Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Víkendové uvědomění

10. 02. 2019 v 23:12Off-line Anonym
Teď o víkendu je přítel, se kterým chodím od listopadu, na týden s rodinou pryč (hory) a já jsem si uvědomil jednu věc. Odjeli ve čtvrtek odpoledne a mně to teď nějak došlo. Odezněla krev ze zadku, přestává mě tak nějak bolet všechno tam dole, líp se mi chodí, protože nemám tak natažený třísla a celkově nejsem tak rozlámanej. Jo, chápete správně, můj přítel je v posteli hodně dravej. Mně se to strašně líbí, jinak bych s ním nebyl kdyby mi to vadilo, asi logický hm, ale teď jsem si uvědomil, že je na tom asi něco špatně ne? V ten moment kdy mě píchá bych neměnil s nikým a za nic, je to ten nejlepší sex jaký jsem zažil a jeho jako kluka možná už fakt miluju, je to skvělej kluk a hlavně můj přítel. Ale to že tak nějak od půlky prosince od něj naprosto pravidelně odcházím tak, že ze mě pak na koleji jenom leje krev, že jsem často tak oslabenej a rozlámanej že nedojdu na přednášku - kterou mám pět minut od koleje, protože jsem na ies a bydlím na jednotě? (pro pražáka asi jenom tahle poznámka). Vaše názory?
10. 02. 2019 v 23:33Off-line Derox  (29/195/80)
Třeba vůbec netuší, že tyhle problémy máš. Mluvte o tom spolu. A zkus tomu všemu přecházet.
10. 02. 2019 v 23:43Off-line idea  (39/170/-)
Tak on na tom není tak špatně, když si jede v klidu na hory. A pokud si nevšiml, že krvacíš a sotva chodíš a nebo všiml a je mu to jedno, hlavně když si z****á, tak to musíš řešit ty. Je to tvůj život, tvé tělo. Tak si to srovnej v hlavě jestli ti těch 10 minut š**ání za to stojí... :D
11. 02. 2019 v 00:07Off-line Riku  (63/176/110)
Jesli ti roz**dá p***l do krve a ty pak krvácíš a potom jseš hodně zesláblí,může to značit větší ztrátu krve. To není sranda.
11. 02. 2019 v 01:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja si ale neviem predstaviť to krvácanie veď aj keby krvácal zo zadku tak to kolko jebú 12x denne že tolko krvy stráca že to telo nestíha dotvárať?
11. 02. 2019 v 06:30Off-line Mio6602  (103/-/-)
Anonym: A cože chceš tady od nás??? To tady máme hlasovat, jestli máš š***t dál nebo ne? Jsi vysokoškolák, některé věci by sis měl umět přebrat sám.
11. 02. 2019 v 12:46Off-line vasek698  (25/-/-)
Hm? Zvláštní. A to tě normálně tvrdě píchá? Tohle by se dít nemělo. Klasicky gel a jedeš. Jestli ho nepoužíváš, tak začni, jestli jo, tak radši doktora.
Být po sexu pěkně rozlámaný je u takovýho bejka normální, ale aby z tebe lila krev? Ne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload