Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem poměrně náročný při výběru kluka, tak jak dál?

02. 02. 2019 v 23:51Off-line Anonym
Mam takovy mensi problem. Jsem pomerne narocnej na vyber idealniho kluka. Nemyslim si o sobe, ze bych byl namysleny, ale na vzhledu zkratka zalezi, co si budeme namlouvat. K veci. Vzdycky kdyz uz najdu nakoho idealniho a mame se sejit, mam strach, ze si nebudeme mit co rict, az se potkame. Co kdyz za nim pojedu 3hodiny a pak bude trapne ticho? Jak se tohoto pocitu zbavit? Budu rad za kazdou radu :P
02. 02. 2019 v 23:55Off-line Anonym
To se asi pletes, tohle je poprve co jsem zalozil nejaky tema :D
02. 02. 2019 v 23:59Off-line Riku  (63/176/110)
Neboj ,3 hodky pojedeš,nikdo nepříjde a trapné ticho nebude. Každej je nervózní na rande,buď to nějak zvládnete a pak se uvidí. Jednou jsem šel na rande,které mě domluvil táta,s babou -katastrofa.
03. 02. 2019 v 00:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja som tiež náročný, ale strach nemám. Navyše problém nie je že o či sa budeme mať o čom baviť po 3 hodinách.. pretože ak sa s niekym dokážeš naplno baviť od prvej chvíle 3 hodiny, tak to určite neskončí trápnym tichom ;-) Ak by už mal mať niekto obavy, tak skôr o tie prvé 3 hodiny ;-)
03. 02. 2019 v 08:47Off-line Projekt  (48/177/74)
Taky jsem hodně náročný a díky tomu jsem ublížil dvoum klukům - čehož stále lituji. Omluvil jsem se jim ale jejich nářek a pláč už z hlavy nikdy nedostanu . Buď náročný ale dávej si bacha když už to začíná bít vážnější a ty si nejsi jistý , tak raději dřív vycouvej a nikomu nebude ublíženo. Musím říct, že mi to karma k***a vrátil ,,,
03. 02. 2019 v 09:25Off-line Invictus  (23/182/100)
Představ si, co nejhoršího se může stát. Přijde ti to absurdní, že. Budete tři hodiny sedět, mlčet.
03. 02. 2019 v 09:53Off-line Vlado2  (61/180/80)
StV, to máš sice pravdu, ale anonym řeší obavy z "historicky" první schůzky. A pokud budou oba méně komunikativní, to nebezpečí hrozí. Jediná možná rada je, sejít se v nějakém dostatečně živém prostředí, kde se najde přehršle vizuálních podnětů, o kterých je možné se bavit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload