Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to tak těžký najít normálního gaye?

03. 02. 2019 v 21:01Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych radu, jestli vůbec existuje :)
Je to tak těžký najít normálního gaye? Kluka, který není jak holka, který není d***ař, proste úplně normálního kluka?
Po několika letech jsem si myslel, že se mi to podařilo, ale asi zase špatně.
A teď se blizim k otázce. Našli jste svého ideálního kluka? Nemyslím vzhledem, ale vlastnostmi. Jak dlouho Vám to trvalo? Mám asi syndrom vyhoření, ale nedokážu si představit, ze si najdu partnera, se kterým printrochu štěstí strávím život. Našli jste někoho takového? Díky za odpovědi :)
03. 02. 2019 v 21:07Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Máš špatný pohled na to co znamená "normální kluk".. hledej ty zvláštní/abnormální chlapce protože to jsou právě ti výjimeční které hledáš... A mimochodem napsat normálního gaye co není jak holka? Myslím že normální gay zákonitě nemůže být jak holka protože to by ho dělalo nenormálním :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2019 v 21:08Off-line Fishbone  (28/176/54)
Paradoxně jsem našel tady, trvalo mi to dva a půl roku :D :)
03. 02. 2019 v 21:11Off-line Anonym
ST63V a jak ? :) mám chodit po diskotékách a zkoumat, kdo by mohl být gay ? :)
03. 02. 2019 v 21:14Off-line jaramara1  (23/177/67)
Ahoj, po celkem dlouhé době a dost zkušenosti tady jsem dospěl ke stejnému názoru...neznáme se už náhodou? Napiš! :)
03. 02. 2019 v 21:16Off-line Anonym
Nejsem priznany a ani o to nestojím :/
03. 02. 2019 v 21:18Off-line Anonym
Před přáteli bych nikoho nebalil :) nejlepší způsob mi přijde tady na seznamce, ale je to taky hodně těžký.
03. 02. 2019 v 21:33Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Normální je prosím to co jest nejvíce rozšířené, očividné popřípadě to co dokáže samo o sobě exististovat bez cizích vlivů.. Za nenormální tedy považujeme to co není časté, obdobné a to co samo o sobě nemůže existovat bez cizích vlivů. Je to široké spektrum ale vždy najdeme ty obdobné vzorce chování, charakteru atd. na různých lidech. Pakliže potkáme někoho jehož chování a podobně nám nepřipadá povědomé řídíme se tím že je to nenormální
03. 02. 2019 v 21:35Off-line Anonym
Normální rozumím kluka, který nemá potřebu vybočovat z řady např. Nošením dámského prádla, malováním se, dámskými pózami apod. :)
03. 02. 2019 v 21:52Off-line kliste  (102/-/-)
Nie je... tazke je najst normalneho gaya, ktory bude pre teba zaroven fyzicky p***azlivy.
03. 02. 2019 v 22:22Off-line BaseZax  (27/-/-)
Několikrát jsem kamarádům jako zlý statistik/demograf počítal jakou mají pravděpodobnost, že si někoho najdou. :D
(Nebo spíš lépe řečeno pravděpodobnost, že náhodně vybraná osoba z jejich preferovaných věkových skupin bude ta "dostatečně vyhovující až dokonalá" osoba. :)
Většinou to vycházelo (dle vlastních preferenčních náročností) okolo 0,51-0,87% :)
A ty nesmíš zapomínat, že vybíráš jen muže (kterých je ve společnosti cca 48,5%) menšinově orientovaní a těch je asi okolo 7%. :)

Takže výsledná optimistická pravděpodobnost, že náhodně vybraná osoba, když vyjdeš ven je 0,485*0,07*0,087. :))
03. 02. 2019 v 22:28Off-line Harvys  (24/177/77)
Už jsem tu hodně dlouho a také bez úspěchu. Kdyžtak napiš!:)
03. 02. 2019 v 23:10Off-line undefined  (34/177/88)
Taky hledam, uz je to nekolik desitek pátků, ale nedaří se... Proste nekdo, kdo je skoro ve vsem jako heterak, jen v tom intimnim životě to ma trosku jinak...
03. 02. 2019 v 23:41Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono to balenie chlapca pred kamarátmi nemusí byť také nápadné. Skrátka keď uvidíš pekného chlapca, tak sa s ním na tej diskotéke bav.. nič viac robiť nemusíš. On keď bude mať záujem o teba tak si dosť pravdepodobne vypýta na teba kontakt. Prípadne ak v tom uvidíš zmysel ty, neváhaj si ho vypýtať ty. Predsa len je tu šanca, že sa neodváži, hoci tá je v takomto ideálnom prípade nízka ale istota je gulomet :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2019 v 23:48Off-line skoT  (26/190/79)
Mám podobný názor jako autor :D Ale asi se na to koukám ze špatného úhlu nebo nevím. Všichni fajn už jsou zadaní, nebo daleko.
04. 02. 2019 v 00:21Off-line curacao  (39/188/95)
Vidím to podobně. Ideálního jsem zatím nenašel, je to asi i tím, že mám vysoké nároky, ale těch se odmítám vzdát.
04. 02. 2019 v 01:03Off-line JenomHonza  (23/181/90)
Víc lidi jako ty bych prosil. ;)
04. 02. 2019 v 04:48Off-line Mio6602  (103/-/-)
Já bych dodal, že když člověk požaduje aspoň průměrné IQ, kromě průměrného vzhledu, tak je nahraný.
Tak třeba tohle mi včera přistálo ve zprávách (od anonymního, naprosto nevyplněného profilu):

XXXXX
ahoj odkad co rad?

Asi pozdrav spojený s pokynem, že si mám odkadit tak, jak to mám rád.
Asi budeš se mnou souhlasit, že na něco takového nemá ani smysl reagovat. A to není ojedinělý případ.
04. 02. 2019 v 08:55On-line gargamel  (37/182/74)
Ja jsem normalni kluk a jsem z buzen akorát nasranej. Takze se radši zavru na dilne kde se hrabu v aute, nebo vyletim s kamosema.
04. 02. 2019 v 09:00Off-line mlsoun  (44/190/110)
Vlastně na seznamce jsem nesehnal nikoho.S partnerem jsem se seznámil v podniku.Takže proč né i v práci,že?Krásných 12 roků společného života
04. 02. 2019 v 11:51Off-line Vlado2  (61/180/80)
Rozumím ti a chápu, že hledáš kluka bez jakýchkoli feminních rysů. Máš zcela konkrétní představu o vlastnostech, které by měl mít a byl bys rád, kdyby ti „vydržel“ po zbytek života. A strašně se ti nelíbí, že zrovna na téhle seznamce je o tebou vysněné „týpky“ dost nouze.
Nevím, kolik ti je let, ale vezmi laskavě na vědomí, že seznamka je obdobou internetového obchodu. Zboží vychválíme, na fotkách zakryjeme nedostatky a o „trvanlivosti“ (a věrnosti) budeme lhát, dokud nám držka neupadne. Záruku nečekej.
Ne, nezatracuji seznamky. Jen bych tě rád upozornil, že ve skutečnosti slouží pouze k tvému seznámení s dalšími lidmi, ale o realitě obrázku a popisovaných vlastnostech se musíš přesvědčit až v reálu. Ani sáhodlouhá písemná komunikace ti skutečnost neukáže (pokud nenarazíš na úplného blba).
Na spoustě profilů narazíš na sebehodnocení typu „hezký, milý, chytrý, věrný, …“. Je to lákavé. Jen ti hloupější o sobě napíší jen „jsem jaký jsem“ a i na titulní straně profilu najdeš strašné hrubky, pokud jsou vůbec schopni vytvořit smysluplnou větu.
Partnera najdeš - o to bych se nebál. Jen to zatím bereš za špatný konec. Zkus se také někdy poohlédnout mezi „živými“ lidmi, přestaň přemýšlet, co bude za „x“ let a začni se víc zabývat tím, co bude zítra.
04. 02. 2019 v 12:40Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Možno jedna rada ako si nájsť normálneho partnera - vyhýbať sa takým ktorí hľadajú sex. Ak nájdeš niekoho ako som ja, že keď nemá k niekomu žiaden cit tak s ním jebať nebude ani za milión. Pri takomto partnerovi máš záruku že keď ho necháš ísť samého na diskotéku tak sa nič nemôže stať. Ďalšia dobrá vlastnosť je, ak je niekto partnersky/vzťahovo založený. Takýto chlapec si taktiež nebude hladať bokovku, maximálne sa môže stať ak by to medzi vami neklapalo a on by spoznal iného, že ti to oznámi a pôjde za ním ale rozhodne ťa nebude podvádzať. Aspoň šanca tu je nízka. Samozrejme to, že ti niekto nakecá že je partnersky založený a že on by s cudzím nejebal, ešte nemusí byť pravda. Ale nie každý by si takto vymýšlal a hlavne to už nejak rozpoznáš..
04. 02. 2019 v 14:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Rozumiem, že pre takého buzeranta ako si ty je to nepochopiteľné.. Ale pokiaľ by mal nad 21 alebo by sa mi inak nepáčil, tak rozhodne áno nech si ten milion strči do zadku :-)

// K čomu mi bude milion keď budem mať doživotnu traumu z toho že som bol znasilneny prosím ťa? To sa mi už len bude ten milion užívať..

//#2 ty si taký typický buzerant čo si myslí že však sex to nič to môžem s kym chcem však že? Však na sexe predsa nič nie je intímne to je ako dať si obed v reštaurácii.. dam si aj 5 za deň s 5timi rôznymi ľuďmi však steve?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 02. 2019 v 15:22Off-line Mio6602  (103/-/-)
Vlado2: Ještě bych dodal k tomu, co jsi psal, že naprosto příšerná věta, která se objevuje u některých profilů je: "Jsem jaký jsem a kvůli nikomu se nebudu měnit"
Tato věta sama o sobě říká, že se jedná o vola, který už v úvodu oznamuje, že vše musí být jen podle jeho představ a přizpůsobovat se musí jen druhá strana. Vývoj osobnosti a tím pádem i vztahu = 0. Po zkušenostech obcházím takovou existenci velkým obloukem.
04. 02. 2019 v 16:21Off-line Betonica  (39/191/93)
Je to presne tak, jak popsal Vlado.

Dodavam, ze "hledat partnera" je samo o sobe nesmyslem. Partnera neni mozne najit, protoze partnerem se clovek stava casem.

Daleko lepsi bych rekl, ze je hledat cloveka, ktery pasuje. Chovanim, naturou, zajmy, vzhledem... Postupne si takoveho cloveka poustet bliz a bliz, prochazet s nim ruznymi situacemi. A az v zaveru bych rekl, ze jsem v tom cloveku nasel partnera. V tom spociva rozdil. Hledat partnera je jako hledat neco, o cem nevis, co to je. Najit v nekom partnera je vysledkem procesu dvou lidi, kteri se potkali, neco spolu zazili a rozhodli se si partnery vzajemne byt.

Jinak k tomu, ze hledas staleho, idealne muzneho a verneho? Selektuj primarne ty muze, mezi jejichz zajmy patri cokoli povrchniho. Osobne bych se vyhnul vsem, kteri hodiny sedi na soc. sitich, ladi si statusy a profily, kteri ziji vice virtualnim svetem her a internetu vubec. Vyhnul bych se take tem, kteri preferuji klevety v kruhu svych vernych a kteri pri rozhovoru necekaji na to, co jim rikas, ale na to, co ti na to muzou odpovedet.

Vsimej si drobnosti. Za sebe hodne dbam na sirsi svet cloveka, na to, co ho obklopuje, co si vytvoril kolem sebe. Zajimej se o jeho zajmy soucasne i minule, o jeho plany, o jeho uspechy a prohry, o jeho rodinu a pratele. Cele toto zazemi totiz spoluvytvari obraz o cloveku. Nekdy se clovek snazi pretvarovat, vyrobit ze sebe nekoho, kym neni. Ale v tomto sirsim pojeti velmi snadno poznas, co je pravdou a co uz fikci.

Preju hodne zdaru! A uvolni se, nejdes na porazku, hledas toho sveho nej! A to je prece prijemna vec :))
04. 02. 2019 v 17:13Off-line hardestboner  (42/186/-)
Zaujímavé jak ste sa tu stretli všetci tí "normálni" a napriek tomu sa neviete nájsť. Ono to s tou normálnosťou až tak ružové nebude že? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 02. 2019 v 17:29Off-line Mio6602  (103/-/-)
Hardestboner: Každý má nějakou svou vlastní představu o tom, co je normální. A to, co je pro něj přes čáru, má zpravidla tendenci odsuzovat. Nakonec to vidíme tady ve spoustě diskuzí, kdy se někteří často až vulgárně napadají z nejrůznějších důvodů. Jeden má představu takovou, jiný makovou a protože se jednomu například líbí starší, druhému pouze vrstevníci, třetímu zas mladší, tak by si vyškrábali oči. A to uvádím jen malý příklad.

Pro každého je ta norma někde jinde a celkem logicky každý má více pochopení pro ty své vlastnosti. Proto každý příspěvek, každá rada, odráží spíše jen subjektivní pohledy na dané téma a není potřeba kvůli tomu napadat respondenty.
04. 02. 2019 v 17:42Off-line Tom3295  (28/180/-)
Já si připadám jako extra abnormální "buzna"...Sex na jednu noc neuznávám, nevyhledávám, chci budovat důvěru, vztah...Raději než peníze propít v baru je procestuju a proinvestuju do sebe...Ale což, vždycky jsem byl jinej :D
04. 02. 2019 v 19:32Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ty nehledáš, normálního kluka, ty hledáš někoho s kým se sneseš do té míry, že ani jeden nebudete mít potřebu hledat někoho dalšího. A to u mužů (v četně gayů) prostě není normální.
04. 02. 2019 v 20:34Off-line BaseZax  (27/-/-)
No. Teď jak na to koukám, tak si připadám jak Tatar. :D
Původně jsem to tam s těmi procenty napsal sice dobře, ale pak mi jaksi taksi vypadla jedna nula (0,0087)... takže to je úžasných 0,0295%! :D

Tak omluvte mou nepozornost, ale to víte... večerní hodiny, člověk už je znaven. Stane se. :D

Jinak zajímavý postřeh, že se tu sešlo tolik normálních lidí hledajíc normální lidi... a stejně všichni nadávají jak jsou sami. Hm. :D
Třeba já jsem vždy cokoliv "normálního" považoval za nudné.
04. 02. 2019 v 22:29Off-line BaseZax  (27/-/-)
No. Já s úsměvem rád vzpomínám na ty blbosti, co jsme dělali s přáteli... a asi spíš právě proto že to byli neobyčejné věci. :)
04. 02. 2019 v 22:50Off-line contact  (55/172/80)
Ano, jeden takový existuje, poctivý, zásadový, věrný a plný víry a ideálů.. Ano znám ho dlouhá léta..
05. 02. 2019 v 09:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve :ooooooo čístá pravda čo si teraz napísal, nepísala to náhodou za teba tvoja mama? :-DD alebo niekto iný no toto sa mi nechce veriť že ty si takéto múdro napísal :-D

kks 5.2.2019 toto si budem pamätať že vtedy steve napísal príspevok s 53 slovami ktorý nie len že nemal chybu ale aj mal ozajstnú hodnotu :D :D
05. 02. 2019 v 09:12Off-line JenomHonza  (23/181/90)
Líbí se mi jak to furt řešíte, prostě je větší šance si sáhnout na jednorožce, než se takový člověk jak ho vy popisujete objeví. :)
05. 02. 2019 v 09:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak pokiaľ ide niekomu o to aby ho jeho chlapec nepodvádzal tak to vôbec nie je také ťažké. Ale pokiaľ pridá ďalších 500 k***érií a zo žiadnej nechce upustiť, .. tak to už je ťažké :-)
05. 02. 2019 v 14:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mal som samé jednotky, aspoň na základke a to som sa nemusel ani učiť. Až na posledný ročník. Netrapoš tu steve, písmeno sa totižto ráta ako slovo. Ale samozrejme niekto ako ja to nebude počítať sám, využil som nato online službu do ktorej som vložil text a ono mi to cez funkciu ktorej názov teraz neviem vyplulo počet slov v reťazci. D***le.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2019 v 15:17Off-line Acarum  (28/170/70)
Nevim teda, smířit se s tim, že člověk zustane sam je snazší než tady hledat někoho "normalního", kdo ani neexistuje :D
06. 02. 2019 v 10:42Off-line weds  (42/-/-)
Jebe vam. skoda, ze som bazerant.
06. 02. 2019 v 16:31Off-line hardestboner  (42/186/-)
Lebo ženským ale že vôbec nejebe...
26. 05. 2020 v 12:44Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Je a moc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload