Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na to jít dobře, abych to nepokazil?

07. 10. 2018 v 18:54Off-line Anonym
Před nedávnem jsem se tu seznámil s jedním klukem, už jsme se viděli a trochu si i užili.
Od prvního dne ho nemůžu pustit z hlavy, je to už v tý fázi že si nedokážu představit že bych měl mít někdy někoho jinýho, máme spolu snad všechno stejný a zároveň je to takovej netypickej typ člověka který ho jsem tu hledal opravdu moc dlouho a teď se podařilo.
Problém je v tom že nevím jak to má on ke mě a nevím jak se ho zeptat nechci ho nějak zaskočit. Už dýl mu naznačuju že bych s ním rád chodil ale nevím jak to dopadne, nedávno jsem se s ním o tom bavil co jsem havně hledal a to je samozřejmě vztah. Řekl že se můžem teď někdy vidět a nějak to probrat.
Hrozně se bojím jak to celý dopadne protože já ho fakt miluju, myslím jen na něj, zdá se mi o něm no prostě jsem do něj blázen.
07. 10. 2018 v 19:08Off-line MxP  (22/185/80)
Nemiluješ ho. Jseš pouze zamilovanej. To je rozdil
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2018 v 21:41Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, kdybychom předem věděli "jak na to jít dobře", nikdy bychom v životě nic neposrali.
07. 10. 2018 v 21:55Off-line idea  (39/170/-)
Jak na to jít dobře, abych to nepokazil? Jednoduše, pokud to pokazíš, tak je to osud a nemáte spolu být... :)
07. 10. 2018 v 22:11Off-line Nagakabouros  (26/181/70)
Mám do posledního puntíku stejný problém, přísahám na svoji smrt. Jsem do něho totálně poblázněný a představa být bez něho mi žene slzy do očí. Napsal jsem mu to, tak jak to je, co k němu cítím, jak moc se mi líbí a jak moc se mi stýská. To samé doporučuji i Tobě, aspoň budeš vědět, jak na tom jsi, hlavně zachovej klidnou hlavu a nedávej mu žádné ultimátům, může to trvat i měsíce, než se zamiluje, tak mu ten čas i prostor nech. Čekání je a bude dlouhé, bolestivé... Vím moc dobře, jak moc to bolí, občas si pobreč a ono to pomůže, uvidíš... Nedus to v sobě, jinak budeš chodící uzlíček nervů :) Držím Ti palce, bude to dobré, uvidíš <3 Kdyby jsi měl zájem si o tom podrobněji napsat, kontakt máš, přeji štěstí, kolik ho bude potřeba <3
09. 10. 2018 v 21:25Off-line yperit  (91/186/68)
Děcka,děcka-to je to nejhorší,co můžete v začátku vztahu udělat-říct tomu druhému,že jste do něj zamilovaní a nemůžete bez něj být. Nikdo nechce mít kouli u nohy a ještě k tomu,když se znáte 14 dní:) Jste ještě vůbec spolu? Tipl bych si,že ani ne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload