Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hiv test - zdravotní problémy

14. 09. 2018 v 20:56Off-line Anonym
Ahoj vsem. predem chci podekovat za odpovedi.Pred Cca 5 lety jsem mel nechraneny pohlavni styk. Po par tydnech vsechny priznaky jako u primoinfekce hiv podotykam ze chripka to urcite nebyla. Byl jsem na testu po 3 mesicich a pak nekolikrat v prubehu peti let. Vzdy z negativnim vysledkem.mozna se ptate proc ale od te doby mam porad nejaky zdravotni problemivyrazky brneni koncetin herpesi problemi ze zazivanim prujmi atd. chci se vaszeptat na nazor ohledne testu. spolehlivost a jestli jste nebyl nekdo v podobne situaci jsem z toho celkem ve stresu a nevim co stim jak dal atd. na sex uz jsem zvela zanevrel dekuji za vsechny odpovedi
14. 09. 2018 v 21:10Off-line MxP  (22/185/80)
Paranoia... psychosomatická nemoc určitě. Pokud nevíš co to je tak to znamená že tvoje tělo si ty příznaky vytváří samo a je to psychické. Jelikož to trvá dlouho tak bych se poradil u psychiatra o předepsání zkušebních antidepresiv. (Opravdu nesnáším antidepresiva, ale zde by se hodilo zjistit jestli to tim není způsobené)
14. 09. 2018 v 21:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Testy JSOU spolehlivé po uplynutí inkubační doby, což v tvém případě bylo splněno notabene když jsou testy opakované... tvoje zdravotní problémy budou mít zdroj jinde... to ti musí říct ale lékař kde pramení tvé potíže, ale jsem si jako laik jist, že ne ve viru HIV pokud jsou tvé testy opravdu negativní... testy nelžou... možná jsou tvý problémy jen "v nervech", ve stresu, to se může projevit přesně jak popisuješ pokud vím ... takže NO STRESS ... a přístě jen bezpečný sex, za ty nervy ti to nestojí, že...
14. 09. 2018 v 21:11Off-line numberfour  (26/187/-)
@lievanec úplně s tou megapřesností s tebo unesouhlasím, nicméně pokud u tebe bylo provedeno více testů se stejným výsledkem tak jsi s největší pravděpodobností v pořádku :) Na sex nezanevírej :)
14. 09. 2018 v 23:28Off-line Inu  (103/-/-)
V podstate súhlasím s MxP až na toho psychiatra... zájdi si na endokrinológiu. Psychosomatické problémy odznejú ak nájdeš ich príčinu, z čoho vznikajú. Začni sa sledovať čo ťa stresuje. Ak nie pomôžu ti s liekmi.
15. 09. 2018 v 09:52Off-line yperit  (91/186/68)
Anonym:kdysi jsem si dělal anonymně test na Hiv na Ohs v Ostravě. A byl pozitivní. Tak mně poslali na další,už ne anonymně a měl jsem 2x za sebou negativní výsledek. Hodně jsem v té době o sobě přemýšlel a vybral jsem si "nudný"monogamní život. A toho se držím. Za ty nervy v kýblu to nestojí.
15. 09. 2018 v 11:28Off-line Vlado2  (61/180/80)
Existuje několik tisíc nemocí, z nichž jen několik málo set umíme léčit. Na ty ostatní zemře většina z nás.
A opravdu šikovný hypochondr si dokáže vymyslet i další a v nouzi nejvyšší celkem spokojeně zemře i bez příčiny.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload