Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde mám násjť nejakých gay friends, poprípade nejakú známosť?

09. 09. 2018 v 22:44Off-line anubis17  (32/182/76)
Čaute...možno je to sprostá otázka ale kde mám násjť nejakých gay friends, poprípade nejakú známosť? sám som ešte "nevyoutovaný" ale skrátka už ma to nebaví byť sám a nežiť ten život, ktorý žiť mám...mám z toho depresie a už ma to absolútne nebaví...to mám len tak prísť sám do gaybaru/klubu a je to?...mám sa spýtať kolegov v práci, hej nie si náhodou gay? nechceš byť friend?...hladať na Grindri kde väčšina hľadá rýchlovku a rozhodujú najma prvotné sympatie na základe fotky bez toho aby ste človeka spoznali? tak to funguje alebo čo? nechcem sa "vyoutovať" pred ostatnými bez toho, aby som nemal pri sebe tých ľudí, ktorí ma pochopia a sú takí istí ako som ja a ostanú som mnou aj potom...presťahoval som sa do Prahy a myslel som si, že tu to bude iné a všetko sa zlepší ale skrátka stále je to na mrtvom bode čo ma dosť štve...isto je aj problém vo mne ale skrátka nie som z tých, čo sa otvorene priznajú čo sú zač a ľahko dôverujú inými ľudom...Keď som videl foto na instragrame z PraguePride tak som závidel, že tam prišli ľudia so svojimi kamarátmi, rodinou, známimi a ja som tam nemal s kým ísť aj keby som tam chcel ísť...čím som starší tak len zisťujem to, že svoj doterajší život som len čiastočne prežíval a nežil na plno...a chcel by som to čo najskôr zmeniť inak to asi zle dopadne...teraz neviem či je to len moja otázka do poradne alebo môj diskusný príspevok. Každopádne budem rád za každý zmysluplný komentár :)
09. 09. 2018 v 22:46Off-line MxP  (22/185/80)
Neznalej :D první než cokoliv začneš... vyoutuj se
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2018 v 22:50Off-line MxP  (22/185/80)
Většina gayu nemá gay kamarady v realnym životě, protože kluci a hormony jsou silná kombinace... takže buď přes znamího, nebo někoho hnusnýho a nebo někoho na netu..
Do buzna baru nechoď a na grindr se vypeč . Pokud nechceš aby ti vojeli.
Zkus se bavit tady s lidma... nejlépe ti kteří po tobě nic nechtěj
10. 09. 2018 v 07:08Off-line yperit  (91/186/68)
Anubis:hledej v práci....v každém pracovním kolektivu se dříve nebo později někdo takový najde-běž dělat kolem kultury,reklamy,cestovní ruch-tam se točí hodně gejek. Buzna kluby jsou jen na povyražení,od toho bych si moc nesliboval,jak to psal výše Mxp
10. 09. 2018 v 09:31Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anubisi, pokud hledáš "spřízněnou duši", tak musíš v první řadě vyrazit mezi živé lidi a komunikovat s nimi. Vždyť ty i ten Prague Pride znáš jen z fotek! Tím ti rozhodně neradím navštěvovat jen "speciélní" podniky - heterosexuál si také nepůjde hledat partnerku do "vykřičeného domu" - ale dokud se nezačneš pohybovat ve společnosti, tak je tvoje šance mizivá a žádný coming out ji nezlepší.
10. 09. 2018 v 13:40Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, jses nevyoutovanej a ocekavas nabidku frajeru, kteri se schovavaj presne stejne, jako ty. Kdyz neco chces, musis pro to neco realnyho udelat. Schovanyho internetovyho anonyma nikdo moc nechce, protoze ho ani nevidi. Priznej se a zij v realnym svete, ver tomu, ze to funguje. Ve 27 bys to mohl dat v pohode :-)
10. 09. 2018 v 14:59Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Tady
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload