Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do kluka

02. 09. 2018 v 22:44Off-line iari96  (27/-/-)
Ahoj všichni!
Je mi 22 a mám situaci, kterou možna mel každý z vás - zamiloval jsem se do kluka, je gay jako já. Šel jsem s ním dneska na poznávací schůzku a jakmile jsem ho uviděl zamiloval jsem se na první pohled. Líbí se mi na něm úplně všechno - jak vypadá, chová se, jak mluví atd. Možna je to jen krátkodobý stav ale stalo se mi to po druhé v životě a nemám s tím moc velké zkušenosti. Když jsem se zamiloval po prvé, tak jsem se klukovi moc nelíbil a... řekneme tak... ten kluk mě poslal do háje. Teď to vypadá líp, hodně jsme se bavili, pozval jsem ho na večeři, šli jsme na procházku. Zjistil jsem, že chodí na crossfit (něco jako posilování ale náročnější) a domluvil jsem se, že půjdu s ním v úterý taky.
A teď jsem na nej celý večer myslím a nevím co mám dělat a jak se mám chovat. Mohl by mi někdo něco doporučit nebo poradit? Možna bych mohl pro nej něco udělat? Jak udělat tak, aby se do mě taky zamiloval nebo alespoň abych nevypadal protivně na příští schůzce.
Děkuju
02. 09. 2018 v 23:32On-line i8051  (53/184/97)
No je to tvuj kluk, ne? Tak si to uzivej, chod s nim a delej, co te napadne. My s nim za tebe chodit nebudeme :-)
03. 09. 2018 v 05:48On-line Richard33  (45/185/81)
Chovej se normálně, nic nehraj a nelži mu :)
03. 09. 2018 v 06:25Off-line iari96  (27/-/-)
Díky, kluci!
03. 09. 2018 v 07:05Off-line PGKuba123  (20/-/-)
Určitě buď svůj a nijak se nepretvaruj... To je to nejhorší co můžeš udělat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload