Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Život v USA

30. 07. 2018 v 20:56Off-line Anonym
Ahoj chtěl bych vědět jaký je život v USA? Žije tam někdo? Nebo žil? Plánuju se tam odstěhovat a zůstat tam zamiloval jsem se do jednoho kluka z USA byl jsem tam 3 měsíce a chceme spolu bydlet jenže bych rád věděl co musím udělat pro to abych tam mohl zůstat? Máte někdo nějaké rady prosím?
30. 07. 2018 v 21:02Off-line i8051  (53/184/97)
Nene, v USA nikdo nezije. Jen Indiani :-)

Nicmene tohle neni buzni tema, to je tema univerzalni :-) Takze co najit na netu tuny odpovedi? Na prvni pokus mam tohle http://usa.jpavlik.cz/…obytu-v-usa/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 07. 2018 v 21:58Off-line Betonica  (39/191/93)
Legalni zit v USA je znacne komplikovana vec. Pokud nejsi super vedec, super bohatej, v ohrozeni valkou nebo v jine cilovce muzes to zkusit pres studentsky vizum (tusim J1). Na to staci zapsat se na jakoukoli US univerzitu a vybehat papiry (je jich hodne). Nekdy se postesti dostat pracovni vizum. Ale jak jsem psal, u beznych lidi je to hodne tezky, protoze US zamestnavatel musi nejdriv prokazat, ze praci nabidl mistnim a ti ji nechteli. Dalsi moznost je snatek s US obcanem. Nekdy ale urady zkoumaji, jestli se nejedna o fiktivni udalost... Dalsi podrobnosti hledej na US emb***y a na imigracnim urade USA.

Jo. Bez znalosti jazyka na B2/C1 na vizum zapomen. A pocitaji se do toho i realie :)), treba kolik dodatku ma americka ustava :D
05. 08. 2018 v 23:00Off-line esthetique  (41/-/-)
No myslím, že J1 je prázdninové vízum pro VŠ studenty na max. 3 měsíce (tak nějak logicky vzhledem k délce prázdnin), nicméně nechci se hádat...
celkově to je stupidní nápad a pokud tě miluje, nejen rád š**á, bude s tebou žít v Evropě...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload