Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můžou gayové adoptovat děti?

10. 11. 2018 v 14:33Off-line Anonym
Jsem tady nový můžu se zeptat můžou gayové adoptovat děti a mohlo by jít za řídit aby bylo biologicky moje?
10. 11. 2018 v 14:59Off-line igni  (36/192/130)
Adoptovat se muze, ale zatim jen jako jednotlivec, ne jako par.
Co se tyce biologickeho, tak pres nahradni matku. Problem je, ze to u nas neni nijak pravne osetrene, takze s tim muzou byt trochu problemy, kdyz te zenske jebne :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 15:21Off-line Anonym
Myslím, že kdybych zaplatil babě např.10 000kč a více aby dostala moje dna, protože za 7 let chci mít dítě a rozhoduju se podle toho jestli být gay nebo ne.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 15:50Off-line yperit  (91/186/68)
Anonym:obávám se, že to naše právní úprava zatím neumožnuje, nicméně si potomka můžeš vyrobit klasickým způsobem, kdy pronikneš do ženy a oplodníš ji:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 19:46Off-line paul86  (103/-/-)
Zařídit, aby bylo dítě biologicky tvoje, samozřejmě jde. Znám jeden osvědčený způsob... Jinak adoptované dítě bude "tvoje" pouze právně, biologicky pochopitelně nikdy.
Mimochodem, adoptovat děti není vůbec nic jednoduchého, "poptávka" v tomto směru vysoce převyšuje "nabídku". To není jako vzít si čokla z útulku, jak si bohužel hromada lidí představuje.
10. 11. 2018 v 20:45On-line igy  (38/173/81)
Anonym, myslím, že i 10 000 Euro by bylo málo :-D
A jo, gayové můžou adoptovat, sami a nebo v manželství (zatím jedině se ženou). Ono totiž na orientaci vůbec nezáleží. Překážkou je pouze "registrované partnerství".
10. 11. 2018 v 23:47Off-line paul86  (103/-/-)
No igy, hlavně si dotyčná dáma vzpomene na alimenty a anonym se bude divit i ušima.
A zejména je potřeba si uvědomit, že dítě je především závazek prakticky na celý život, ne módní doplněk na chlubení se v gay klubu. Opět použiju analogii se psem - děcka se nejde jen tak zbavit, jako čokla, který když omrzí nebo tě začne srát, tak se hodí do útulku nebo dotáhne k veterináři na injekci.
11. 11. 2018 v 09:36Off-line gaylove15  (25/175/83)
Ne a jsem zasadně proti tomu aby mohly gayové adoptovat děti
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 11. 2018 v 10:37Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Gayové ano, buzeranti né. Pokud uvidím že některý z těch buzerantů co se tahají nahý na vodítku na homopruvodech chce dítě tak to pošlu na sociálku. Nenechám je aby dělaly takovéhle morálně nepřijatelné činnosti před malými dětmi. když dokáží na veřejnosti takhle pohoršovat okolí tak nechci b žádném případě pustit malé dítě do jejich příbytku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 11. 2018 v 10:57Off-line numberfour  (26/187/-)
@FreudToldYou Ty si asi nebyl na Pride, že?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2018 v 11:34Off-line gin  (63/184/120)
U každého to běžnou nejde. Znal jsem jednoho u něhož pouhý dotyk ženy vyvolal osypky.
11. 11. 2018 v 11:41Off-line tornajs  (25/181/70)
Je to možné, podívej se na YouTube kanál Dva Tátové. Mají dvě dcerky. Každej z nich má jednu biologickou. Nicméně tahle sranda stála skoro milion korun. Podívej se na jejich kanál pro více podrobností.
11. 11. 2018 v 15:02Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
@numberfour no to nebyl vždyť ty akce jsou ubohé výkřiky se žádostí o pozornost od extravagantních homosexuálů, homomilů a random milých lidí kteří jdou s davem. Když dám stranou že už nejde pouze o hrdost gayů ale těch co se prezentují jako jednorožec nebo koťátko tak mě bude štvát jen to že si aktéři myslí že pomáhají právům homosexuálů tím že se jdou všichni shluknout do jedné velké orgie. Když chce někdo pomoci s právy gayů má se stát politikem, právníkem a nebo třebas jen aktivistou ale né demonstrantem, vždyť pár dalších jako Milo Yiannopoulos udělá pro práva gayů víc než všechny duhové průvody dohromady. Ten průvod je prostě jen jedna velká homopárty kam bych si vzal celotělový kondom protože tem dav musí být plný breberek a pohlavních chorob. Tolik k průvodům.. jinak ty heterosexuální homomilové jsou nebezpečný opak homofoba, říkají "že si každý může š***t co chce", když se jich zeptáte na názor na zoofily tak zarytě mlčí aby neranili ničí city a nebrali někomu práva, ale nakonec vás pokrytecky nenávidí když se jim vyspíte s mamkou. :D
11. 11. 2018 v 15:06Off-line yperit  (91/186/68)
Freud:čteš mi slova z duše. Ať je nás víc a víc
11. 11. 2018 v 15:10Off-line paul86  (103/-/-)
FreudToldYou: já myslím, že můžeš být úplně klidný. Pokud jde o osazenstvo na GayPride nebo podobných akcích, tak těm by stejně nikdo příčetný nesvěřil do opatrování ani tamagoči, i kdyby zákon jinak adopci stejnopohlavními páry umožňoval.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2018 v 15:22Off-line yperit  (91/186/68)
Myslím že otcem myšlenky založit zde a pořádat duhové prúvody vnukli v 90. letech zdejším gay aktivistům pánové Zeman anebo kardinál Duka-Ti jsou dostatečně chytří na to, aby takovou dlouhodobě diskreditační akci rozjeli a nebyli přímo podezírání z homofobie.
12. 11. 2018 v 18:53On-line igy  (38/173/81)
Freud, já bych zas nedovolil děti lidem s tak omezeným a předpotopním názorem, kteří by z dítěte vychovali někoho, kdo bude jen všechny kolem nenávidět a své úspěchy svádět na ostatní.
Gayové a gay průvod z nikoho neudělá gaye nebo úchyla, jen mu to otevře oči a obzory. Naopak názory na "ty buzeranty" vytváří z dětí homofoby a nenávistné lidi, kteří někoho budou šikanovat a ponižovat jen proto, že je trochu jiný.
Představ si, že úplně stejné typy lidí, které chodí do gay průvodu, najdeš i mezi heterosexuálama, a hodně z nich má i děti. A to platí i o lidech, kteří si hrají na zvířátka. A jsou to obvykle chytré, šťastné a hlavně tolerantní děti, které se díky rodičům naučili, že je správné poznávat svět a sebe sama.
12. 11. 2018 v 20:55Off-line Bahutom  (35/173/60)
Pokud nebudeš registrovaný, tak dítě jako jednotlivec adoptovat můžeš :) btw jen tak mezi námi zakázat adopci registrovaným partnerům a dovolit ji jednotlivci je protiústavní. Otázkou je, jestli má nějákej právník koule na to, aby tohle řešil :) Já osobně bych to řešil adopcí jako jednotlivec a žití v neregistrovaném partnerství.
12. 11. 2018 v 22:54Off-line esthetique  (41/-/-)
Bahutom: nejde o koule toho pravnika, jde o koule toho klienta. nebo-li klient musi mit koule. cekam, kdy se nejaci dva vezmou v Irsku a po ceskych soudech budou chtit uznani manzelstvi. vzhledem k tomu, ze cesko bude muset zarucit stejna prava jako jina zeme EU, kde pravo vzniklo, bude to muset resit az Ustavni soud a bude muset to manzelstvi (prikazat soudu nizsi instance) uznat. akorat to bude stat hodne penez za pravnika a trvat pul zivota....
13. 11. 2018 v 11:23Off-line i8051  (53/184/97)
Hlavne bych nadhodil tema, ze spousta buzen vubec netusi co to je dite/deti vychovavat, co to obnasi a co to opravdu znamena. Uz jen proto, ze zodpovednost je pro ne neznamej pojem. Spise v tom vidi nejakou alternativni cestu sveho nudneho gaystvi. Zviditelnit se ale lze i civavou, kterou pak muzou dat do utulku :-)

(nez mi ustrelite hlavu, tak podotknu, ze nerikam, ze vsichni, rikam, ze spousta .. a btw to plati i u heteraku)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2018 v 12:03Off-line A.Lexi  (30/170/75)
Jsme jezdili s tatikem pomahat do jednoho detskyho domova a ty decka byly nadseny uplne z kazdyho kdo k nim prisel a mel o ne zajem, takze proc ne, kdyz ten clovek chce, bude nejspis mnohem lepsi rodic nez nekdo kdo nechce.
13. 11. 2018 v 12:09Off-line pauxi  (49/178/79)
Anonyme ty si hustý. Chci se rozhodnout jestli být gay nebo ne...…….. to mne dostalo, kolik ti je 12 ?
13. 11. 2018 v 12:14Off-line A.Lexi  (30/170/75)
Ta borka bude urcite hrozne happy, az mu dite porodi, vypipla a on ji rekne ze je teplej a ze si bere dite. Bacha na to, zensky po porodu jsou schopny te za tohle uskrtit pupecni snurou a umlatit placentou.
13. 11. 2018 v 15:30Off-line paul86  (103/-/-)
A.Lexi: Nadšené klidně být můžou, jenže problém je jinde. Žadatelů o adopci je několikanásobně víc, než "dostupných" dětí. Děti v domovech jsou buď pro adopci nevhodné, nebo pro ni nejsou právně volné. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak už jsou z těch domovů pryč i bez adoptujících buzen.
Myšlenka, že se uzákoní homoadopce a tím zmizí dětské domovy, je mírně řečeno úsměvná. Většina buzniček nemá ani tušení, co všechno obnáší adopce dítěte a myslí, že když se povolí adopce stejnopohlavním párům, tak si potom budou moct kdykoliv zajít někam do domova pro dítě, jako pro čokla do útulku.
13. 11. 2018 v 21:46Off-line heavick  (59/-/-)
Můžou, akorát se musí dohodnout, kdo bude máma a kdo táta
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload