Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Natrhlý zadeček

12. 11. 2018 v 15:04Off-line Anonym
Ahoj, předevčírem jsem měl styk s mým přítelem a natrhl mě. Nic mě nebolelo, styk jsen si užil, ale když šlo potom sperma ven, bylo trochu od krve. Nejen to. Dnes jsem byl na "velké" a v záchodu byla trocha krve. Jak by jste to řešili vy?
12. 11. 2018 v 15:44Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
..kdyby tě opravdu natrhl, zbláznil by ses bolestí. Spíš ti narušil skrytý vnitřní hemoroid. Mělo se to samo zahojit, pokud bys krvácel několik dní, zajdi k lékaři...
12. 11. 2018 v 15:45Off-line igni  (36/192/130)
Pokud to prejde, tak bych to nechal byt, melo by se to zahojit samo. Taky zalezi kde, jestli an sveraci, nebo uvnitr. Kdyz budou problemy pretvrvavat, jdi za doktorem.
12. 11. 2018 v 17:47Off-line i8051  (53/184/97)
Zase tema koncici "Jak by jste to řešili vy?" .. cili se nam opet probudil ten d***lni autor (nebo tedyberova), co zaklada temata o nicem :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2018 v 21:17Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
Joshboy96 - konečně normální reakce...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2018 v 21:35Off-line misanek007  (24/-/-)
Kalciovou mast 2x denne
12. 11. 2018 v 21:54Off-line Meda74  (49/172/92)
Souhlasím s Jack-Hornem. Taky bych si tipnul vnitřní hemoroidy. Občas mívají tendenci krvácet, aniž to bolí. Každopádně sleduj krev ve stolici a pokud se to bude opakovat, běž na chirurgii. Volně prodejnou mastičkou nebo čípky z lékárny nic nepokazíš, ale chce to včas vyšetřit a začít řešit, abys něco nezanedbal. Nejspíš to nebude nic vážného, ale má to tendenci časem se zhoršovat. Později to může i bolet.
Pokud to jsou opravdu hemoroidy, což jsou vlastně křečové žíly, dobře působí vnitřně užívané přípravky na bázi flavonoidů, například výtažky z ginkga, hesperidin a podobně.
12. 11. 2018 v 22:16Off-line heavick  (59/-/-)
Víc mazat
12. 11. 2018 v 22:40Off-line Meda74  (49/172/92)
Pokud to krvácí, ale nebolí ani není jinak nepříjemné, nemyslím si, že by byl problém v nedostatečném mazání. Pokud tam jsou hemoroidy, mají poměrně křehkou stěnu a snadno se naruší. A nemusí to být zrovna penis. Stačí i tužší či řidší stolice a začne to krvácet.
12. 11. 2018 v 22:43Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
Tompech - huba se dá natrhnout i jinak..
12. 11. 2018 v 23:47Off-line Peta80  (43/187/-)
A co teprve téma "Natrhlá ouška":
"S přítelem jsme se rozhodli, že si nějak zkusíme zpestřit náš sexuální život, a tak jsme si řekli, že to zkusíme do ucha, tak jako ve scéně s glory hole ve filmu Scary Movie 1. Vypadalo to jednoduše, jedním ouškem dovnitř, a pak zkrze mojí dutou hlavu druhým uchem až ven. Hned ze začátku jsme ale narazili na divnou komplikaci: z nějakého důvodu se jeho 4cm široký penis nechtěl vejít do mojí 5mm dírky v uchu. "Vždyť 5 je přeci víc než 4", jsme si říkali, "tak by to přeci mělo jít, ne?" Ani větší mazání nepomáhalo (možná jsme místo benzínu měli použít olej, přítel říkal, že do auta leje obojí, ale nebyl si jistej, kterej z nich se spaluje a kterej maže, ale v televizi říkali, že tělo spaluje tuky, což je třeba ten olej, že jo, tak jsme si řekli, že zkusíme ten benzín), tak jsem mu řekl, ať pořádně přitlačí, jako kdyby chtěl penisem roztlačit parní lokomotivu. Udělal to. Oběma ušima mi rázem projela ostrá bolest. "Ještě že nemám mozek, jinak by si o něj přítel určitě zlomil penis", říkal jsem si (o některých lidech se říká, že jsou natvrdlí, a to jde přeci od mozku ne, tak mozek musí bejt tvrdej, ne?). No každopádně jsme zjistili, že se mi po jeho zásunu udělali v obou ouškách krvácející prasklinky. Jeden člověk tady na fóru na všechno doporučuje kalciovou mast a přijde mi hrozně chytrej, ale zas jiný lidi, kterejm teda moc nerozumím, protože používají nějaký divný výrazy, jako asi z nějakých cizích řečí nebo co, říkaj, že ten člověk s kalciovou mastí moc chytrej není, tak nevím komu věřit. Co byste mi doporučili vy?"

(autorovi tématu se tímto omlouvám, ale nějak mi to nedalo :))
13. 11. 2018 v 14:27Off-line xlx  (25/176/60)
Ja měl natrhli svěrač a pomohla mi mastička na ruce
14. 12. 2018 v 11:26Off-line yperit  (91/186/68)
Peto80:na natrhlá ouška je nejlepší vroucí modlitba - 3x za sebou odříkej Otčenáš a uvidíš-dokonce i líp uslyšíš, schválně to vyskoušej-doporučuje i Soukup na televizi Barrandov-a to už je co říct:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload