Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Předkožka

16. 08. 2018 v 21:04Off-line Anonym
Zdravím,
V erekci mi nejde přetáhnout předkožka. Je to špatně?
16. 08. 2018 v 21:16Off-line i8051  (53/184/97)
Jo, davam ti tak dva dny, maximalne tri ... :-)

btw mas toho jinak plnou poradnu, co takhle se snazit samostatne? :-)
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
16. 08. 2018 v 21:19Off-line vitek2000  (23/188/73)
Haha vtipné i8051....
ano je to špatné jmenuje se to fimósa jdi za urologem a můžeš zkusit mastičku nebo je jen obřízka hlavně to nezkoušej násilím přetáhnout jinak se to ještě zhorší protože to popraská a zůží
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2018 v 21:51Off-line Jiro  (48/184/74)
Zlatý vítek, co v jiných diskuzích ke na tisíc keců, řekl v jedné větě. AMEN
16. 08. 2018 v 22:03Off-line Blackio  (32/189/84)
OJj dávej pozor může se stát že nepretahnes zpět přes žalud v tom případě by si musel volat rychlou ... Každopádně bez k urologovi nestyď se :)
17. 08. 2018 v 00:37Off-line gin  (63/184/120)
To urologové šli na tu dráhu jako katoličtí kněží? Aby na něj mohli sahat nezletilcům?
17. 08. 2018 v 08:55Off-line Doc  (33/-/-)
Při erekci nejde vůbec, nebo jen zčásti? Roztahovat v teplé vodě při erekci
a hlavně v úsilí vytrvat, trvá to mnohdy týdny až měsíce. Ale zase lepší než jít takzvaně pod kudlu. Klíčí ve mně podezření, že urolog mnohdy pod vidinou peněz zindikuje jakoukoliv fimózu bez toho, aby se vyzkoušely neoperační metody. Peníze až na prvním místě... nebo taky peníze nesmrdí... bohužel.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2018 v 09:57Off-line darkyboy15  (24/-/-)
Kdyžtak písni mám s tím zkušenosti takže dyž takporadim přímo
17. 08. 2018 v 10:09Off-line gin  (63/184/120)
St63V (54/-/-) NOVÉ
Šahaj jen v chirurgických rukavicích:-))
....................................................................................................

Pokud je takový, tak se při tom může udělat i s těmi chirurgickými rukavicemi.
17. 08. 2018 v 10:45Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, já věděl že jsi teplý cirkumfetišista. Že tě to téma láká a dělá dobře. Jen tak dál a budeš plnohodnotná buzna, zatím to bylo u tebe takové pochroumané. Už se blíží tvuj velký out. Tlesky tlesky a srdíčko k tomu :-) (y)
17. 08. 2018 v 12:00Off-line Jiro  (48/184/74)
Stv čučím, začínáš být vtipný glosař, hezký vývoj. Tak tak, zajmalo by mě, kdyby jsme vykopli dotaz na zarůstající nehet na palci nohy... i když fooťáci tu jsou početní, safra Stv je vůbec část těla kterou by nikdo tady nechtěl asistovat?
17. 08. 2018 v 12:54Off-line gin  (63/184/120)
Jiro (42/184/80) NOVÉ
Gine, já věděl že jsi teplý cirkumfetišista. Že tě to téma láká a dělá dobře. Jen tak dál a budeš plnohodnotná buzna, zatím to bylo u tebe takové pochroumané. Už se blíží tvuj velký out. Tlesky tlesky a srdíčko k tomu :-) (y)
.......................................................................................................

To se nestane. Pohled na ztopořený penis se mi hnusí a k análnímu sexu mám totální odpor.

Byl jsem zamlada cirumfetišistou, sám jsem měl stupidní cirkumfetišistickou propagandou vymytý mozek a vážně jsem přemítal o tom, že se nechám vopižlat. Dnes jsem rád, že jsem tu pitomost neudělal. Na jaře 2014 jsem zjistil, že existuje odvrácená strana obřízky a změnil jsem na ni zcela názor o 180° a nakonec jsem stal intaktivistou. Na 95% obřízek provedených ze zdravotních důvodů je zcela zbytečných a takové řešení zbytečnou obřízkou je
UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ. Účelem mé osvěty je, aby zbytečně obřezaných bylo co nejméně.
17. 08. 2018 v 12:56Off-line gin  (63/184/120)
Dantos (19/173/60)
Niekto ju nema vobec a ma po problemoch :D
...........................................................................................................

Naopak, jsou tací, kteří mají kvůli chybějící předkožce problémy olbřímí.

Tazateli napíšu kompletně k věci až večer.
17. 08. 2018 v 18:06Off-line gin  (63/184/120)
Jo, davam ti tak dva dny, maximalne tri ... :-)

btw mas toho jinak plnou poradnu, co takhle se snazit samostatne? :-)
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/
.......................................................................................................

Nejen poradna ale na těch stránkách je i návod:

https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/

já mám původní originál toho návodu na svých stránkách

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…vany-fimoza/

ale, když jsem objevi stránky toho MUDra, tak jsem ho požádal, zda by to na svých stránkách nezohlednil. On ten článek přepracoval na české poměry, já tam mám ohledně lékařů německé reálie.

Kdyby to neklaplo a byla nutná operace, tak pro náctileté mohu doporučit MUDr Janečka, který dělá operaci s úplným zachováním předkožky. Jen primářem chirurgie pro děti a dorost v Kolíně, každé úterý též v Ústí nad Orlicí.
Z východu republiky je to blíže do toho Ústí, ze západu do Kolína.

Má své stránky i s poradnou:

http://liborjanecek.cz/

Psal jsem mu tam a odpověděl mi, že do devatenácti let operuje jako dorostový normálně ale že výběrově operuje i starší.
17. 08. 2018 v 18:17Off-line gin  (63/184/120)
A pro povzbuzení tu dám článek od jednoho, který na tom byl mnohem hůře, než náš tazatel:

Miras (věk: 28) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Zdravím všechny, tak jsem si po přečtení pár komentářů řekl,že sem musím něco taky napsat,protože mi přijde,že spousta postižených Fimózou jsou přesvědčeni,že jediné východisko je obřízka. Před pár lety jsem si to také myslel, měl jsem pocit, že už na nic jiného, než na můj žalud nemyslím a mám strach jen pomyslet na to, co budu dělat a že snad nikdy nebudu mít holku, protože jí ho nikdy nebudu moct ukázat. Určitě většina z vás to má stejně, pořád jsem to oddaloval a myslel si, že se to nějak vyřeší samo, jenže když mi bylo 15 let, tak strach a nepříjemný pocit při ztopoření mě donutil jít k lékaři. Máma o tom věděla připravila mě na to, že to nebude příjemné a že to má svá pro a proti. Po návštěvě lékaře jsem měl smíšené pocity, protože i když mi nekoukala ani špička žaluda, tak mi doktor dal na výběr. Buď úplná obřízka nebo hoodně poctivý tréning. Přišlo mi, že to není zastánce obřízky a tak mi řekl, ať zkusím tu druhou možnost a po pár měsících se uvidí. Měl jsem si zkoušet přetahovat a napínat předkožku minimálně 3× denně a to až do mírné bolesti. Nebudete tomu věřit, ale po cca 1 měsíci už byla vidět špička žaluda a to i při ztopoření. To mě ujistilo v tom,že to půjde. Po 3 měsících se mi stala nepříjemná věc. S obrovskou radostí jsem si předkožku přetáhl přes celý žalud a poprvé v životě ho uviděl :) jenže vzrušením se mi ztopořil a kůže na to nebyla ještě dost vytažená. Dost to bolelo a nejhorší bylo, že jsem myslel, že mi praskne žalud, nemohla z něj totiž odcházet krev. Zareagoval jsem tak, že jsem si vlezl do ledové sprchy a pořád si ho chladil. Pochvilce mi asi zmrznul a začal se zmenšovat :) Po roce od začátku tréningu už vše fungovalo jak má a předkožka šla normálně přetáhnout i při ztopoření. Jediné co mi vadilo, byla nedostatečně natažená uzdička a tak jsem sice měl odkrytý celý žalud, ale veškerá kůže byla nahrnutá hned za ním a dál to nešlo. Kůže je ale velice elastická a dnes, je to už 13 let, je vše v perfektním stavu. viz. foto Chtěl jsem tím jen říct, že i když to tak nevypadá, tak hodně záleží na vás a na doktorovi kterého chytnete. Dnes jsem strašně rád, že jsem tenkrát narazil na doktora, který né za každou cenu chtěl hned řezat. Mějte se a přetahování zdar :) Foto v dnešním stavu, neobřezán!

http://www.sexus.cz/…resi-obrizka

Je dobré si přečíst diskuzi pod tím příspěvkem. Bublina správně podotkla, že ten doktor se dopustil jedné chyby, že ho neupozornil na možnou parafimózu a co s tím.

Kdyby došlo při rozcvičování k té parafimóze, tak v návodu je odstavec co s tím.
17. 08. 2018 v 18:20Off-line gin  (63/184/120)
Vidím, že se tu vyskytuje jeden agresivní cirkumfetišista, který to dává na jevo tím, že s mými příspěvky nesouhlasí.
17. 08. 2018 v 23:34Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, jsi zlatíčko fetující fetiš obřízky. A neboj, my ti nebaštímenheteráka, jsi buznanjak vyšitá, tedy řízlá.
18. 08. 2018 v 01:23Off-line gin  (63/184/120)
Mysli si o mě co chceš. Na to, abys sis o mě myslel co chceš máš plné právo a máš též plné právo co si myslíš vyjádřit. Realita u mne je ale zcela jiná, než si představuješ.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload