Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obiezka

25. 11. 2018 v 17:10Off-line lider22  (25/-/-)
Ahojte, ma niekto z vas obriezku mal by som pár otazok, dakujem
25. 11. 2018 v 17:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Gin ji nemá, ale všechno o ní ví. Počkej na něj. :-P
25. 11. 2018 v 17:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Hle, cirkumfetišistiská propaganda cirkumfetišistické lékařské mafie má evidentně další potencionální oběť -_-
25. 11. 2018 v 19:03Off-line gin  (63/184/120)
Mě by zajímaly ty otázky.

Stejně jsou odpovědi na ně irelevantní, protože každé tělo na tu obřízku reaguje jinak. Já mám internetové kontakty především s muži, kterým ta obřízka poničila jejich sexuální život. Milý BusstereX. Tvé rytí není vůbec na místě.

Je jasné, že cirkumfetišista, nebo obřezaný, který trpí SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY bude tu obřízku vychvalovat až do nebe.
26. 11. 2018 v 01:54Off-line gin  (63/184/120)
@Chlapec.1

Zkoumal ze šarlatánky, který tu má několik falešných profilů, teď tu má nový objekt.
26. 11. 2018 v 09:37Off-line Derox  (29/195/80)
Také mám.
26. 11. 2018 v 17:08Off-line Toumn  (22/165/-)
Taky :)
26. 11. 2018 v 17:29Off-line gin  (63/184/120)
Toumn (16/165/-)
Taky :)
.................................................................................................
Jen se sem hlašte. Aspoň bude mistr Zkoumal vědět po kom jet. Tvrdí o sobě, že je otec tří dětí, dvou dcer a jednoho syna. Sám obřezaný prý není ani svého syna prý obřezat nenechal a prý ho nejvíce rajcují obřezaní kluci do třiceti let. Nejvíce ti s radikálním stylem low&tight, při kterém je nutno odstranit i uzdičku.
26. 11. 2018 v 18:45Off-line gin  (63/184/120)
Zatím tu tazatel otázky žádné nezadal. Ale smysl to nemá, protože ta obřízka působí na každého zcela jinak a tak si ji pak někteří její majitelé nedokážou vynachválit zatímco jiní její majitelé ji nedokážou přijít na jméno. Já jsem už přes čtyři roky v internetovém kontaktu s těma druhýma a tak vím od nich svoje.

Ale není to jen otázka amputace předkožky - toto platí o amputační medicinu všeobecně. To ale vím jedině díky skutečnosti, že jsem žel před rokem, při pracovním úrazu, přišel o tři prsty na levé ruce a kromě palce a malíčku mi zůstaly jen pahýly. Teď vím, že obtíže, které mám, má pouze 10% postižených. To samé je i u té obřízky, ty obtíže má též na 10% obřezaných. Proto varuju před takovým nápadem. Otázku náboženského tmářství ponechám stranou. V každém případě považuju za krajně neetické a zvrácené, pokud je ta obřízka chlapci provedena z rozmaru rodičů, většinou to bývá z rozmaru matek samoživitelek. Na pováženou je též věc, že na 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných.

Teď jsem zvědav, jaké sem tazatel položí otázky, jestli vůbec položí nějaké.
26. 11. 2018 v 23:21Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kdyby mně nechala maminka obřezat to bych ji musel rozřezat.. ne vážně, to bych jí neodpustil
27. 11. 2018 v 00:03Off-line gin  (63/184/120)
Příspěvků od takových jsem četl hodně.
16. 12. 2018 v 00:38Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
Já mám, jestli chceš, tak napiš a zeptej se
16. 12. 2018 v 12:49Off-line gin  (63/184/120)
Ani podstatného se od sedmnáctiletého rybíze nedoví, protože problémy, o kterých tu píšu, nastávají zpravidla v pozdějším věku. Vím o případech těch, kteří si v tomto věku připadali s obřízkou jako hogo fogo ale za pár let ji proklínali.
16. 03. 2019 v 14:07Off-line martinc  (103/-/-)
Já ji mám, rozhodl jsem se pro ni až ve 20-ti a je to jedno z mála rozhodnutí, kterého nelituji, jsem s ní moc spokojený a nechtěl bych to vrátit. Takže vím, jaké to je i bez ní. Nechápu ty, co ji nemají a nikdy ten pocit nezažili, že ji tak šíleně odsuzují... Samozřejmě je každého věc, zda ji má nebo ne a já nikoho neodsuzuji...
16. 03. 2019 v 14:25Off-line gin  (63/184/120)
Jenže milý martinci, každá mince má svou druhou stránku. Je samozřejmé, že bytostný cirkumfetišista svého vopižlání nelituje. Já sám jsem byl kdysi cirkumfetišistou a uvažoval jsem o tom, že se nechám vopižlat. Dnes jsem rád, že jsem tu pitomost neudělal.

Ne na každého působí zásah na jeho vlastní těle pozitivně, jak jsem zjistil. Třeba Novel o tom napsal:


novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis

A nyní profil toho dotyčného:

Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni
....................................................................................................

PS: vopižlávání je v USA báječný business, který tamním doktorům vynáší na dvě miliardy doláčů ročně.
16. 03. 2019 v 14:39Off-line martinc  (103/-/-)
Sice nevím, jak jsi na termín cirkumfetišista přišel, ale to je jedno. Jen jsem se podělil o svou zkušenost, nikomu nic nevnucuji a nikoho neodsuzuji. Jistě jsou chlapi, co toho pak litují, ale nechat se obřezat jen kvůli holkám? Já si nechal udělat dobrovolně kvůli sobě a jsem v pohodě. Kvůli nějakému byznysu, nebo náboženství jsem to taky nepodstoupil... :-). Tím rozhodně neříkám, že být neobřezaný je blbý, jen je to prostě jiný a záleží (pokud to není ze zdravotních důvodů) na každém osobně, zda se mu to líbí a do toho jde nebo ne....
17. 03. 2019 v 02:07Off-line gin  (63/184/120)
Jako bývalý cirkumfetišista vím, o čem škrábu. Dnes jsem rád, že jsem tu pitomost, nechat se vopižlat, nakonec neudělal.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload