Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilování ve vztahu

22. 09. 2018 v 23:47Off-line Anonym
Zdar kluci, mam takovy problem, ktery mne uplne vyved z miry. S p***elem jsme spolu uz nekolit let a ted jsem se hodne zamiloval do gay kolegy v praci. Nic jsem aktivne nevyhledaval, ve vztahu nam to docela klape i kdyz po letech to uz neni to co to byvalo na zacatku, sex uz taky neni tak casty a intenzivni. Mozna proto jsem se zamiloval do nekoho jineho. Kazdopadne mne to silene vyvedlo z miry, ted nevim jestli mam dal setrvavat ve vztahu a snazit se zazehnout novou jiskru, nebo je zamilovani do nekoho jineho jiz znamkou pokrocile dysfunkce vztahu. Resil nekdo nekdy podobny problem?
22. 09. 2018 v 23:54Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
"Gayovia sú úplne normálny ľudia ako všetci ostatný". Ak to tak je prečo musí byť pred všetkým prídavné meno gay? Gay politik, gay spevák, gay kaderník, gay kolega, gay spolužiak..?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 09. 2018 v 23:57Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Inak sorry ale v tomto ti poradiť asi neviem. Ty sa musíš rozhodnúť, ale niekoľko rokov spolu.. To je pekné. Možno by si mohol skúsiť priniesť do vášho vzťahu niečo nové, vyviesť ho zo stereotypu. Pokiaľ bude mať o to tvoj partner záujem, tak sa vykašli na novú známosť vôbec sa ňou nezaoberaj, zaoberaj sa svojim aktuálnym partnerom. Oživte svoj vzťah a daj sebe šancu sa doňho znova zamilovať.
22. 09. 2018 v 23:58Off-line stefo  (35/168/66)
FelixGabriel: môže byť hetero kolega a vtedy ma anonym smolu
23. 09. 2018 v 00:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
On ho označil za gaya a preto si myslím, že mu je jeho orientácia jasná. Napriek tomu sa môže popáliť.
23. 09. 2018 v 13:19On-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Zmateny): Že to po letech není jako na začátku, je přirozené; na dosažení toho stavu jste se podíleli oba. Představa, že nový vztah skončí za čas jinak, je neopodstatněná. Jen by ses vydal na dráhu věčného měniče partnerů.
Co tě potkalo, je zákonité a svým způsobem je to i štěstí. Dost možná něco podobného zažívá i tvůj partner. Až teď se začne ověřovat, jaký váš vztah je a co je ve vás. Hodnotu vašeho vtahu si uvědomíš až zpětně - podle toho, co vše jste spolu překonali. Pak třeba zjistíš, že kvůli krátkodobé stórce nechceš zpochybnit něčeho, co dlouho zrálo.
Barák taky nestavíš na pár let a nebouráš ho, když se okouká. Většinou stačí vymalovat, max. přehodíš příčku.
Uvědomuj si, co všechno se v tobě odehrává, a ber to právě jako příležitost k oživení vašeho vztahu. Stane se vám to oběma ještě víckrát.
Ptáš se, jestli tu někdo řešil podobný problém - tedy ano. Během třicetiletého vztahu. A dosud myslím, že i ten měl šanci na pokračování.
23. 09. 2018 v 15:31Off-line yperit  (91/186/68)
Jo,rozvody pak bývají kruté,co na to říct:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload