Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsi bisexuál? Jaká je reakce tvého okolí?

07. 07. 2013 v 22:38Off-line Anonym
Zdravím všechny,
předem jen, kdo neuznáváte bisexuály a tvrdíte, že to je jen přechodný stav atd... tak se tady prosím nevyjadřujte, dík.
Chtěl bych se zeptat těch, co jsou, jako já, ´Bi´ jak to máte s okolím... Jestli ste to svému okolí řekli, reakce apod.
+ Jak se vám s tím žije, jestli jste spokojeni, nebo byste raději byli čistě homo/hetero.
07. 07. 2013 v 22:51Off-line dadi  (37/187/105)
No třeba já. Moje okolí to neví, respektive to ví jen asi 5 lidí a to jsou moji nej. kamoši. Jejich reakce nebyla žádná, neřešili to.
Rodina to neví a ani se to nedozví, protože by to byla katastrofa. Závidím upřímně všem, kteří mají tolerantní rodiče.

A jak se mně s tím žije? Byl bych radši, kdybych byl hetero. Žádné pozitiva mně to nepřineslo a asi ani nepřinese. V tomto ohledu se musím před svým okolím přetvařovat. Jediná rozumná možnost, jak bych to mohl vyřešit, je přestěhovat se, což nechci a nebo, až zemřou rodiče a to taky nechci. Takže paradox :-(
07. 07. 2013 v 23:42Off-line tasuan  (40/-/-)
Tak zatím souhlas se vším...
1) tyhle věci se prostě neříkají...už jenom proto, že většinová společnost díky masírce bulváru vnímá bisexualitu jako módní záležitost a tím pro ně dotyčný člověk je méně seriózní a akceptovatelný než ten jednostranně orientovaný...Proč chodit daleko, stačí si tady vyvěsit do kolonky orientace "bi" a efekt se hned dostaví...polovina tě rovnou zavrhne, druhá polovina tě má za děvku (konkrétní jimi učiněné nabídky jsou téměř nepublikovatelné)

2) tím, že ani "vědci" v tom nemají jasno, co pak chtít od prostého lidu že?

3) teoretická pozitiva jsou jasná...mám-li rád jablka a hrušky, mohu si dopřát oboje. Praktická negativa jsou ještě jasnější...je tu dvojnásobný počet možných odmínutí ze strany subjektů, o které bych usiloval...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2013 v 09:59Off-line samec93  (30/187/74)
První jsem to přiznal kámošce co po mě jela a ted jsme dobří kamarádi a pak jsem to řekl segře a pak jsme šli s mamkou na pivko a řekl jsem ji že mám přítele a vzala to naprosto perfektně takže mužu jenom poděkovat že jsou všichni tak super :)
08. 07. 2013 v 11:45Off-line Radek1951  (72/175/75)
Nevidím důvod, proč se s tím svěřovat svému okolí, prostě kromě pár mužů, kteří jsou jako já (většinou ženáči, jako já) po tom nikomu nic není. Ani manželce, těžko by nesla pomyšlení, že se rád miluju s muži, natož aby nám snad byla do trojky. Prostě co oči nevidí, to srdce nebolí a vše je O.K.
Čistě hetero bych už být nechtěl a čistě gay nejsem. Asi tak - ženy se mi líbí pořád, ale muži jsou lepší.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2013 v 22:38Off-line PataseQk  (27/186/65)
Já jsem ji to řekl na rovinu :) jejich první reakce byla vyděšená ale potom si na to zvyklí a ted' je to už v pohodě :)) Jim to řekni prostě ničeho se nemusíš bát :)) ale řekni jim to každýmu zvlášt' :) Takto jsem to udělal já :)) a podle toho poznáš falešný a pravý přátele;))
10. 07. 2013 v 20:44Off-line Anonym
Dík ;)
Jsem rád, že nejsem jediný, kdo by byl raději hetero ....
Jinak taky sem si říkal, že by nebylo nejlepší doma nějak vysvětlovat, jak to se mnou je...
10. 07. 2013 v 21:02Off-line Charles2300  (32/183/85)
Je to přechodný stav :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 07. 2013 v 00:49Off-line PataseQk  (27/186/65)
Neni záč :))
16. 07. 2013 v 12:47Off-line lvq  (39/-/-)
V pohodě. Každý potencionální partner má přístup k informaci o mých předchozích. I na základě toho se rozhoduje. A okolí? Pro každého jsem to co ve mě vidí, nijak je neopravuju. Pro mě je to nepodstatný detail, až to dost lidí nechápe.

Osobně si myslím, že je to vše trochu jinak, než je prezentováno a těžko pro mě mohou být dotovaní gender vědci nějakou auto***ou, ale to je věc názoru.
16. 07. 2013 v 18:28Off-line BlackEye  (31/183/69)
Moje okolie o tom nevie, teda aspoň si myslím, že nie. Rodina taktiež a vôbec oni by boli poslední, komu by som sa s niečím takým zdôveroval - čo je asi smutné. Vie to o mne jediná osoba a aj to je len taká o ktorej som presvedčený, že akceptuje moje akékoľvek bláznivé názory. :) Navyše necítim potrebu sa s tým niekomu zdôverovať. Mne to tak vyhovuje. Je to jedna z mála vecí v ktorej mám jasno. :)

A či by som chcel byť hetero? Neviem... asi skôr nie. Život je krátky a radšej si ho užijem na plno. Na čo by som si mal klásť ďalšie nezmyselné zábrany? :) I keď práve na známosti na jednú noc nie som ale ako sa vraví "všetko treba s rozumom". :) Akurát ma trochu mrzí, že v poslednom čase sa presviedčam, že paradoxne práve "gay-komunita" nie je až taká tolerantná ako sa prezentuje. Mám pocit, že sa to začína deliť na heterosexuálov, homosexuálov a bisexuálov, ktorí sú asi najflegmatickejší voči všetkým a užívajú si svoje. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload