Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Koupání venku

01. 08. 2018 v 07:32Off-line yperit  (91/186/68)
Pochlubte se, kde se chodíte koupat:) Kopřivnice koupaliště-hluboký bazén-voda tak max.20C, ale čistá, bazén pro děcka-voda špinavá
restaurace v areálu uzavřená, funguje jenom bufet
Štěrkovna Hlučín
-teplá voda(24, možná 25C)
-málo lidí
-otřesné hygienické podmínky(hovna i tam, kde jsou normálně deky)
-řas minimum, čistá voda

Vrbice
-teplá voda plná hnědých a černých řas, povlak na hladině-ke koupaní jen pro otrlé
-málo lidí, soukromí

Kališčák
-teplá voda 25C
-čistá, uklizená veřejná pláž
-voda průhledná na 3m
-hodně lidí, několik stánků u veřejné pláže absolutně nezvládá obsloužit tolik náštěvníků
-na druhé straně u bunkru-skoro nikdo, jen pár starousedlíků, čisto:)

Dejte i Vy nějaký tip na koupání:)
01. 08. 2018 v 09:49Off-line yperit  (91/186/68)
Mimino: aquapark Olešná míním teď vyzkoušet a to noční koupání, tento rok jsem tam ještě nebyl. Jinak si myslím,že mají nejlepší vnitřní bazén na severní Moravě s bezkonkurenčním výhledem na hory a díky vyšší ceně tam není nikdy narváno.
01. 08. 2018 v 10:19Off-line yperit  (91/186/68)
Mimino:na bazén v Bohumíně mám permanetku, jsem tam minimálně 1 týdně, tobogán je tak pro děcka, venkovní bazén super,ve vnitřním je studená voda. Ale zase ne tolik jako. v Radvanicích na Ještěrce a nekrade se tam tolik.
Koupání v Polsku musím vyzkoušet,ještě jsem tam neplaval:)
01. 08. 2018 v 11:03Off-line Violinist28  (22/-/-)
Koupaliště v Třinci u werk arény, příjemná voda, tobogán, stánky, volejbalový kurt s pískem, ale docela hodně narváno, zejména potom v odpoledních hodinách...vstup ale není zas tak drahý a když přijdeš ráno tak si zaplaveš a nemusíš mít strach, že u toho kopneš nebo ohrozíš nějaké děcko nebo člověka :D
01. 08. 2018 v 11:41Off-line yperit  (91/186/68)
Violinist:díky za tip,o Třinci jsem vůbec nevěděl:)
Jinak dobré koupání je v Porubě-přírodní koupaliště,ale dost od ruky,hezčí je Kališok u Bohumína.
Dobré koupání je na splavu u Mošnova,ale tento rok jsem se tam ještě nedostal,tak nemůžu napsat,jaká je tam voda:)
01. 08. 2018 v 13:18Off-line i8051  (53/184/97)
Bazen na zahrade, teplota 28.6, pH 7.1, chlor 0.7 mg, pruzracna voda, kolem travnik, obcerstveni v lednici :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2018 v 13:28Off-line yperit  (91/186/68)
I805: díky za tip,už se nebudu sáčkovat sousedům do bazénu,budem jezdit k Tobě:) Nicméně-není tam někde v okolí vodní plocha s čistou vodou?
01. 08. 2018 v 22:15Off-line vasek698  (25/-/-)
A prozradit tak místa, která ještě nejsou tak provařená, aby tam jezdilo víc lidí? No thanks.
02. 08. 2018 v 11:50Off-line yperit  (91/186/68)
Vasek698:99% lidí jsou líná prasata,která i když o takových místech vědí,stejně tam nikdy nepůjdou,protože ležení u televize s lahváčem v ruce je přeci tak pohodlné:) Toho se neboj:)
05. 08. 2018 v 12:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Letos sem se este nekoupal :D
05. 08. 2018 v 22:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Dám ti tip na něco 450km daleko. pojedeš tam?
17. 08. 2020 v 22:35Off-line Montyrey  (103/130/150)
Lom Kosov: super voda, super okolí, ostré šutry, studený...
Berounka Nižbor: pláž tráva, ve vodě oblázky a tvrdé bahno, voda teplá jak kafe, blízko OK obžerstvení.
Hýskov: přes hranu břehu není vidět na věci, obžerstvení super, voda super. Schody do vody, jez.
Hřebečský rybník malý: soukromí, šutry, bahno, zarostlý trávou
velký: na plážích černo, voda zelená, jsou lepší místa
Stehelčeves koupák na náměstí: slizká zelená voda, ale bez následků, hodně ukrajinců ale v poho, žádné černo, super pláž, dobré občerstvení, koupání zadarmo.
Hracholusky u plzně kousek na sever od silničního mostu naproti soutoku: čistá voda, dlouhá pláž, mělko, klídek a pohoda.
Kemp račice: super jez, voda teplá jak kafe, obžerstvení, ubytování, prostě super. Občas lehce černo.
Hrad Zlenice, stanové/vodácké tábořiště, bývalé lázně: super voda, ale mělko. Výborné akce v areálu a oživlý středověk v hradu. fakt doporučuju.
Lomy Radostovice: fajn koupání, studenější voda, lezení po skalách, hodně lidí, málo místa.
Brněnská přehrada: super voda, středně lidí, kempy, obžerstvení, prakticky neomezený výběr míst. Maj i nudapláž, ale nezkoušel jsem.
Brno, U Kadlcova Mlýna: studenější voda, míň slunce, i nějaké obžerstvení.
Studený, Kamenice: studená čistá voda, semtam hráz nebo tůň, otravní ekoprudiči, poslat do pí-.
Kamenice, úsek Srbská Kamenice - Dolský Mlýn: Oblíbené místo dobrodruhů a trempů, extrémní hardcore brodění po proudu, hyper masakr proti proudu. Kroksy, vodotěsné pytle na boty, hadry, mobil a peněženku doporučeny. Obchůzná trasa stoupání, kde pomalu řadíte 4x4. Super zábava, dokonalé osvěžení v letních vedrech.
Chmelař Úštěk: pohodové koupání, kemp, voda čistá a studená, vítr

To jsou místa, kde jsem byl víckrát a jsou koupatelná.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload