Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První láska, 2. a 3. a...

14. 12. 2018 v 23:09Off-line Schere  (25/186/90)
Nikdy jsem neoplíval darem se dobře vyjádřit a už rozhodně jsem nikdy nebyl dobrý v češtině takže se předem omlouvám za chybnou gramatiku a velice stroze podaný dotaz. Je mi teprve 20 let a už mám pocit že mě v životě nic dobrého nečeká. Dokonce jsem se vzdal naděje a nevěřím tomu že bych se mohl opět zamilovat. Můj příběh. Nu, trvalo to nejméně rok a já byl absolutně zamilovaný jenže přes moji nekonečnou lásku jsem neviděl že ten druhý mě nemiluje. skončilo to mezi námi a neřekl mi ani důvod proč. Byl jsem z rozchudu na dně a můj druhý vztah pokud se tomu dá tak říkat bylo spíše kamarádství. On mě miloval ale já ho bral spíše jako kamaráda a hlavně někoho kdo mi bude vynahrazovat moji ztracenou láskou. dnes tomu jest přesně 3 roky ode dne co jsem si uvědomil že moje první a poslední láska se už nikdy nevrátí. A upadám do depresí.
OTÁŽKA (1): Je možné se zamilovat napodruhé?
OTÁZKA (2): Je možné najít si stejně nebo podobně vypadajícího kluka co se chová stejně jak moje první láska?
OTÁZKA (3): Kdyby se dalo zamilovat podruhé bude to stejné jako napoprvé a pokud ano bude to do stejného typu člověka nebo se mohu zamilovat do někoho naprosto odlišného?
14. 12. 2018 v 23:30Off-line Schere  (25/186/90)
Protože tam byl už jednou název vztahy tak to vypadalo esteticky nekorektně.
14. 12. 2018 v 23:32Off-line Schere  (25/186/90)
Jak chceš. Ale každopádně jsem si ji už přečetl. A děkuji.
14. 12. 2018 v 23:44Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
- áno je možné sa zamilovať viac krát, poradie na "kvalitu" lásky nemá vplyv
- nehľadaj si partnera podľa obrazu toho prvého, nie len že ti ho bude neustále pripomínať, ale moc ťa to obmedzí. Nechaj tom voľný priebeh, skrátka nech ti vyhovuje. Nemusí byť kópia toho prvého.

- nebude to rovnaké, môže to byť horšie alebo ešte lepšie ako po prvý raz :-)
15. 12. 2018 v 06:39Off-line Invictus  (23/182/100)
Určitě je možné se znovu zamilovat, ale těžko budeš hledat někoho podobného. Dokonce ti řeknu, že přijde, když jsi na tom nejhůře. Musíš ale žít v přítomnosti, ne v minulosti. V minulosti žít je příjemné, ale co se stalo, stalo se, a už to nezměníš.
Jedna rada na konec. Až potkáš svého vysněného, neměj strach, neměj pochyby, a oslov ho. Já jsem jen stál na místě a viděl, jak odchází a jeho pohled prochází skrze mě jako bych tam ani nestál.
15. 12. 2018 v 07:07Off-line ellvin  (23/183/81)
1) a proč by to nebylo možné. Všechno jde, když se chce :-)

2) tak možné to určitě je... jestli jsi ochoten kvůli tomu pravému čekat pět, nebo deset let, tak proč ne :-) šance, že někoho takového najdeš je minimální, ale proč to nezkoušet? :-)

3) můžeš se zamilovat i do naprosto odlišného člověka :-)
15. 12. 2018 v 08:59Off-line Heidegger  (25/230/40)
Dvacet let? lol... Spíš tak dvanáct, když máš potřebu ptát se na takhle preteen otázky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 12. 2018 v 13:01Off-line shiroReloded  (30/178/85)
1. Ano
2. Ne, pokud tvůj první nemá jednovaječné dvojče.
3. Pokud se zamiluješ, tak to bude stejné, protože tělo bude produkovat stejné hormony. Je to jako se jednou zhulit a pak se ptát, jestli to bude stejný, když se zhulíš podruhý. Problém je to, jestli tu lásku provází zamilovanost. Protože láska je mentální stav, lásku můžeš mít k čemukoliv, včetně věcí. Ale zamilovanost je biochemický proces, který způsobuje touhu lízat obrazovku, když čteš zprávu od člověka, do kterého jsi zamilován, podobně jako alkohol způsobuje problémy s udržením se na dvou nohách.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload