Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Z hetero na gay?

03. 11. 2018 v 09:48Off-line Anonym
Zdravím, chci se zeptat, jestli je normální, když se z hetero týpka stane gay, popřípadě třeba bisexuál. Podle mě to může být možné ne? Třeba jen do té doby nepotkal kluka, se kterým bysi tak rozuměl, kterej by na něj měl takovej ten vliv a šarm, že se do něj prostě zamiloval, že ho něco k sobě přitahovalo. Jsem totiž v nové práci a zaučuje mě jeden týpek, myslím si, že je teda herero upřímně, ale zase na jednu stranu, když se nad tím zamyslím, jak se ke mě chová, jak se na mě kouká a jak mluví, tak možná nějaká jiskra přeskočila? Taky to můžu mít jen ve své hlavě, kdo ví. Otázka je teda jasná - je to možný? Máte někdo s tím taky nějaké zkušenosti? Jestli ano, tak mi prosím napiště nějaký Váš příběh, rád si ho přečtu :) Díky
03. 11. 2018 v 11:12Off-line MxP  (22/185/80)
Možné to není...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
03. 11. 2018 v 12:49Off-line takypedro  (43/171/73)
Napiš..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 11. 2018 v 12:57Off-line registry  (29/183/76)
Napiš..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 11. 2018 v 12:59Off-line 11-13-17  (35/186/70)
Pokud je opravdu čistý heterosexuál (což mimochodem není ani náhodou zcela běžné), orientace se nezmění.

Pokud je bisexuální, či homosexuální s potlačenou sexualitou, tak je naopak spíše otázkou času, kdy se to projeví. Podotýkám, že i v takovém případě může být člověk přesvědčený o tom, že je heterosexuální.

Obecně vzato, sexualita, či spíše její subjektivní vnímání, není zcela jednoduchý problém, protože, ač jsou preference vrozené, jejich projevy jsou do značné míry ovlivněny externími faktory. Doporučuji si najít něco o fluidní sexualitě.

Pokud chceš nějaký stručný "příběh", přečti si můj profil. Je to jen jeden z mnoha příkladů.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 11. 2018 v 13:02Off-line i8051  (53/184/97)
Kazdej je bisexual, jen vetsina nema koule se k tomu priznat a hraje si vyhradne na heteraky nebo buzny, aby se mohli pridat k nejakymu svymu gengu :-)

Btw mile buzny, prestante si prosim myslet, ze to, ze je na vas nejaky heterak lidsky mily a obcas se na vas usmeje (treba v praci nebo u kasy v marketu) hned znamena, ze se s vama chce vyspat nebo s vama zit. Neni tomu tak, pouze jste narazili na nekoho mileho. Tot vse :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 11. 2018 v 17:33Off-line kent  (47/-/-)
Tak tady jeden stručný příběh je:
Dojíždím tady z pohraničí denně do práce vlakem a asi tak před dvěma roky začal jezdit jeden kluk. Ten se vždy zeptal, jestli si může přisednout a sedal si naproti mně. Ze začátku nic neříkal a jenom občas se na mě kouknul. Já jsem předstíral nečinnost a čekal, co bude dál. Asi po dvou týdnech začal konverzovat a já se dozvěděl, že si občas přividělává vyklízením půd a stěhováním. Toho jsem nenápadně využil a požádal ho, jestli by někdy přišel ke mně a pomohl mi s přestěhováním skříní. Slovo dalo slovo a on se ocitnul u mě doma, Nábytek jsme stěhovali a on mi přitom začal vyprávět, jak dříve bydlel u své matky v okresním městě a tam si "užíval" s mnoha ženami. Matka mu zemřela a on neměl na nájem a tak se přestěhoval sem ke svému ženatému bratrovi. To jsem věděl, že je konec. Po půl roce přestal jezdit, protože on na pravidelnou práci moc nebyl. Pak jsem ho viděl jednou v obchodě, jak ho přistihli, že krade - tak jsem se mu radši vyhnul.
A ještě jedna příhoda, já si ho tenkrát ze začátku ve vlaku chtěl vyfotit tak, aby to nezjistil, tak jsem vypnul zvuk foťáku a dělal jako že si něco prohlížím na mobilu, jenže čidlo světla vyhodnotilo, že není dostatek osvětlení a při focení se spustil blesk. On si toho všimnul, tak jsem rychle pohotově řekl, že jsem omylem zavadil o ikonku baterky.
03. 11. 2018 v 17:45Off-line MxP  (22/185/80)
Ja třeba nejsem bisexual.. čistej gay.. a nemužu tvrdit to že většna lidí na světě je bisexualních... protože jim do hlavy nevidim... takže každej kdo to tvrdí a nemá k tomu dukazy musí být chorej
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 11. 2018 v 18:41Off-line yperit  (91/186/68)
Je je jednoduchý způsob, jak předělat heteráka na buznu-a to jsou peníze. Heteráci se poznají jednoduše, většinou své "buznoství" přehánějí a svolí jenom s pasívním stykem, protože se jim z chlapa nepostaví.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2018 v 13:01Off-line Mlademil  (46/-/-)
Mám příběh,písní do zpráv, rád povyprávím
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2018 v 14:58Off-line Plysshak  (26/171/60)
Ještě jsou dokumentovány úrazy hlavy, které změnily sexuální orientaci pacienta. Naštěstí není známá lokalizace na lebce, kde k tomu úrazu musí dojít, aby se toto stalo... to bychom chodili do heteroklubů s kladívkem v kabelce :D :D
11. 11. 2018 v 15:44Off-line yperit  (91/186/68)
Plysshak:to je stejně časté jako výhra v loterii. Ve svém okolí mám typečka, jehož sexualita je velmi variabilní a přímo souvisí s jeho finanční situaci:) Včera jsem jej zrovna potkal s holkou na městě, tak je momentálně hetero:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2019 v 21:30Off-line Marek70  (54/180/93)
Jo. Je je to možný.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload