Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Po niekoľkých správ blokovanie?

28. 01. 2019 v 10:51Off-line Anonym
Začnete komunikáciu ( žiadne nahe fotky neboli) a po niekoľkých správ date bolokovanie? Ste zbabelci napísať "nemám záujem". Nehovorte, že napísať správu "nemám záujem" nemáte čas, keď na hodenie do blokovania mate čas.
28. 01. 2019 v 11:13Off-line igy  (38/173/81)
Já tedy neblokuji, ale chápu, že někteří se prostě nechtějí stresovat s d***ly, kteří "nemám zájem" nechápou a chtějí diskutovat, přesvědčovat, a nebo je i ten nezájem urazí a začnou urážet zpět... prevence asi urazí zas jiné, ale pro ně samotné to je určitě méně stresující :)
28. 01. 2019 v 11:15Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, pokud tě kdokoli bude zásobovat naprosto nevyžádanými zprávami, ze kterých je jasné, že si ani neobtěžoval přečíst údaje na tvém profilu a ještě se od tebe dožaduje dost nevybíravým způsobem odpovědí, tak to docela chápu.
A o té "zbabělosti" bych v případě anonymního dotazu asi raději mlčel.
28. 01. 2019 v 11:42Off-line Anonym
Pochopím, keď by to bolo veľa spáv.
Začne komunikacia, vyzera komunikácia v pohode a blokovanie. Nemám veštecku guľu, že druhu stranu už nebaví ďalej písať.
28. 01. 2019 v 12:27Off-line Mio6602  (103/-/-)
Moje konverzace jsou teda v naprosté většině zahájeny druhou stranou (to jenom konstatuji, to není recept).
Dělí se většinou na dvě verze:

1) Někdo mi napíše, já odpovím a moji odpověď si on nikdy ani neotevře, přesto, že se tady třeba loguje cca každých pět minut.

2) Někdo mi napíše, chvíli si povídáme o běžných věcech (co dělá, čím se baví, popř. cokoliv, co vyplyne z konverzace. Pak se odmlčí a rozloučí se pod nějakou záminkou s tím, že zítra budeme pokračovat. Pak se tu měsíc neukáže.

No a tyto dva body se v různých drobných obměnách opakují.
Nevím o tom, že by si mě někdo blokoval, protože jsem se nikdy nikomu nevnucoval, ale osobně moc nechápu ani tyto uvedené dva příklady.
28. 01. 2019 v 16:57Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak ja nevravím že mi každý odpíše, ale ja si nikoho neblokujem (to je fakt už sila keď ja musím niekoho blokovať) a takisto si nikto neblokuje mňa. To ani v prípade, že so mnou daná osoba nechce komunikovať napr. pretože som mu na fotku pred rokom povedal, že nie je môj typ :-D ale keď napíše, teraz ignoruje, ale neblokne si ma. Takisto je cca ďalších 5 čo mi neodpíšu a ja sa z času načas ozvem, ale taktiež ani tu sa mi nestalo žeby si ma niekto z nich blokol. Takže neviem pochopiť tvoju situáciu.// Najhoršie je vždy aj tak keď človek použije nejakú nevinnú narážku a druhá strana si hneď domyslí "tomuto ide o sex" a žiadna ďalšia šanca vyvrátiť túto jeho myšlienku neexistuje. Sakra keby mi ide iba o sex tak si najdem niekoho kto s tým problém mať nebude a nebudem sa snažiť nadviazať komunikáciu s niekym kto by sex na prvom rande nedopustil ani keby bol v bezvedomí no nie? ale tak logika tunajších užívateľov.. :-/
28. 01. 2019 v 18:34Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, píšeš o zbabělcích, ale sám jsi zbaběle anonymní. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2019 v 19:10Off-line Sailing  (44/188/95)
Nemám záujem
28. 01. 2019 v 23:45Off-line Anonym
Colombo: prečo by som mal byť ja zbabelec, že to napíšem anonymne? Čo sa na tom zmení, ak to napíšem pod svojím nickom? Ja neblokujem, ale ostatní sú zbabelci, čo davajú blokovanie po niekoľkých správ.
28. 01. 2019 v 23:47Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Hej počuj napíš mne a uvidíš, že nebudeš mať blok :-D
28. 01. 2019 v 23:57On-line Kuliferda  (53/173/74)
Taky nikoho neblokuju, to už bych musel mít velký důvod.
28. 01. 2019 v 23:59Off-line Anonym
FelixGabriel pozri správu od koho je tema. :)
29. 01. 2019 v 13:57Off-line Joe_B  (46/188/82)
Já bych blokoval rád ... ale nemám koho :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload