Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbí se mi spolužák mojí kamarádky

24. 11. 2018 v 10:26Off-line Anonym
Zdravím, teprve v pondělí jsem doma řekl, že jsem gay. A mám pár problémů, s kterými si nevím rady.
1) Líbí se mi spolužák mojí kamarádky. Všichni v jeho okolí si myslí, že je taky gay. Tak jsem se včera odhodlal a napsal jsem mu. Zatím neodepsal a já nevím, o čem se s ním bavit a jak nenápadně zjistit jestli by měl zájem. Nějaké rady?
2) Vůbec nevím, jak a kde se s někým seznámit. Jak to děláte vy?
Předem děkuji za rady
24. 11. 2018 v 10:35Off-line Kunacek  (29/180/67)
1) Zajdi s nim ven a tam se to dá poznat.
2) Seznámit se můžeš tady, zájemců je tu dost. :D
24. 11. 2018 v 10:47Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Prostě se ho zeptej. Co tím můžeš ztratit? Občas jsou prostě situace kdy musíš sebrat koule a jít si za svým. Očekávej nejhorší ale doufej v to nejlepší. Odmítnutí bolí ale je nedílnou součástí života a považuj ho za dobrou zkušenost a může tě posílit. lepší než si vytvářet vlastní domněnky. Takže úplně jednoduše "ahoj, moc se mi líbíš a chtěl bych tě více poznat" to zároveň ukáže tvojí barvu a on pak ukáže svojí. Hop nebo trop
24. 11. 2018 v 12:47Off-line Bahutom  (35/173/60)
Tož to je zapeklitéééé :D nenápadně vedeš rozhovor a mezitím občas ujedeš od tématu a zeptáš se na něco.... na něco co ti o něm vypoví že je gay... je to dlouhá a náročná práce :D v případě že něco prokoukne, musíš z toho udělat joke... což taky není easy... vytvoř třeba falešný balící profil a tam se ho ptej přímo ... nevím možností je spousta... přes kamarádku se s ním seznam a choďte ven ... využij kamarádku jako prostředníkaa zprostředkovatele... jde o to co dokážeš, jak využiješ to co víš a to co nevíš. Z mé zkušenosti se zázraky dějí, když to člověk nevzdá :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2018 v 13:02Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Bahutom - protože vztah založený na přetvařování, plánování, vytváření falešných profilů a chození okolo horké kaše musí opravdu fungovat.
24. 11. 2018 v 13:52Off-line i8051  (53/184/97)
Tak kdyz si vsichni mysli, ze je on gay, tak na tom postav svuj balici projekt :-)

Takze ho nekde prepadnes na chodbe nebo cestou domu a zacnes:

Ty - "Hele, vsichni o tobe rikaj, ze jsi na kluky. Tyjooo, to je super, ja uz takhle znam par podobnejch kluku a Jarmila rikala, ze jsi fakt super"
On - "Hm ehm, ja vis ehm no vis no ehm ... ja ted nevim, ze ehm mozna ..."
Ty - "Bud v pohode, me to vubec nevadi, naopak, ja jsem asi taky na kluky, si teda myslim. Bude to nase maly tajemstvi"
On - "Fakt jo? A mas odpoledne cas?"

:-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2018 v 14:37Off-line Sailing  (44/188/95)
I8051 nebo taky v této verzi:
Ty - "Hele, vsichni o tobe rikaj, ze jsi na kluky. Tyjooo, to je super, ja uz takhle znam par podobnejch kluku a Jarmila rikala, ze jsi fakt super"
On - "Kdo je u tebe buzna? Chceš přes držku?!?"
24. 11. 2018 v 14:42Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, tento rozhovor se muze vetvit na vice vlaken, nechtel jsem ho ale stresovat a popsal jen to pozitivni :-)
24. 11. 2018 v 14:52Off-line Kunacek  (29/180/67)
Možnosti co odpoví je spousta, teď jen zjistit jak odpoví ve skutečnosti :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload