do novejsi, jdu rovnou do Altia, ale nemam cas se par mesicu venovat uceni s Altiem. Staci ti tato odpoved? :-)
16. 07. 2018 v 04:41Off-line Marek0134  (30/178/74)
Program "never10" tenhle problem resi, navic odstrani i soubory win10 ktery uz si tvuj OS stahnul aniz bys o tom vedel
16. 07. 2018 v 07:54Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nejsi moc dobrej troll, aktuole. :-P
16. 07. 2018 v 10:44On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, psal jsem nekde, ze je problem ve Win10 nebo ze neni jine technicke reseni? Nepsal, tak nevar z vody :-) A ano, mam Cadstar na praci, nemuzu dat 3 mesice zakosum nazdar s tim, ze se ted budu ucit s Altiem a pak se jim ozvu, me ten soft dost zivi a mam na nem zakazku kazdou aspon jednou za tejden/dva. A kdyz jsi takovej odbornik, nebyla tam mezi "dost penez" / "nemam cas" spojka "A", coz jsi asi prehledl. Takze pro pomalejsi zopakuji, ze jsem psal, ze nevyhodim prachy za novejsi verzi, kterou nechci a jdu rovnou do novyho reseni, ktery bych si klidne i koupil, protoze se mi zaplati, ale nemuzu ted vypnout na 3 mesice z projektu. Az bude volnejc, tak ano, zmenim i reseni. Dokonce i Altium meni cenovou politiku zpet tam, kam se mi to libi. A muj pristup k predplatnymu nech prosim na me. Co se licence Win tyce, ty me netrapej, tech nam dava MS na kazdej rok spoustu gratis a muzu si je nainstalovat treba na lednicku. Ani ted to nechapes? Klidne ti to namaluju jako jako comics pro deti ve skolce :-)

Nicmene dost me pobavilo, jak si za servis Win7 uctujes 5k, to je prosim v jaky mene nebo za kolik dni? Doplnil bych si to do ceniku. 5k/h v kackach si uctuju za spravu Proxmoxu/cifs a jinejch VM a ne za blby wokna :-)
16. 07. 2018 v 11:38On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, kdyz jsi hovado a neumis pochopit, co kdo pise, tak radeji nepis, nebudes za hlupaka. Ja ho prave koupenej mam, takze jsem si ho mohl dovolit koupit, ale jiz nechci koupit jeho novou verzi, protoze mi nevyhovuje jejich prekopany ovladani. Ty jsi fakt takovy jelito, ze ani cist neumis a to jsem ti to 2x napsal :-)

A pokud nevis, co to je Proxmox, tak si nehraj na ajtaka a bez babickam v openspacu instalovat Office na WinX :-)
16. 07. 2018 v 15:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Důvod, proč někdo neche windows 10 a proto mu vadí, že je mu vnucován, může být třeba ten, že hraje starší hry a windows 10 mají problémy s jejich kombatibilitou.

Na práci používám OSX, a windows sedmičky mám na hry. Proto nechci a nepotřebuji windows 10. Kapiš to? Kapiš! Tak nedělej chytráka, který ví, co zákazník potřebuje. :-P
16. 07. 2018 v 19:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Co chceš tímhle jako vyargumentovat? Jsou prostě hry a jiné programy, které windows 10 nerozjede a je mi úplně fuk, z jakého důvodu je nerozjede. Podstatný je, že je nerozjede a windows 7 ano. Proto je pro mě windows 10 nepoužitelný. Už to konečně chápeme? :-P
17. 07. 2018 v 10:14On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, podle tvych buzeraci zafixovanych nazoru mi prijde, ze delas v nejaky vetsi spolecnosti, kde te sef jebe, ze mas instalovat co nejvic WX, aby on splnil plan a dosahl na bonusy. Nedochazi ti, ze fungovani firmy je spise na zaklade fungujicich zamestnancu nez na myslence mit vzdy neco extra a nejnovejsiho. Behas tam vo106 mezi babickama v openspacu a instalujes jim i offisy a radis, jak maj napsat dopis. Takovej ten malej buzerovanej ajtacek na konci retezce menezru. Nedavno jsme prevzali velkou spolecnost, kde predchozi nesmyslne invencni ajtak (asi jako ty) roz**dal diky sve zaslepenosti nejnovejsima verzema vseho, co se da a pak se divil jak divizna, ze mu to spolu nechodi :-)

Btw muzes mi vysvetlit tvoji vetu "To i moje ruštinářka v roce 1989 pochopila že se musí naučit anglicky, protože doba si to žádá. Ty na jejím místě by jsi začal lepit do ruské učebnice azbuku a vymlouval by jsi se že škola nemá na učebnice peníze jako firma ???" .. proc by do ucebnice rustiny zacal lepit azbuku, kdyz je ji plna? :-)
17. 07. 2018 v 10:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Nainstaluj W10 a je to. Nechapu, proc se jim vsichni brani! Stejne prijde doba, kdy uz nebude mozne donekonecna trapcit se starymi W7 (a argumenty, ze to nekdo potrebuje na praci neberu, pac bylo uz mrak casu migrovat apps a data).

Jo a rada neinstalovat zaplaty... Tu asi necham zcela bez komentare. :))
17. 07. 2018 v 10:26On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, tvuj doplatek 500 kacek za prodlouzeni zaruky z 3 na 5 let se ovsem netyka NBD, s niz tu stale argumentujes, ta je uz o 5.800 drazsi .. takze tak trochu mlzis. Navic, kdyz uz chces bejt tak super IN, proc tam je jen i3? :-)
17. 07. 2018 v 10:56Off-line Betonica  (39/191/93)
Bo byl v akci, neasi!
17. 07. 2018 v 11:00On-line i8051  (53/184/97)
A jo .. aby se moh na ajtackym foru vytahovat, kolik usetril :-)
17. 07. 2018 v 12:48Off-line Vlado2  (61/180/80)
Mohu konstatovat, že mám docela dobrý přehled o tom, jak je počítačově vybavena většina domácností, kde nemají "hravé" děti. Z pohledu některých z vás tam převažují téměř muzeální kousky s programovým vybavením odpovídajícím své době. Dokud je PC funkční, nemají ti lidé důvod vůbec nic měnit a vykládat jim cosi o "morálním stárnutí" znamená udělat ze sebe úplného blbce.
Když už jim železo odejde do křemíkového nebe, tak je vůbec nezajímá, jaké jsou W10 báječné a co všechno umí. Jejich jediným přáním je UDĚLEJTE S TÍM NĚCO, ABY TO BYLO STEJNÉ JAKO NA TOM STARÉM.
17. 07. 2018 v 12:54Off-line Betonica  (39/191/93)
Vlado: Ano, totez bohuzel konstatuji i ja. A presto si nemyslim, ze mluvit o starnuti znaci blbce. W7 jsou stare nejen moralne. Brzy prijde doba, kdy jejich vyrobce skonci s podporou a vydavani bezpecnostnich zaplat. Proto jsou stare. Stale je ale hodne casu prejit na jinou verzi a naucit se ji ovladat stejne jako verzi soucasnou. Proto jsem treba svoje rodice davno prevedl na W10, ackoli k tomu nebyl moralni duvod. Nasi tak meli furu casu si zvyknout predtim, nez by byl prechod nutny!

Jo a maji notebooku, co jsem jim dal tak pred sesti lety, tedy v tomto pripade neplati nutnost vymeny za kazdou cenu. Pravdou vsak zustava, ze jsem jim tehdy neporidil zadnou kram z okay elektro...
17. 07. 2018 v 23:57On-line i8051  (53/184/97)
Akutole, nevim rozdil mezi trznici a zastoupenim Della, nemam aktualni ceny z trznice. Pouze upozornuji, ze celou dobu mluvis, ze si ma vzit urcite NBD5 a pak zargumentujes obyc zarukou za 500. Tim ses tak trosku shodil,ale rozumim ti, argument 500 je lepsi nez 5.800 :-) Rozdil i3/i5 je (v koncakove rovine) jen ve vice jadrech (jakoze vice jader vic vi) a vetsi kesi. A to vse za malej rozdil ceny. Tak proc bys ty, kterej tu preferuje vse nejnovejsi a hyperdobry, daval do poce kupovanyho na 5 letou budoucnost jen obyc i3? Navic kdyz ma ted zrejme C2D, tak proc delat malej krucek, kdyz muze udelat peknej skok za pomerne nepatrny penize? NEmas moc konzistentni nazory a zamotavas se v tom. Zkraje jsem myslel jsem, ze jsi lepsi :-)
18. 07. 2018 v 00:31Off-line Peta80  (43/187/-)
Když vyskočíš počítač z okna, tak už ti to okno vyskakovat nebude, protože počítač vyskočenej z okna žádná další okna nevyskakuje. :D
18. 07. 2018 v 06:52Off-line Betonica  (39/191/93)
Akutol: Uzivateli je sumak, jakej ma HW. Na fejs a jutub bere cokoli.
18. 07. 2018 v 08:57Off-line Betonica  (39/191/93)
@akri: Windows Media Player je fakt na nic. Neobsahuje radu kodeku. Je potreba je stahnout extra, coz ale zas otevira vratka k nevedomemu nainstalovani skodliveho software (kdysi byl takovej kodek pack, kterej obsahoval i cervy). Velmi dobry je VLC player a BSPlayer (oba prehraji temer vsechno, BS navic stahne i titulky). S tou vizualizaci nevim, pac jsem WMP nepouzil tak patnact let :( Driv jsem hodne valil na Winampu, kterej asi stale jeste existuje. V nem taky bylo more ruznych vizualizaci.
18. 07. 2018 v 09:22Off-line Betonica  (39/191/93)
@akutol: Alzheimer ma daleko vic priznaku, obvykle se diagnostikuje na zaklade osobniho pohovoru s nemocnym, s jeho rodinou, pomoci anamnezy... Tezko tak muzes tvrdit, ze vizualizace v prehravaci a jeji chteni je priznak. Zas neprehanej, kolego. :))
18. 07. 2018 v 11:48On-line i8051  (53/184/97)
Tvl Akutole, tebe dle tvych slov nezajima, co bezi kde komu v desktopu a p***om to je prave tema, co jsi zacal rozebirat (lukinova wokna na desktopu). Dotaz na terminalovy reseni zde vznesenej nebyl. Tak to jsi ted uplne zabil :-)
19. 07. 2018 v 21:09On-line i8051  (53/184/97)
Tak jasne, nektery super nastroje nepatrej do rukou nesikum, ktery to neumej nastavit tak, aby to bezpecne a spolehlive behalo a nic se nesesypalo. Kdo umi, ten umi. Ale ty o tom jen kecas :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload